Skocz do zawartości

Liga letnia 21/22


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

@Kubbas

To liga letnia i zawsze można coś dopasować odpowiedniego

Dziś w nocy trzeba sobie powiedzieć ,że Mitchell wyglądał rewelacyjnie zwłaszcza w obronie.. Nadal trochę  nie za bardzo wiem jak Kings chcą grać czwórką Fox-Halliburton-Hield -Michell ale biorąc pod uwagę jak broni Mitchell to powinni szybko poszukać frajera na Hielda , który jest chyba najgorszym obrońcą w lidze... Do tego Mitchell rewelacyjnie jak na debiut kontrolował tempo gry, Dobre podania... Z takim Halliburtonem z ławki bedą tworzyć fajny duet.... Tylko jakoś w Kings nie ma nikogo na obwód

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

@Kubbas

To liga letnia i zawsze można coś dopasować odpowiedniego

Dziś w nocy trzeba sobie powiedzieć ,że Mitchell wyglądał rewelacyjnie zwłaszcza w obronie.. Nadal trochę  nie za bardzo wiem jak Kings chcą grać czwórką Fox-Halliburton-Hield -Michell ale biorąc pod uwagę jak broni Mitchell to powinni szybko poszukać frajera na Hielda , który jest chyba najgorszym obrońcą w lidze... Do tego Mitchell rewelacyjnie jak na debiut kontrolował tempo gry, Dobre podania... Z takim Halliburtonem z ławki bedą tworzyć fajny duet.... Tylko jakoś w Kings nie ma nikogo na obwód

 

Fajnie się typ rusza w obronie, nie tak całkiem wąsko na nogach ale trochę jak Jrue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 mieisiecy jestem fanem tego człowieka

Liga letnia to pewnie poziom słabszy od tureckiej więc nadal trzeba poczekać na debiut w NBA ale Houston trafiło jak na razie dwóch świetnych graczy w tym drafcie. Obaj wyglądają najlepiej w lidze letniej a DEtroit miało dziś naprawdę mocny skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Od 3 mieisiecy jestem fanem tego człowieka

Liga letnia to pewnie poziom słabszy od tureckiej więc nadal trzeba poczekać na debiut w NBA ale Houston trafiło jak na razie dwóch świetnych graczy w tym drafcie. Obaj wyglądają najlepiej w lidze letniej a DEtroit miało dziś naprawdę mocny skład

Głęboka analiza. Sengun to niewatpliwie duzy talent, ale weź pod uwagę że ten swój efektowny spin move (z innej akcji, co będzie w highlightach) zrobił na naszym debiutancie, a wiekszosc punktów w ogóle, na cooku, który aktualnie jest poza liga. Just saying... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 14:56, kcp78 napisał:

Głęboka analiza. Sengun to niewatpliwie duzy talent, ale weź pod uwagę że ten swój efektowny spin move (z innej akcji, co będzie w highlightach) zrobił na naszym debiutancie, a wiekszosc punktów w ogóle, na cooku, który aktualnie jest poza liga. Just saying... 

PRzecież ja nie robię z niego MVP. Pisałem sam ,że czekam na NBA bo liga letnia to poziom niższy niż liga turecka ale...

Po 1 - facet w lidze letniej pokazuje świetną pracę nóg w obronie plus często zbiega do rogu po zasłonie by trapować rozgrywającego co często kończy się stratą rywali

Po 2- Jego rzut wydaje się bardzo dobry i coraz więcej wskazuje ,że on trójkę sobie wyrobi i to na poziomie powyżej średniej ligowej.

Tak naprawdę wygląda jakby oba te elementy miał lepsze niż miał w Turcji. Widać ,że nad tym pracuje i nadal nie wiem czemu go Thunder puściło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy kariere w NBA

 

Jalen Green will likely miss the rest of the Summer League with a sore right hamstring.

The Houston Rockets will have Green undergo an MRI as a precaution, but they don't believe there is a "significant concern" with the injury.

Green scored 61 points in 72 summer league minutes, shooting 19-of-37 from the floor and 10-of-19 from 3-point range.

The Rockets selected Green with the No. 2 pick.

TIM MACMAHON/ESPN
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Lakers wybrali Lonzo mówilem ze Gelo moze byc spokojnie wartosciowym graczem dostajcym z lawki i dajacym dobre minuty w NBA, przez te pare lat czekalem az ktos mu da szanse w summer league i okazuje sie ze sie nie mylilem

piekna sprawa, teraz tylko zeby to potwierdzil w NBA

Seth Curry lite, z lepszymi warunkami

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.