Skocz do zawartości

Ronnie i Pacers głosowanie


RonnieArtestics

Ronnie gra dalej  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ronnie gra dalej?

    • Tak
      17
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po powrocie z czyśćca.

 

Alert : Będą teraz podśmiec***ki pewnie :)

 

 

Jako że dostałem trzy wiadomości prywatne namawiające mnie do zostania, czy tam powrotu, a jedna z nich była od osoby z którą teoretycznie mam od jakiegoś czasu pewien beef, a nawet obraziłem tą osobę w czwartek, (Alonzo), więc totalnie mnie zaskoczył i skłonił do pewnych przemyśleń. 

 

Zakładam więc taki temat, żeby dowiedzieć się po prostu czy jestem dalej mile widziany. 

 

Poniosło mnie któryś raz, chyba znacie mnie już z tego. Na przykład praktycznie każda dyskusja z fluberem wznieca we mnie ogień itp itd. 

Nie chce się tu usprawiedliwiać, sam znam swój charakter i swoje wady i moja wybuchowość jest to coś z czym walczę całe życie. Czynniki tego jaki jestem są przeróżne, środowisko, wychowanie, ale pomińmy to, bo jak mówiłem nie chcę tego wybielać.  Sam w sobie tego nie lubie ale taki już jestem i pewnie póki mam na to energię taki będę. Nie  przypadkiem wybrałem sobie taki nick jak wybrał. 

 

Jako że pare osób tego chce, a pare osób dało wyraźnie do zrozumienia ze nie jestem miłe widziany. Dlatego chce mieć decyzje większości  i tyle. Niekoniecznie musimy dalej tu dyskutować i prowokować dalsze niesnaski, może same głosy w ankiecie powyżej bardziej mnie interesują. Jesli jestem nadal miłe widziany, a propozycja naprawy sytuacji od rady bedzie aktualna jestem gotów grac dalej i z bólem serca przyjąć to rozwiązanie choć nie ukrywam, wciąż się z nim nie zgadzam, w sensie nie uważam tego za sprawiedliwe. 

 

Są dwa główne powody dla których zmieniam zdanie i chcę wrócić: miałem naprawdę zaplanowane całe offseason i poświęciłem już temu czas, więc na koniec dnia oddanie drużyny radzie i widmo pójścia w jakąś inną stronę przez radę jest jeszcze gorsze dla mnie niż widmo tego stretchu. Drugi to fakt, że jakby nie było jestem tu od początku i zostało już nas chyba tylko kilku z tego grona. 

 

Przeprosiłem już poprzez Elda osoby które obraziłem, ale teraz jeszcze raz osobiście przepraszam. Wiadomo że nawet w samym momencie pisania tego byłem już świadom ze przesadzam, a nawet zrobiłem to trochę celowo aby sobie odpocząć. więc wracać do tego aby prawić mi morały serio nie trzeba. Sorry Lucas, ignazz, Alonzo i fluber, oraz inni którzy poczuli się zniesmaczeni. 

 

Na pewno Tecu trafił w punkt, że mój powrót zawsze wiąże się z ryzykiem kolejnego takiego wybryku. Więc przemyślcie zanim dacie głos na tak :) . Natomiast postaram się panować nad sobą, zwłaszcza że kolejna akcja skończy się pewnie dłuższą banicją.., prawda Eld ? ;] 

 

Wiem, że dla niektorych tym postem wychodzę na chorągiewkę, ale co mi tam, Alonzo mnie przekonał bo mocno mnie pozytywnie zaskoczył. A mój wybryk pewnie zaboli mnie podczas fa, bo u paru agentów spaliłem mosty, ale Pacers zawsze gotowi przepłacać graczy, #kultura organizacji. 

 

Wiadomo, Bez presji, ale: Jeżeli mam wracać potrzebuje dość szybkiej decyzji aby się przygotować do drugiej tury, zwłaszcza, że chyba deal z Eldem nam upadł, a ja muszę zachować się honorowo w stosunku do Ashiego i dokończyć z nim deal jeżeli wrócę. 

 

Jesli przegłosujecie na tak to potrzebuje jeszcze stanowiska rady czy ich propozycja będzie aktualna. Bez szantażu, po prostu bez tego naprawdę nie wiem jak wyjść z tej sytuacji. Jestem w stanie zachować 8mln „ zapasu” do  hardcap w tym sezonie w razie powrotu Aldidge, ale nie jestem w stanie dokończyć dealu z Ashigaru bez tego space. Więc ten stretch faktycznie musiałby być odroczony chwilowo. 

 

Ronnie out. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics postaraj się na przyszłość trochę mniej emocjonalnie podejść do takich tematów ;) 

ja jestem za twoim powrotem i za wersja Rady od początku - jeśli reszta ma z tym problem to po prostu tylko chyba z czystej ludzkiej złośliwości ;) 

kazdy może się wkurwic i popełnić błędy, tym bardziej kiedy ktoś wcześniej nieumyślnie wprowadził w błąd 

LMA niech znika, a potem wejdzie ci w strecz - jak będzie potrzeba to nawet ja ci pomogę przejąć jakieś inne kontrakty żebyś był pod HC - inni tez chyba rzucali takie propozycje - @kolader ? @ignazz ?

pozdro ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, choć no po prostu dostosuje się do decyzji większości.

Na FA będę starał się jak zwykle (bo zawsze próbuje, może nie zawsze wychodzi) głosować na tyle obiektywnie na ile będę umiał, ale nie mam ochoty na granie z osobą, która wyzywa mnie czy innych dlatego, że nie podoba jej się jakaś decyzja. O ile mieliśmy takie przypadki w tej grze to jest mnie pamięć nie myli to Ronnie te granicę mocno przekroczył, bo tu nie było dwustronnych wyzwisk jak w niektórych beefach a jedna osoba obrażała innych, to jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, cvbe napisał:

LMA nie znika jak coś - teraz jest jego stretch i jeśli nie zagra w tym sezonie 25 meczów to dopiero zniknie z salary :)

Dla mnie Gn Pacers może wrócić każdy ma gorsze chwile, ale niech ten kontrakt będzie traktowany według normalnych reguł, aby było uczciwie i żadnych wyjątków dla nikogo. Bo chyba nie ma w Real NBA czegoś takiego jak odroczenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie moje jest cały czas aktualne. 

@RonnieArtestics czy jesteś absolutnie przekonany, że chcesz grać dalej czy za miesiąc zrezygnujesz?

Pytanie moje zadaję, bo z Twoich "wypowiedzi", wynikało, że ta gra Ci się nie podoba, masz jej dość i chcesz odpocząć i mieć święty spokój. I ja to rozumiem. 

Musisz odpowiedzieć sobie, czy to uzależnienie i czy może nie jest to dobry moment by skończyć z tym, bo z pewnością wchodzi ta gra Tobie na psychikę. 

Jeżeli jesteś pewien swojej decyzji, wytłumaczysz sobie, że to nie jest ważne, ta cała gra, będziesz grał na większym luzie, bez takich negatywnych emocji, to ja jestem za. 

Mam nadzieję, że mnie/nas nie zawiedziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MMM2121 napisał:

Dla mnie Gn Pacers może wrócić każdy ma gorsze chwile, ale niech ten kontrakt będzie traktowany według normalnych reguł, aby było uczciwie i żadnych wyjątków dla nikogo. Bo chyba nie ma w Real NBA czegoś takiego jak odroczenie? 

Rada to zaproponowała w ramach rekompensaty za wprowadzenie w błąd, mam nadzieje ze rozumiesz to prawda ? Tez jestem tutaj poszkodowanym a nie tylko agresorem. 
 

@Tecu może i masz racje i jest to pewna forma uzależnienia bo ciezko byłoby mi patrzec jak ktos inny przejmie pacers. A z forum nie odejdę pewnie.  Działają mi na nerwy takie akcje i będą jak będą się powtarzać. Jesteś tu najbardziej wyważoną i najbardziej zdynsowaną osobą albo w top3 bo niektórzy może  jeszcze mniej się odzywają od ciebie i masz czasem mój podziw, dlatego postaram się iść w ta stronę ale taki jak Ty nigdy nie będę pewnie :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Rada to zaproponowała w ramach rekompensaty za wprowadzenie w błąd, mam nadzieje ze rozumiesz to prawda ? Tez jestem tutaj poszkodowanym a nie tylko agresorem. 

To jak radni, którzy wprowadzili w błąd chcą to mogą z swoich prywatnych środków ci pomagać, a nie naginać CBA (oczywiście jeśli to naginanie, ale w tym momencie rozumiem, ze tak?) 

Naprawde masa razy prawo było ostre (deal wrzucony minutę później itd). Wiec wyjątek teraz będzie szkodliwy, w dłuższej perspektywie bo, ktoś inny tez postraszy odejściem, zwyzywa wsyztkich i rada będzie mu szła na rękę. 

Ale to ofc moje jednostkowe stanowisko, radni zdecydują jak chcą ofc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

 

 

Poniosło mnie któryś raz, chyba znacie mnie już z tego. Na przykład praktycznie każda dyskusja z fluberem wznieca we mnie ogień itp itd. 

Nie chce się tu usprawiedliwiać, sam znam swój charakter i swoje wady i moja wybuchowość jest to coś z czym walczę całe życie. Czynniki tego jaki jestem są przeróżne, środowisko, wychowanie, ale pomińmy to, bo jak mówiłem nie chcę tego wybielać.  Sam w sobie tego nie lubie ale taki już jestem i pewnie póki mam na to energię taki będę. Nie  przypadkiem wybrałem sobie taki nick jak wybrał. 

 

wiadomo że nawet w samym momencie pisania tego byłem już świadom ze przesadzam, a nawet zrobiłem to trochę celowo aby sobie odpocząć. więc wracać do tego aby prawić mi morały serio nie trzeba. Sorry Lucas, ignazz, Alonzo i fluber, oraz inni którzy poczuli się zniesmaczeni. 

Nie wiem skąd pochodzisz, jak miałeś w domu i jakie tam jeszcze usprawiedliwienia sobie wymyślasz ale pisanie wprost że pewnie to co zrobiłeś się powtórzy bo po prostu taki już jesteś i to co do mnie napisałeś zrobiłeś z pełna świadomością skreśla Cie w moich oczach, głosuje na nie. Niczego Cię ta sytuacja nie nauczyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Raczej źle sformułowałeś trochę wypowiedź - powinno być "jestem niestety okropnie wybuchowy, ale w przyszłości będę się bardzo, bardzo starał nawet jak będę się mocno denerwował trzymać pewne standardy"

Jak widać Ty i inni tak czy siak to chyba zrozumieli z mojej wypowiedzi.. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem co ci powiedzieć, jesteś przewidywalny i spodziewałem się odpowiedzi w tym stylu. Szkoda ze jak zawsze absolutnie nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi i wyciągnąłeś sobie z niej tylko to co chciałeś. 
 

Masz do tego pełne prawo oczywiście ;] 

Zrozumiałem tyle, że to co do mnie napisałeś, napisałeś nie z powodu afektu tylko celowo, mając pełna świadomość swoich słów. Tyle mi wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.