Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2021/2022


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

 

gdzieś też mignął mi stat, że Nuggets z Jokiem na  boisku mają 2 atak i 2 obronę, niesamowite jest to jakie on robi postępy z sezonu na sezon,gdy w zasadzie każdy może poza Giannisem ma swoje lepsze i gorsze momenty

jak ktoś jeszcze nie widział show, które Gruby dał ostatnio w San Antonio to wypada nadrobić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

nie wiem gdzie on ma sufit 

Dlatego jeszcze bardziej bolą te kontuzje w Denver. Bo pomimo tak fenomenalnej gry Joka przez obecne 2 sezony i tak nie mają on przez nie realnej szansy walki o mistrzostwo w tym czasie. 2 lata prime'u Joka na poziomie MVP ligi ale tak trochę bez realnego contendowania. A przecież nie wiadomo jak mocno te poważne urazy pokomplikują im przyszłość, bo salary na najbliższe lata mają nieźle zapchane.i jak teraz nie dopisze im wreszcie zdrowie to i przez kolejne sezony Jok raczej nie powącha choćby Finałów, cokolwiek by nie grał. Szkoda mocno tych Nuggets bo zapracowali sobie na to by dobić do elity w NBA mądrymi decyzjami, głównie draftowymi ale też widać, że potrafią później pomóc tym talentom się u nich rozwijać. Zaufali ostatecznie trenerowi Malone, chociaż już w pewnym momencie był na wylocie i wydaje się, że stworzyli tam w szatni bardzo dobrą atmosferę  a jak dodatkowo pojawiła się szansa na realne wzmocnienie na rynku pod kątem mistrzostwa to nie bali się pójść all-in biorąc Aarona z Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Koelner napisał:

nie wiem gdzie on ma sufit 

top10 ever indamejking

nie trzeba być loverem Grubego by stwierdzić, że Dirk się do takiego impactu nawet nie zbliżył, biorąc pod uwagę support Curry i Giannisa czy Duranta, Gruby jest top1 na planecie po prostu

trzeba też oddać co należne dwóm kozakom

Facundo:

Wielki Aaron Gordon:

tydzień temu śmiałem się z tego jak mówił, ze ma jeszcze wyższe biegi w zanadrzu, teraz już mu wierze :)

dawać tego Jamala na spokojnie nawet w marcu i potańczmy

aha

Monte "zawsze w cieniu" Morris

pozdrawiam usera @mac a user @Qcin_69 może spierdalać ;)

 

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

top10 ever indamejking

nie trzeba być loverem Grubego by stwierdzić, że Dirk się do takiego impactu nawet nie zbliżył, biorąc pod uwagę support Curry i Giannisa czy Duranta, Gruby jest top1 na planecie po prostu

trzeba też oddać co należne dwóm kozakom

Facundo:

Wielki Aaron Gordon:

tydzień temu śmiałem się z tego jak mówił, ze ma jeszcze wyższe biegi w zanadrzu, teraz już mu wierze :)

dawać tego Jamala na spokojnie nawet w marcu i potańczmy

aha

Monte "zawsze w cieniu" Morris

pozdrawiam usera @mac a user @Qcin_69 może spierdalać ;)

 

 

 

o k**** super, Monte Morris superstar, o Bartona tez tutaj płakałes jak pizda jaki to nie jest wyjebisty, a teraz nie możesz na niego patrzeć 😌 

porownaj sobie tego moska z Reggiem Jacksonem i ich kontrakty, a później sam sobie spierdalaj homerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartonem trzeba grać co drugi sezon, wielkie mecyje....

w sumie zajebiście to świadczy, ża zakwestionowałeś tylko końcówkę posta :P

Teraz, julekstep napisał:

o lol

FAJNYCH MASZ KOLEGÓW @LeweBiodroSmoka

a za prąd u mnie nie płacił nawet, człowiek stara się być dobry, a to wszystko i tak jeden wielki ch....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Bartonem trzeba grać co drugi sezon, wielkie mecyje....

w sumie zajebiście to świadczy, ża zakwestionowałeś tylko końcówkę posta :P

aaaa czekaj on porównywał Bartona do Reggiego, to w sumie spoko

myślałem że Wielkiego Monte tak obrażał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie, Monte i jeszcze nie wie co odjebał nawet

a co? dojebiesz mi TS% z bbref? Proszę Cię k****, kasztan jakich wielu, a Ty się spuszczasz jakby to Melton był :D 

Teraz, julekstep napisał:

Ty, ale on się przypadkiem nie jara Brunsonem (czyli z grubsza grajkiem o identycznym profilu)?

Brunson gra za 5 mln a nie 12 u nas xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

a co? dojebiesz mi TS% z bbref? Proszę Cię k****, kasztan jakich wielu, a Ty się spuszczasz jakby to Melton był :D 

Brunson gra za 5 mln a nie 12 u nas xd 

no spoko czyli LBS przepłaca o jakieś 50% względem RL NBA a Wy o jakieś 150%

GRATKI BEZGWIAZDKOWCU :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

magia liczb :P 

czyli LBS przepłaca o 7 mln a my o 3 mln względem reala :D 

no Monte w RL ma baaaaardzo dobrą umowę po skończeniu umowy niewolniczej

Brunson jest rok do tyłu względem Monty'ego (ostatni rok umowy niewolniczej) i zobaczymy jaką teraz wypłatę dostanie

 

a to że u Was ktoś zarabia ileś to wiesz taaaaaaaaaaaaki wyznacznik -> dobrze zagadasz to Giannisa za minimum się da ogarnąć w głosowaniu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

a co? dojebiesz mi TS% z bbref? Proszę Cię k****, kasztan jakich wielu, a Ty się spuszczasz jakby to Melton był :D 

ten Melton znaczy tu więcej niż tysiąc słów, lol

nic nie zrobię, bo się tylko mac przez Ciebie wkurzy i opis zrobisz znowu w 10 minut leżąc na glebie :P

aha bo @julekstep geneza tego rantu na Monte jest taka, że wymieniłem go 1:1 za Stewarta

a cenę za Morrisa podbił mi cwanie @ignazz, docelowo miał dostać Full MLE

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aha bo @julekstep geneza tego rantu na Monte jest taka, że wymieniłem go 1:1 za Stewarta

Roda?

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a cenę za Morrisa podbił mi cwanie @ignazz, docelowo miał dostać Full MLE

no w takiej gierce granie swoją RL ekipą i zawodnikami ze swojej RL ekipy nie ma sensu bo wiadomo że inni będą to wykorzystywać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Roda?

no w takiej gierce granie swoją RL ekipą i zawodnikami ze swojej RL ekipy nie ma sensu bo wiadomo że inni będą to wykorzystywać :P 

Ijzajacha, no nie mów, że od razu nie wiedziałeś

a Iggy miał ze mną porachunki i wiedział gdzie uderzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.