Skocz do zawartości

Ronnie i Pacers głosowanie


RonnieArtestics

Ronnie gra dalej  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ronnie gra dalej?

    • Tak
      17
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@fluber to co zaproponował tez mi pasuje. Stretch od 22/23 i jest git.

Pod warunkiem ze nadal mogę w przypadku braku powrotu Aldridge aplikować później o zdjęcie tego całkowicie. 

 

Także rozwiązań jest kilka, każde to obejście CBA ale robimy to w ramach rekompensaty za błędy wcześniejsze. 

Powrót lma dotyczy tylko tego czy powinieneś mieć w stretch cały ostatni rok czy jedynie 2/3. Przynajmniej zgodnie z CBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia propozycja Rady byla zgodna z CBA (stretch tej umowy i wykreslenie przy braku powrotu LMA do grania przez rok) i nie widze powodu, zeby to zmieniac. Jesli Ronnie chce wola wiekszosci wrocic do gry to nie mam nic przeciwko, ale nie zgadzam sie na krzywdzenie mojej druzyny, zeby Ronnie mogl wrocic do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

 

To co zaproponowales praktycznie w ogóle rozwiazuje Aldridge'a i sprawia, ze Pacers moga sobie swobodnie dzialac, a jesli ten nie wroci to nawet tego nie odczują choćby przez minutę.

Ja proponuje żeby lma zapłacono tyle ile wynika z cba tylko żeby przeniesiono wypłaty każdego roku że stretch o jeden rok że względu na to że nie ma opcji cofnięcia sie w czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja proponuje żeby lma zapłacono tyle ile wynika z cba tylko żeby przeniesiono wypłaty każdego roku że stretch o jeden rok że względu na to że nie ma opcji cofnięcia sie w czasie

Według mnie najlepszą opcją będzie zmniejszenie stretcha o 7 mln tak jak w rl nba i później ewentualne wycofanie umowy. I Ronnie mocno na tym nie traci i tak samo Lucas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas chodzi mi o to ze to co ty chcesz to udpupienie Ronniego po całości a i również kilku innych GMów którzy ugadali w dobrej wierze z nim deale

zeby była jasność - nie jestem jednym z tych GMów wiec nie mam tu żadnego interesu

To co proponuje Rada, nadal jest zgodne z CBA - lma wchodzi i leci jego strech

te dodatkowe -7mln jest dobrym kompromisem za błąd który oddziaływuje na wiele osób w lidze z tego co widać 

to co proponuje @fluber tez jest spoko, aczkolwiek to już duże ustępstwo - ja byłbym jednak za dobrze wyważonym kompromisem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

@Lucas chodzi mi o to ze to co ty chcesz to udpupienie Ronniego po całości a i również kilku innych GMów którzy ugadali w dobrej wierze z nim deale

 

Ja nie proponuję udupienia Ronniego, ja proopnuję rozwiązanie zgodne z CBA, a Ty masz o to do mnie pretensje, to jest dla mnie dopiero niezrozumiałe. 

Mamy błąd dotyczący drużyny Ronniego, to Ronnie dopiero co wyzywał tu X GM-ów i szantażował całą grę odejściem, a Ty @Szulim robisz narracyjnie ze mnie tego złego i to ja mam coś odpuszczać, gdy przepisy są po mojej stronie.

No jak @Eld ostatnio zauwazyl ja jestem dosc spokojnym czlowiekiem, ale takie odwracanie kota ogonem naprawde jest irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

te dodatkowe -7mln jest dobrym kompromisem za błąd który oddziaływuje na wiele osób w lidze z tego co widać 

Prawda, -7 mln, które pójdzie do dead money członków ówczesnej rady, brzmi jak najlepsze rozwiázanie, wink wink. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ostatnia propozycja Rady byla zgodna z CBA (stretch tej umowy i wykreslenie przy braku powrotu LMA do grania przez rok) i nie widze powodu, zeby to zmieniac. Jesli Ronnie chce wola wiekszosci wrocic do gry to nie mam nic przeciwko, ale nie zgadzam sie na krzywdzenie mojej druzyny, zeby Ronnie mogl wrocic do gry.

Ja tez nie kminie, dlaczego nie można rozwiązać to według opisanego sposobu przez ciebie. Jak Gm Pacers chce grać to spoko, gra bwrdzo długo i jest aktywny. 
 

To ze dealu już poszły, to niestety kiepska sytuacja, ale nie mozemy karać w tym wszystkim Lucasa, wobec którego nie było taryfy ulgowej. 
 

Oczywiscie warto, aby rada pomogła np. Wymyślić jak maksymalnie można odkręcić trady, które się zadziały, aby wszystko wróciło do punktu wyjścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw co do tego pytania, ktore wraca co jakis czas "gdyby wyszlo to za 2 lata to nie cofalibyśmy całej gry" no nie cofalibyśmy, bo byłoby już za późno, ale tu nie jest za późno, bo wyszło to jezcze na tyle wczesnie, ze transakcje nie zostały nawet w wiekszosci wprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Ja nie proponuję udupienia Ronniego, ja proopnuję rozwiązanie zgodne z CBA, a Ty masz o to do mnie pretensje, to jest dla mnie dopiero niezrozumiałe. 

Rada czy tam liga ( bo 3/4 obecnej rady nie było w radzie wtedy) mnie udupila wprowadzając mnie w błąd, nie Ty jak coś. 
 

kazde z trzech rozwiązań mnie ratuje, wybierzcie najmniejsze zło dla wszystkich po prostu:

a) „zawieszamy” te pieniądze i stretch do czasu aż lma faktycznie nie wróci i nie zagra 25 meczy. Albo nawet chociaż do czasu konca FA - ja zostawiam sobie 8mln zapasu przed hardcap i wrzucam go w dead salary zaraz po FA ale zachowuje capspace teraz żeby dokończyć deal który jest klepnięty i  jest w polowie realizacji ( picki już poszły przed draftem a Olynyk czeka na capspace u mnie)  

b) przerzucamy stretch o rok jak zaproponował fluber a jak nie wróci to i tak aplikuje o odzyskanie tych pieniedzy 

c) aldridge boi się grac z chorym sercem i zgadza się na buyout i rezygnuje z 7,25 mln po czym leci stretch a ja po roku mogę sie ubiegać o odzyskanie tej kasy 

 

trzrcie rozwiazanie najmniej krzywdzi Lucasa bo to zmienia mój payroll tylko o 2,4mln w tym sezonie. To jest lekko ponad minimum i mysle ze nic to nie zmienia w szansach moich na wynik w tym roku. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Ja nie proponuję udupienia Ronniego, ja proopnuję rozwiązanie zgodne z CBA, a Ty masz o to do mnie pretensje, to jest dla mnie dopiero niezrozumiałe. 

Mamy błąd dotyczący drużyny Ronniego, to Ronnie dopiero co wyzywał tu X GM-ów i szantażował całą grę odejściem, a Ty @Szulim robisz narracyjnie ze mnie tego złego i to ja mam coś odpuszczać, gdy przepisy są po mojej stronie.

No jak @Eld ostatnio zauwazyl ja jestem dosc spokojnym czlowiekiem, ale takie odwracanie kota ogonem naprawde jest irytujące.

Dobra, to może inaczej, jeśli to źle zabrzmiało to wybacz

O co mi chodzi - i od razu mówię - nie mam prawie żadnej relacji ani z Tobą ani z Rionniem, nie mam ustalonych deali z nim i staram się do sprawy podejść obiektywnie.

Jak to wygląda dla mnie totalnie z boku:

I Ronnie dostaje jakieś 3 mc temu info że LMA spada po sezonie jak podejmie opcje - przygotowuje się do offseason mając świadomość że ma dużo wolnego hajsu. Info dla ciebie - Ronnie będzie się wzmacniał więc pick który masz będzie raczej słabszy niż zakładałeś

II Idzie info że LMA jednak może wróci i Rada walnęła się przekazując mu info że kontrakt może spaść, oczywiście sam tego nie sprawdził, ale szczerze mówiąc - jakbym ja się zapytał o to mądrzejszych głów, też bym nie doszukiwał tylko przyjął za pewnik. Info dla ciebie - kontrakt zostaje przez co Ronnie się nie wzmacnia i pick jest lepszy

III bierzesz to pod uwagę i sam nie ukrywasz że chcesz bronić swojego asset bo będzie gorszy - proponując rozwiązanie zgodne z CBA

IV strech kontraktu - co jest tu niezgodne z CBA? możliwym jest że Ronnie zrobiłby ten strech niezależnie od tego czy LMA ogłosiłby emeryturę czy nie - to nadal jest zgodne z CBA. Jedynym odstępstwem jest to, aby umorzyć 7mln ze strechu jako kompromisowe rozwiązanie wprowadzenia w błąd GMa przez Radę. Karą dla niego i tak pozostaje dead money, który może zniknąć najwcześniej po 12mc od ogłoszenia emerytury, pod warunkiem że LMA nie wróci

Jak dla mnie - rozwiązanie które powinno zadowolić każdą ze stron

I serio @Lucas żeby była jasność - nie chcę stawiam nikogo ani w dobrym, aby złym świetle, nie mam pretensji, podchodzę chłodno i całkowicie z boku, więc jeżeli odniosłeś takie wrażenie to przepraszam, nie miałem tego na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Btw co do tego pytania, ktore wraca co jakis czas "gdyby wyszlo to za 2 lata to nie cofalibyśmy całej gry" no nie cofalibyśmy, bo byłoby już za późno, ale tu nie jest za późno, bo wyszło to jezcze na tyle wczesnie, ze transakcje nie zostały nawet w wiekszosci wprowadzone.

Ronnie został wprowadzony w błąd jakieś 4 miesiące temu. Trudno uznać że od tego czasu nic się nie wydarzyło w związku z błędna informacja od rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MMM2121 napisał:

To ze dealu już poszły, to niestety kiepska sytuacja, ale nie mozemy karać w tym wszystkim Lucasa, wobec którego nie było taryfy ulgowej. 
 

Ale gdzie tu karanie Lucasa? :D jakby to rozwiązanie ze strechem i -7mln jest niewiele dla niego zmieniające, a jednak zmieniające trochę dla Ronniego. Kompromis osiągnięty. Jakby sprawa nie wyszła teraz tylko za pół roku - to Lukas już dawno miałby świadomość że ten pick jest gorszy. Tak - wychodzi na to że status quo zostanie osiągnięty.

 

5 minut temu, Lucas napisał:

No ja to pisalem do Szulima, ktory narracyjnie probowal tu nagle ze mnie zrobic tego zlego.

Dlatego przepraszam, jeżeli moja narracja w taki sposób została odebrana - nie mam zamiaru robić z ciebie złego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szulim napisał:

IV strech kontraktu - co jest tu niezgodne z CBA? możliwym jest że Ronnie zrobiłby ten strech niezależnie od tego czy LMA ogłosiłby emeryturę czy nie - to nadal jest zgodne z CBA. Jedynym odstępstwem jest to, aby umorzyć 7mln ze strechu jako kompromisowe rozwiązanie wprowadzenia w błąd GMa przez Radę. Karą dla niego i tak pozostaje dead money, który może zniknąć najwcześniej po 12mc od ogłoszenia emerytury, pod warunkiem że LMA nie wróci

 

Te rozwiązanie nie jest IMO złe, ale kluczem jest te odstępstwo, bo moze byc to po prostu niebezpieczny precedens na przyszlosc. Tu juz nie patrze na moj asset akurat (bo jak Ronnie i Ozzi zauwazyli, tu duzo nie trace), a przyszlosc rozgrywki, bo uznajemy kiedy mozemy w cos ingerować, a kiedy mamy sztywno sie trzymac Excela (bo tym w pewny sposob jest BeGM). 

Takze wzgledem "poszkodowania" nie mam problemu z tym problemu, ale zastanawiam sie bardziej tu w kwestii relacji przepisy/gra, bo no przy mnie, dealach Qcina czy czyms tam jeszcze sztywno trzymalismy sie przepisów, a tu trochę sobie pozwalamy "umorzyc 7 mln", tu troche przesuwamy kwestie hard capów i nie wiadomo gdzie jest granica tego :P  Dlatego nawet jesli to nie krzywdziloby mnie jakos bardzo to jestem za trzymaniem sie przepisów, a takie rozwiazanie ostatnio dawala rada.

Co do reszty posta to ok, rozumiem, po prsotu w ten sposob odebralem Twoje wypowiedzi.

Ignazzowi i Regisowi odrzucenie dealu przez minute spóżnienia tez pewnie mieszało w planach, a nikt wyjątków nie robił.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas wiadomo, że nie jest to rozwiązanie idealnie zgodne z CBA - i rozumiem też że gramy w grę, więc mimo starań dobicia w 100% do CBA i RL NBA, to się nigdy nie uda z różnych względów.

To umorzenie nie za bardzo widzę aby podobny preceneds miał się w przyszłości zdarzyć - chyba że ponownie któryś z zawodników stwierdzi że idzie na emeryturę a potem z niej chce wrócić po 3mc..

I ta sytuacja z umorzeniem też jest zbiegiem okoliczności - jakby nie zostawił takiej kasy przy buyoucie w Spurs - nie mielibyśmy o czym rozmawiać. 

Dlatego jestem za opcją C - którą zaproponował @RonnieArtestics - imo dla mnie jest najbardziej realna i zgodna z CBA i realami jakie możemy zrobić w grze.

Odnosząc się do HC - jakby nie to zamierzanie z IND zdążylibyśmy to wrzucić przed FA, ale to było trochę istotniejsze dla Rady. Teraz mamy już dopięte trady i wejdą one zaraz po otworzeniu okienka. Weszły by teraz, ale @Eld zgodnie z Regulaminem przypomniał że powinno być to zamknięte ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Ignazzowi i Regisowi odrzucenie dealu przez minute spóżnienia tez pewnie mieszało w planach, a nikt wyjątków nie robił.

ok, ale czy to nie jest całkiem inna sytuacja? to nie jest deal dogadany który został wrzucony minutę po północy - to jest praca która została wykonana przez 4 mc od informacji że LMA całkiem spada

jestem za tym żeby trzymać się zasad - CBA daje opcje na strecz, a my dodajemy -7mln jako kompromis za wprowadzenie w błąd.

dla mnie - wilk syty i owca cała i bawimy się dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.