Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cvbe napisał:

Już z 7 osób mnie pytało o Twój przyszłoroczny pick, więc jeśli ktoś tu powinien coś przemyśleć, to nie Slak :D

Z pewnego źródła wiem ze trafi w dobre ręce, wiec jakoś jestem spokojny 😛

Ps plus twardo negocjuj😄 w zeszlym sezonie zlewajac sprawe skonczylem z 28 wygranymi, teraz mam top prospecta Vala, Cambyego i jakby kilerowi campy nie poszly to dalej bedzie top shooterem, a jeszcze z fa nawet nie wystartowalismy 🤗 niech kazdy sobie dopowie ile ten pick bedzie warty😛

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elwariato napisał:

Nie daj sie @SlaKB to ważny wybór, nie ma się co spieszyć, tu trzeba przemyśleć 😄

Tu myślę, że sytuacja wymaga zrobienia zbiorówki w exelu tych niewiarygodnych prospektów którzy jeszcze pozostali. SlaKB zapewne zrobi kilka próbnych simek i dopiero wtedy na chłodno będzie mógł podjąć decyzję kto zostanie jego wybrańcem z tym #58 pickiem. Powinniśmy zachować spokój, żeby nie czuł presji. To szalenie istotna decyzja dla przyszłości jego teamu, dlatego nie naciskajcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Tu myślę, że sytuacja wymaga zrobienia zbiorówki w exelu tych niewiarygodnych prospektów którzy jeszcze pozostali. SlaKB zapewne zrobi kilka próbnych simek i dopiero wtedy na chłodno będzie mógł podjąć decyzję kto zostanie jego wybrańcem z tym #58 pickiem. Powinniśmy zachować spokój, żeby nie czuł presji. To szalenie istotna decyzja dla przyszłości jego teamu, dlatego nie naciskajcie. 

Ba ja naciskam zeby sie nie speszył wlasnie 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie przestaje mnie zadziwiać. W sumie każdy czeka na campy bo to jest ciekawy event a tu takie mecyje. 
 

kiedys gra miała swój rytm jak bingo dla seniorów w domu spokojnej starości w wersji lite czyli Alzhaimer Edition gdzie grali się 3 drużynami w 8 żywych ludzi i okradało się komputer. 
 

potem przyszło trochę żywych dusz i gra nabrała innych rumieńców choć nie rozstrzygam czy dla niektórych to lepiej bo obecnie trudniej wygrać zapewne. 
 

w tak randomowej rozgrywce wybór 38 gracza jest raczej dosyć przypadkowy jeżeli prześledzić kwestie campow które kreują lub niszczą kariery tak od niechcenia jakby. 
 

jeszcze słodszy jest protest GM którzy bronią zasady 24ha na wybór bo to jest już chyba w grach internetowych wyjątkowa hojność.
 

ale to co tu się odpierdolilo z #58 i #59 numerkiem to już muszę pogratulować. 
 

zamiast zabawić się w camp w sobotę wieczorem w prime time dla wszystkich to najpierw wisi 12 godzin ( po 4 godzinach czekania) prosba o auto pick kurwwsko ważnego #58 po czym mamy wspaniały finish w postaci wyboru po 8 godzinach   #59 numerka tak już w sumie nad ranem gracza o sumie 650 który jakby trafił 7 razy z rzędu kostka maxa to może dojdzie do wartości Bonera .... kiedyś tzn w 2043 roku. 
 

fajna ta gra ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz ma sporo racji. Od wtorku po godz. 17.00 zaczęliśmy II rundę draftu i skończyliśmy ją dziś rano (bez sensu tracąc chociażby wczorajszy dzień i zapewne dzisiejszy do wieczora też). To można było zrobić w max 3 dni i od piątku najpóźniej od popołudnia powinna iść I tura FA. Podzielić II rundę na 3 części i dać GMom po max 24h na przesłanie komiszom swoich propozycji jak był zawsze. 90% tych drugorundowcow i tak wyleci niedługo z teamów - dlatego CPU dla maruderów to dobre rozwiązanie. U nas z tymi decyzjami jest trochę jak na wąskiej drodze, gdzie musimy jechać jednym pasem w sznurze samochodów za jakimś dziadkiem jadącym bezpiecznie 40km/h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

@ignazz ma sporo racji. Od wtorku po godz. 17.00 zaczęliśmy II rundę draftu i skończyliśmy ją dziś rano (bez sensu tracąc chociażby wczorajszy dzień i zapewne dzisiejszy do wieczora też). To można było zrobić w max 3 dni i od piątku najpóźniej od popołudnia powinna iść I tura FA. Podzielić II rundę na 3 części i dać GMom po max 24h na przesłanie komiszom swoich propozycji jak był zawsze. 90% tych drugorundowcow i tak wyleci niedługo z teamów - dlatego CPU dla maruderów to dobre rozwiązanie. U nas z tymi decyzjami jest trochę jak na wąskiej drodze, gdzie musimy jechać jednym pasem w sznurze samochodów za jakimś dziadkiem jadącym bezpiecznie 40km/h. 

Teraz będzie FA, gdzie każda tura trwa 48 h, a tak naprawdę wszystko dzieje się w ostatnie 10 min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze drugorundowi z poprzedniego sezonu na kontraktach u nas:

1. Knicks - Raduljica 

2. Philly - Alabi

3. Atlanta - J. Crawford

4. New Orleans - Onuaku

5. Utah - Harangody

6. Seattle - Pittman

6/29 - no dobra.. 80% :P 

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Teraz będzie FA, gdzie każda tura trwa 48 h, a tak naprawdę wszystko dzieje się w ostatnie 10 min :)

Tu do 36h nie skrócimy, bo jednak ta godz. 21 czy 22 to dobra godzina na zakończenie i walkę o przebicie FA. Jednak dwie ostatnie tury faktycznie mogłyby trwać 24h bo większość jednak ma już składy skompletowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Alonzo napisał:

Gracze drugorundowi z poprzedniego sezonu na kontraktach u nas:

1. Knicks - Raduljica 

2. Philly - Alabi

3. Atlanta - J. Crawford

4. New Orleans - Onuaku

5. Utah - Harangody

6. Seattle - Pittman

6/29 - no dobra.. 80% :P 

Tu do 36h nie skrócimy, bo jednak ta godz. 21 czy 22 to dobra godzina na zakończenie i walkę o przebicie FA. Jednak dwie ostatnie tury faktycznie mogłyby trwać 24h bo większość jednak ma już składy skompletowane. 

21/22 nie dla wszystkich xD ja akurat jestem w środku pracy 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem 10 min fa kluczowe, ale jakby skrócić do tych 10 min to później ludzie takby sie wycwaniły że tylko 1 minuta by sie liczyla 😛 ja tam jestem zdecydowanie za zwolnieniem tempa gry, np asg totalnie jeden dzionek itp ale tu Igi ma racje, pomimo ze mu sie z campami pojebaly😄 ta 2rd to bylo kuriozum, tutaj dawac z godzinę max i potem auto pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.