Skocz do zawartości

T-Shirts


Szulej

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem. Jest na to dział. Tyle, że martwy. Także pozwoliłem sobie na taką to oto woltę. 

Czy ktoś byłby tak miły i doradził skąd zamówić porządny, enbijejowski t-shirt? 
Klasyczny. 
Żadne wąskie ramionka. 
Przeciętny facet, 181 cm (tak mam w dowodzie i tego się trzymam), BMI w porządku ;) 
Tak więcej niż mniej miejsca. To tak w ramach informacji o jaki krój chodzi. 

Generalnie chciałbym klasyczny T-shirt tylko, żeby byli tam Bullsi, GSW lub 76ers. 

Ktoś pomoże? 

PS a jak ktoś by w ogóle polecił tego rodzaju t-shirty tylko dla... 6 miesięcznego przyszłego koszykarza, to już po stokroć będę wdzięczny. 

Edytowane przez Szulej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywasz w Toruniu lub Krakowie?

33 minuty temu, Szulej napisał:

Wiem, wiem. Jest na to dział. Tyle, że martwy. Także pozwoliłem sobie na taką to oto woltę. 

Czy ktoś byłby tak miły i doradził skąd zamówić porządny, enbijejowski t-shirt? 
Klasyczny. 
Żadne wąskie ramionka. 
Przeciętny facet, 181 cm (tak mam w dowodzie i tego się trzymam), BMI w porządku ;) 
Tak więcej niż mniej miejsca. To tak w ramach informacji o jaki krój chodzi. 

Generalnie chciałbym klasyczny T-shirt tylko, żeby byli tam Bullsi, GSW lub 76ers. 

Ktoś pomoże? 

PS a jak ktoś by w ogóle polecił tego rodzaju t-shirty tylko dla... 6 miesięcznego przyszłego koszykarza, to już po stokroć będę wdzięczny. 

 

Lub Warszawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Szulej napisał:

Toruń to moje rodzinne miasto! (Wax & Zryw 4 life! ;) ) 
Kiedyś coś było w PeDeCie jeżeli dobrze pamiętam. Ciągle coś tam jest? Czy powstało coś nowego?

Siedzę w Poznaniu. W-wa oraz Kraków to od marca 2020 bardzo daleko. 

No w Toruniu w PDt maja potężna kolekcje koszulek. Byś mógł przymierzyć bo te rozmiarówka totalnie inna wypada 

Warszawa Chmielna i Kraków Galeria Kazimierz tez świetnie dowalone

https://basketo.pl/Torun-Rynek-Staromiejski-36-38-stock-10-pol.html?gclid=EAIaIQobChMIpdrGuKe28gIVSON3Ch1kDgeaEAAYASAAEgLUWfD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2021 o 22:59, Kubbas napisał:

mam ta koszulke bruh, wzialem kiedys od Borysa przy okazji bo bralem Kobasy jakies na sezon ligowy, bardzo dobra koszulina

tak, miałem ją też, 4 lata noszona prawie bez przerwy :P   choć ostatnio  gdzieś mi zginęła, ale materiał był bardzo porządny (nadruk nie aż tak ale ciągle bardziej niż przyzwoity) .

Rozwaliło mnie jak kiedyś w Dublinie wysiadłem z  pociągu, a  koleś który akurat do niego wszedł zaczął do mnie machać  i pokazywac rękami 

tumblr_nti2mj4KeU1tj4tayo1_250.gifv

 

najpierw nie zajarzyłem o co chodzi, potem on pokazał na koszulkę (bo zapomniałem że akurat tą  mam na sobie)  i dopiero wtedy skumałem OCB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.