Skocz do zawartości

Ronnie i Pacers głosowanie


RonnieArtestics

Ronnie gra dalej  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ronnie gra dalej?

    • Tak
      17
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Witajcie po powrocie z czyśćca.

Wiesz, że dalej tam jeszcze powinieneś tkwić? ;) 

 

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Jako że dostałem trzy wiadomości prywatne namawiające mnie do zostania, czy tam powrotu,

Mnie wliczasz? Bo mój fb jak widzi przychodzącą wiadomość od An. An.to się dziwnie wiesza ;)

 

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Natomiast postaram się panować nad sobą, zwłaszcza że kolejna akcja skończy się pewnie dłuższą banicją.., prawda Eld ? ;] 

No żeby nie było - dostałeś ostrzeżenie i jeszcze sam się do niego publicznie przyznałeś, więc poniekąd trzymasz bat sam nad sobą, a ja tylko myszkę nad odpowiednim guzikiem :).

Choć szczerze Wam przyznam - nie jest to nic miłego. Lubisz gościa, gadasz z nim, czasami o niczym, zrobiliście kilka deali, gracie od lat razem, nigdy nie mieliście żadnego spięcia ze sobą i nagle przychodzi Ci dać mu bana. Do dupy w c*** uczucie....

---------------

Od Elda: dotrzymał słowa -zdjąłem bana, był grzeczny.

4 godziny temu, Lucas napisał:

Ja jestem na nie, choć no po prostu dostosuje się do decyzji większości.

Na FA będę starał się jak zwykle (bo zawsze próbuje, może nie zawsze wychodzi) głosować na tyle obiektywnie na ile będę umiał, ale nie mam ochoty na granie z osobą, która wyzywa mnie czy innych dlatego, że nie podoba jej się jakaś decyzja. 

Jesteś spokojnym, wyważonym człowiekiem, więc rzadko musisz kogoś przepraszać. Zapewniam Cię, że sam miałem kiedyś problemy natury emocjonalnej i napisanie słowo "przepraszam", czy powiedzenie komuś to prosto osobie tak emocjonalnej i porywczej jak Ronnie jest jak zjechanie gołą dupą po nieheblowanej desce wprost do wanny spirytusu.

Innymi słowy - wiele go to kosztowało aby się na to zdobyć. Nie proszę Cię - bądź na "tak", ale ludzie są różni Luki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eMeS napisał:

Mnie nie bylo kilka dni i nie wiem co sie stało. Prosiłbym listę inwektyw i nazwy userów wobec których zostały skierowane, żebym mógł rzetelnie zająć stanowisko. Szablon z przykładem z dzisiejszego posta @Qcin_69:

"młotek - january" 

super by było 3mać taką tablę wycieczek osobistych, możnaby zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Innymi słowy - wiele go to kosztowało aby się na to zdobyć. Nie proszę Cię - bądź na "tak", ale ludzie są różni Luki. 

Wiem, ze ludzie sa rozni, co nie zmienia faktu, ze podstawowych elementarnych zasad kultury należy wymagać od każdego :) No i czym innym jest puszczenie jakiejś wiązanki czy czegoś głupiego "na żywo", a czym innym jest zrobienie tego online, gdzie masz więcej czasu na przemyślenie tego czy chcesz kliknąć "dodaj odpowiedź", a i pisanie tekstu zajmuje ciut więcej czasu niż mówienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Wiem, ze ludzie sa rozni, co nie zmienia faktu, ze podstawowych elementarnych zasad kultury należy wymagać od każdego :) No i czym innym jest puszczenie jakiejś wiązanki czy czegoś głupiego "na żywo", a czym innym jest zrobienie tego online, gdzie masz więcej czasu na przemyślenie tego czy chcesz kliknąć "dodaj odpowiedź", a i pisanie tekstu zajmuje ciut więcej czasu niż mówienie. 

Masz 100% rację, a ten fragment "elementarnych zasad kultury należy wymagać od każdego" praaaaawie oduczył mnie emocjonowania się. Powiedzmy, że tak 1/100 się nie uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Co z Indianą? Udało Wam się porozumieć? Jest 15 głosów ZA i 4 przeciw. Jako, ze nie mamy 30 GMów (tylko 1-2 mniej) to mamy tu większość. 

Ronniego poniosło, ale każdy ma prawo na gorszy dzień - za długo tu prowadzimy ten Lot nad kukułczym gniazdem razem. :P Mam nadzieję, że ostatecznie dojdzie do porozumienia wszystkich zainteresowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Alonzo napisał:

Panowie, 

Co z Indianą? Udało Wam się porozumieć? Jest 15 głosów ZA i 4 przeciw. Jako, ze nie mamy 30 GMów (tylko 1-2 mniej) to mamy tu większość. 

Ronniego poniosło, ale każdy ma prawo na gorszy dzień - za długo tu prowadzimy ten Lot nad kukułczym gniazdem razem. :P Mam nadzieję, że ostatecznie dojdzie do porozumienia wszystkich zainteresowanych. 

Teraz to my dyskutujemy nad losem LMA. Rada stoi przy decyzji stretchu kontraktu teraz i ewentualnego usunięcia przy 25 spotkań. Ronnie chce troche więcej. Negocjacje trwają dalej

A deale zejścia z harda są gotowe i czekają na koniec 1 tury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Teraz to my dyskutujemy nad losem LMA. Rada stoi przy decyzji stretchu kontraktu teraz i ewentualnego usunięcia przy 25 spotkań. Ronnie chce troche więcej. Negocjacje trwają dalej

A deale zejścia z harda są gotowe i czekają na koniec 1 tury

Podobno z terrorystami się nie negocjuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo Teraz to rada cofnęła propozycje, którą złożyła trzy dni temu, żeby w ramach rekompensaty za wprowadzenie mnie w błąd „zawiesić” te pieniądze do czasu aż Aldridge faktycznie zagra.
 

Z tego co widziałem te trzy dni temu to większość gm-ów chyba takie rozwiązanie by zaakceptowała - więc może wy też się wypowiedzcie, żeby pomóc w tej patowej sytuacji i podjęciu decyzji radzie. Lucas, MMM, pewnie fluber są na nie, czy jest ktoś jeszcze kto tego ustępstwa absolutnie nie przełknie? 
 

Ozzy zaproponował też inne rozwiazanie, ale reszta rady jest nie przekonana do tego jeszcze, tu możecie tez się wypowiedzieć:  w ramach rekompensaty liga odpuści mi 7mln które odpuścił Aldridge w realu, a ja wtedy go zestretc***e i za rok ewentualnie zaaplikuje do ligi o zdjęcie tej kasy jesli aldridge już nie wróci. Czy takie rozwiązanie ktoś by wolał ? 
 

bez żadnego ustępstwa serio mam zrujnowane całe offseason. Dlatego dyskutujemy, ja proponuje żeby inni tez się wypowiedzieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to drugie rozwiązanie jest chyba najlepszym kompromisem.

LMA zostawia kasę i leci strech. Jezeli wróci do gry masz dead money na 3 lata.

jezeli nie to koło kwietnia kwalifikujesz się do zrzutu tej kasy całkowicie i ewentualny powrót po tej dacie już nie powinien cię interesować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jak rozumiem glosowanie wokol powrotu Ronniego, tak nie rozumiem glosowania na zasadzie tego "jak bardzo mozemy złamać CBA, zeby Ronnie wrócił". Reguły są jasne dla wszystkich i nie powinno się głosować nad tym czy możemy "prawo" (bo tym jest to w naszej grze) złamać trochę, całkowicie czy tak średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja twardo stoję za rozwiązaniem z CBA, ale oczywiście jestem tez osobą w tej sytuacji zainteresowaną. Po prostu nie godzę się na to (co słusznie też @MMM2121) zauwazał, zeby blad na linii Pacers-Rada-CBA (nie stwierdzam tu kto zawinil najbardziej) odbijal sie na wartosci moich assetów.

Tu jest cały czas kwestia możliwego powrotu z kwestia kiedy kasa może być anulowana. A może być anulowana po roku, więc z tych 35 milionów jakieś 80 procent ona powinien dostać niezależnie od tego co się w rl NBA wydarzy, a sto procent jeśli wróci tak jak zwrócił na to uwagę @BMF. Ronnie został wprowadzony w błąd i dogadał deale i stretch teraz krzywdzilby również innych głowie. Najprostszy sposób to zrobienie stretch od sezonu 22/23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja twardo stoję za rozwiązaniem z CBA, ale oczywiście jestem tez osobą w tej sytuacji zainteresowaną. Po prostu nie godzę się na to (co słusznie też @MMM2121) zauwazał, zeby blad na linii Pacers-Rada-CBA (nie stwierdzam tu kto zawinil najbardziej) odbijal sie na wartosci moich assetów.

A co by było w sytuacji gdy nikt nie odnalazłby tego zapisu wcześniej? 
Ronnie zrobiłby wszelkie ruchy bo lma by nie było jak pare mc temu Rada ogłosiła i niedawno potwierdziła - a nawet jezeli przepis znalazłby się później to już nikt przy zdrowych zmysłach nie cofalby całego FA…

Lucas, wezze trochę odpuść bo teraz to już grasz pod siebie tylko…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

W sumie to drugie rozwiązanie jest chyba najlepszym kompromisem.

LMA zostawia kasę i leci strech. Jezeli wróci do gry masz dead money na 3 lata.

jezeli nie to koło kwietnia kwalifikujesz się do zrzutu tej kasy całkowicie i ewentualny powrót po tej dacie już nie powinien cię interesować 

Dokładnie to samo chciałem napisać - Aldridge przecież odpuścił sporo kasy Spurs i u nas tez może tyle samo (to około 7mln$), reszta idzie jako stretch i wtedy w niczym chyba nie łamiemy CBA - kasa na teraz jest przecież w salary w dead money, a jak nie wróci bądź też nie zagra odpowiedniej ilości meczy gdzieś, to znika po tym przysłowiowym roku z salary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moim Bogdanie jakos kazdy był legalista, a teraz wielkie zamieszanie i próby obchodzenia przepisów, czemu Suns maja tracic zarówno, gdy respektujemy w pełni przepisy w grze, jak i w sytuacji, gdy przynajmniej czesciowo je łamiemy?

8 minut temu, fluber napisał:

Najprostszy sposób to zrobienie stretch od sezonu 22/23

Najprostszy sposób to trzymanie się CBA i powrót 25 MLN LMA do salary Pacers, Indiana moze wtedy sobie zrobic stretch na 3 lata, a jeśli LMA przez rok (jak dobrze pamietam) będzie nieaktywny to wtedy Indiana moze zwrocic sie do ligi (rady) o wykreslenie tego z ich salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber to co zaproponował tez mi pasuje. Stretch od 22/23 i jest git.

Pod warunkiem ze nadal mogę w przypadku braku powrotu Aldridge aplikować później o zdjęcie tego całkowicie. 

 

Także rozwiązań jest kilka, każde to obejście CBA ale robimy to w ramach rekompensaty za błędy wcześniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucas napisał:

 

Najprostszy sposób to trzymanie się CBA i powrót 25 MLN LMA do salary Pacers, Indiana moze wtedy sobie zrobic stretch na 3 lata, a jeśli LMA przez rok (jak dobrze pamietam) będzie nieaktywny to wtedy Indiana moze zwrocic sie do ligi (rady) o wykreslenie tego z ich salary.

No niestety nie, ponieważ już terminowo jesteśmy po tym gdy Ronnie go zwolnił. W oparciu o dogadane deale szły wyborców drafcie, decyzję Fa, czy oferty w 1 turze. Nigdy nie działaliśmy do tyłu po takim błędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No niestety nie, ponieważ już terminowo jesteśmy po tym gdy Ronnie go zwolnił. W oparciu o dogadane deale szły wyborców drafcie, decyzję Fa, czy oferty w 1 turze. Nigdy nie działaliśmy do tyłu po takim błędzie. 

Zalezy kiedy blad zostal wylapany, mi kontrakt podpisany cofnieto i udawano, ze takiego podpisu nie było ;]

To co zaproponowales praktycznie w ogóle rozwiazuje Aldridge'a i sprawia, ze Pacers moga sobie swobodnie dzialac, a jesli ten nie wroci to nawet tego nie odczują choćby przez minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.