Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2021/2022


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, kcp78 napisał:

czy porter od początku sezonu grał z 'zaleczaną' kontuzją?...

bardzo wątpliwe, to zupełnie nie w stylu Nuggets

@kcp78

choć tak sobie myślę, ze mógł samemu coś ukrywać, coś co można pominać w trakcie rutynowych badań, motorycznie wygladał bardzo źle, ale to takie moje "what if" tylko

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do sportu

 

to, jaki poczynił postęp w obrone jest nawet dla hardfanów trudne do rozgryzienia, w ciągu kilku miesięcy z gościa, który był jedną z większych "dziwek" na pickach stał się... powiedzmy, że póki co ponadprzeciętnym defensorem, choć statystyki i te obrazki powyżej mówią coś innego

https://www.nba.com/stats/players/advanced/?sort=DEF_RATING&dir=-1&Season=2021-22&SeasonType=Regular Season&StarterBench=Starters

nie potrafię zfiltrować na tyle aby nie byłó tam tych wszystkich Dedmonów, ale wszystko raczej widać

https://www.nba.com/stats/teams/advanced/?sort=DEF_RATING&dir=-1

tutaj statystyki drużynowe, Nuggets na 10 pierwszych spotkań 8 razy zatrzymywali rywali poniżej 100 punktów

https://www.nba.com/stats/teams/opponent/?sort=OPP_PTS&dir=-1

jak ja to tłumaczę? rozum i wieloletnie doświadczenie podpowiada, że to spory fluke, ale z drugiej strony pamiętam preseason gdzie Nuggets nie potrafili wygrać meczu i wyglądali źle pod niemal każdym względem, ale nadszedł sezon i ciężko tu mówić o przypadku

Nuggets opponent records thru 10 games:

PHX, 6-3
SAS, 3-7
CLE, 7-4
UTA, 8-3
DAL, 7-3
MIN, 3-6
MEM, 6-4
MEM, 6-4
HOU, 1-9
MIA, 7-3

siedem na dziesięć ekip powyżej 0.500

po prostu Morris, Barton i Gordon potrafią bronić świetnie, a MPJ pomimo swoich ograniczeń w odpowiednich warunkach nie psuje obrazu całości, natomiast ciężko się oprzeć wrażeniu, że najważniejszy jest tu jednak Jokić, zobaczymy jak to się dalej potoczy, no ale z perspektywy fana jestem ukontentowany jak cholera

PRZERYWAMY TEN PROGRAM

 

wow wow wow

jestem w ciężkim szoku, chyba skrucha Joka + okoliczności odegrały tu największą rolę

 

#takaprawda

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Jeden mecz bez grzywny

A po co grzywna jeśli zawieszenie oznacza ,że Jokic straci 230 tys za ten mecz. Bo zwieszenia oznacza ,że tracisz 1/82 swojej rocznej wypłaty

Myślałem ,że dadzą mu dwa ale ogólnie uznali ,że nie wyprowadził ciosu pięścią

Szkoda tego Portera. Raz ,że sezon zaczął kiepsko to jeszcze ta kontuzja. Coś nei ma szczęścia Jokić w ostatnich 2 sezonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.