Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2021/2022


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, julekstep napisał:

no to niech będzie Żunior, albo teraz zajawka tym Hylandem który nic wielkiego nie pokazał (ot przez 3 mecze mu trójka mega siedziała) 

aha, fajnie, MPJota nie skomentuje, mam w nosie stado hien, które tylko czekały na jego potknięcie

a krytyką rookasa, native Denver' kida, którego zatrzymała kontuzja, sam sobie wystawiasz świadectwo, zresztą pisz sobie co chcesz, kilku laków/marud może sobie dowoli kwestionować, ja nie jestem typowym, polskim, niedzielnym fanem i tego nie jesteście w stanie mi odebrać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aha, fajnie, MPJota nie skomentuje, mam w nosie stado hien, które tylko czekały na jego potknięcie

a krytyką rookasa, native Denver' kida, którego zatrzymała kontuzja, sam sobie wystawiasz świadectwo, zresztą pisz sobie co chcesz, kilku laków/marud może sobie dowoli kwestionować, ja nie jestem typowym, polskim, niedzielnym fanem i tego nie jesteście w stanie mi odebrać

pogadamy w niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

pogadamy w niedzielę

Myśle ze się ośmieszyłeś na tle prawdziwego fana. A pod płaszczykiem hasła Jokicowcy dosyć bezpiecznie się byczyłeś w słońcu Colorado i znawcy ekipy. Czuje rozczarowanie dosyć dużego kalibru. W sumie mocne exposed jak już Ciebie inny Jokicovic dojeżdża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Myśle ze się ośmieszyłeś na tle prawdziwego fana. A pod płaszczykiem hasła Jokicowcy dosyć bezpiecznie się byczyłeś w słońcu Colorado i znawcy ekipy. Czuje rozczarowanie dosyć dużego kalibru. W sumie mocne exposed jak już Ciebie inny Jokicovic dojeżdża. 

ja od zawsze pisałem że jestem fanem Joka i sezonowcem Nuggets

Jok przechodzi, ja przechodzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie mów mi, że liczyłeś na powrót Portera jeszcze w tym sezonie

Jok jest ostatnią osobą, która odpuści sezon, bez względu na okoliczności

Nie liczyłem, ale to zawsze tak jest, że gdy pojawia się oficjalka to boli ponownie.

Za dużo emocji + perspektywa wyjazdowej trasy po wschodzie, która rozpoczynamy bez wszystkich maksymalnych zawodników, no ciężko nie pomyśleć przez chwilę o Warriors, którzy nagle mają 3 gości z loterii draftu w rosterze, choć pewnie będą próbować grać normalnie, a jeśli Jokic będzie mało opuszczał to te play-in się zrobić uda.

No jednak ten wpis Woja trochę sprawił że poczułem się jakby mi ktoś skończył sezon w listopadzie, a nastawiałem się na to, że sezon ruszył w marcu gdy Jamal zagra parę meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamal ma teraz jeszcze większą motywacje by wrócić w jak najlepszym zdrowiu, a Kreonkie nie po to wyciągnęli węża z kieszeni by pozwalać na sezon przejściowy

rozumiem rozgoryczenie, mi też nie jest łatwo, ale ta drużyna wyglądała na top6 ligi pomimo braku dwóch max playerów, a ten terminarz nie jest wcale jakiś turbotrudny, pytanie co z tym nadgarstkiem naprawde się dzieje, ta cała polityka ukrywania dat powrotu przez Nuggets może człowieka wykończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jamal ma teraz jeszcze większą motywacje by wrócić w jak najlepszym zdrowiu, a Kreonkie nie po to wyciągnęli węża z kieszeni by pozwalać na sezon przejściowy

rozumiem rozgoryczenie, mi też nie jest łatwo, ale ta drużyna wyglądała na top6 ligi pomimo braku dwóch max playerów, a ten terminarz nie jest wcale jakiś turbotrudny, pytanie co z tym nadgarstkiem naprawde się dzieje, ta cała polityka ukrywania dat powrotu przez Nuggets może człowieka wykończyć

Pewnie za parę dni będę patrzył na to inaczej, na razie za dużo emocji, bo niby się już z tym Porterem pogodziłem, ale taka wiadomość na nowo rozgrzewa.

Plus żeby to był "tylko" Porter i Murray, a odpadł PJ, Barton to nie wierzę że się na dłużej znów nie polamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrócił ZBAWCA ❤️ i nawet Barton nie był w stanie tego popsuć (a bardzo się starał -> ta sekwencja dwóch strat kompletnie z dupy pod rząd przypomniała mi czemu typa tak lubię!)

 

śmieszne że te kozaki z Heat się obsrały i nawet nie wyszli na Joka mimo grania u siebie, FAJNĄ TAM MACIE KULTURĘ ORGANIZACJI @Alonzo xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

paczaj Julek jak mu farciarsko znowu wpadło

oglądałem na żywo - rzucał nieziemsko w tym mezcu

no tylko to kolejny grajek, który poza rzutem nic nie oferuje specjalnie, więc jak mu nie będzie siedzieć (albo zaczną go bardziej respektować z deep-3, gdzie czuje się jak widać b.dobrze) to wtedy zobaczymy czy będzie w stanie dać cokolwiek pozytywnego

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

oglądałem na żywo - rzucał nieziemsko w tym mezcu

no tylko to kolejny grajek, który poza rzutem nic nie oferuje specjalnie, więc jak mu nie będzie siedzieć (albo zaczną go respektować z deep-3, gdzie czuje się jak widać b.dobrze) to wtedy zobaczymy czy będzie w jakikolwiek sposób pozytywny na boisku

co Ty pitolisz, gość ma bardzą spoko wizje, nie traci głupio piłek, potrafi się wbić i wykreować innym punkty - przestań kopać młodego, Murray wchodził do ligi na 0/23 z gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przestań kopać młodego

on tego nie czyta jbc

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co Ty pitolisz, gość ma bardzą spoko wizje, nie traci głupio piłek, potrafi się wbić i wykreować innym punkty

wczoraj raz czy dwa faktycznie wykreował (raz b.fajnie Gordona) -> jak na 20 min to szału nie robi (ale fakt rzutowo miał sekwencję niczym Curry w pewnym momencie jak odpalił 3 głębokie trójki pod rząd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

on tego nie czyta jbc

wczoraj raz czy dwa faktycznie wykreował (raz b.fajnie Gordona) -> jak na 20 min to szału nie robi (ale fakt rzutowo miał sekwencję niczym Curry w pewnym momencie jak odpalił 3 głębokie trójki pod rząd)

mam Ci wklejać highlightsy i pokazaywać - o tu zobacz jak podał?

jeden mecz Pacers bez Joka pokazał piękną próbkę jego możliwości, a nie były to warunki cieplarniane

będzie pewnie miał swingi i gorsze mecze, ale na pewno jego skille nie kończą się na waleniu tróji z 10 matra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.