Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, julekstep napisał:

jeśli jest to zależne od decyzji Brooka to tak :P 

w sumie brawa dla @Pablo81 póki co 

nabrał picków a i tak utrzymuje skład, który w tym roku (na kolejne lata już odzyskał swoje picki) jak najbardziej może walczyć o PO - jak Blake się mocno rozwinie a Miller nie spadnie za bardzo to s5 Ridnour-Miller-Ersan-Blake-Duncan wygląda dość solidnie (salary też się jakoś trzyma względnie kupy, bo będzie na QO dla Blejka a potem Duncan zwolni ogromną część)

 

OFC TO WSZYSTKO PRZY NIEETYCZNYM, POZBAWIONYM SKRUPUŁÓW WYKORZYSTANIU MIŁOŚCI ALONZO DO HEAT (i to wykorzystując Tecu do wykorzystania Alonzo!)

Tech też nie najgorzej wyszedł na tym. Utrzymał swoje picki i pozbył się dwóch kasztanów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, julekstep napisał:

jeśli jest to zależne od decyzji Brooka to tak :P 

w sumie brawa dla @Pablo81 póki co 

nabrał picków a i tak utrzymuje skład, który w tym roku (na kolejne lata już odzyskał swoje picki) jak najbardziej może walczyć o PO - jak Blake się mocno rozwinie a Miller nie spadnie za bardzo to s5 Ridnour-Miller-Ersan-Blake-Duncan wygląda dość solidnie (salary też się jakoś trzyma względnie kupy, bo będzie na QO dla Blejka a potem Duncan zwolni ogromną część)

 

OFC TO WSZYSTKO PRZY NIEETYCZNYM, POZBAWIONYM SKRUPUŁÓW WYKORZYSTANIU MIŁOŚCI ALONZO DO HEAT (i to wykorzystując Tecu do wykorzystania 

Ty wierzysz ze on ten sklad utrzyma choć do połowy sezonu? Optymista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

OFC TO WSZYSTKO PRZY NIEETYCZNYM, POZBAWIONYM SKRUPUŁÓW WYKORZYSTANIU MIŁOŚCI ALONZO DO HEAT (i to wykorzystując Tecu do wykorzystania Alonzo!)

Nie czuję się wykorzystany. 

Pozbyłem się balastu i mam Jamisona.

Był plan by przestać tankować ale...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Jakie są szanse, że Westbrook jak nie dostanie QO to za rok ucieknie? Bo średnio kombinowanie z oszczędzaniem poniżej 80 mln hardcapu przy tych negocjacjach mi idzie i nie wiem czy nie zrobić high risk z "uda się, albo nara".

No wreszcie ktoś się dla mnie specjalnie na FA pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Jakie są szanse, że Westbrook jak nie dostanie QO to za rok ucieknie? Bo średnio kombinowanie z oszczędzaniem poniżej 80 mln hardcapu przy tych negocjacjach mi idzie i nie wiem czy nie zrobić high risk z "uda się, albo nara".

Na forum zawsze podkreślałeś, że nie przepadasz za Westbrookiem - zatem baba z wozu - koniom lżej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.