Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2021/2022


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nie jako starter, ale dziś na pewno był lineup z nim jako centrem, jednak trochę ciężko się na to patrzy to oglądałem jednym okiem.

Szkoda i kontuzji rok temu Murray'a, szkoda tego MPJ'a co zdaniem JadraSmoka to gracz kalibru Wilta, no ale to może być kolejny sezon, co pokaże, że mimo tak wielkiej gwiazdy jak Nikola ten zespół zawsze był przeceniany i bez korekt w składzie to nie mają prawa nic osiągnąć poza RS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Szkoda i kontuzji rok temu Murray'a, szkoda tego MPJ'a co zdaniem JadraSmoka to gracz kalibru Wilta, no ale to może być kolejny sezon, co pokaże, że mimo tak wielkiej gwiazdy jak Nikola ten zespół zawsze był przeceniany i bez korekt w składzie to nie mają prawa nic osiągnąć poza RS. 

Nie powiedziałbym że przeceniany, raczej może być kolejnym zespołem ze sporym "co by było, gdyby byli zdrowi", na szczęście Denver ma ogarnięty management generalnie + to nie jest zespół "dziadów" względem wieku i jeszcze nie ma do siać panika mode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

Nie jako starter, ale dziś na pewno był lineup z nim jako centrem, jednak trochę ciężko się na to patrzy to oglądałem jednym okiem.

moze znadje czas ogaldnac bo strasznie mnie to ciekawi, jak wyglada jako small ball center, chociaz w sumie to najbardziej czy uzywaja go w P&R, jak wygladda gdy nie musi byc ustawiany obok centra o imeniu Nikola, co do tej pory nie mialo zabyt czesto miejscaw jego karierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko się oprzeć wrażeniu, że te wszystkie urazy nie tylko Joka i PJa, ale też Bonesa zaczęły się chwilę po dramie z Morrisem, nie wiem czy to karma, ale takiej zapaści to ja nie pamiętam

FO Nuggets tez zrobiło wielką kupę, którą teraz ktoś musi sprzątnąć, jak można było uważać, ze na przestrzeni całego sezonu, można grać duże minuty Riversem i Jeffem Greenem i jest to świetny pomysł?

co do Doziera - mega szkoda tego chłopaka, wśród fanów Barył panowało przekonanie, że w tym sezonie ustabilizuje swoją formę i będzie jednym z bardziej wartościowych graczy 2way, niestety, galopująca degrengolada dalszych unitów spowodowała, że PJ nie potrafił zmienić na lepsze gry tych lineupów, to nie jest gracz, która sam tobie zrobi grę, to miał być tylko i aż idealny trybik do tej solidnie wyglądającej maszyny

tutaj porównanie 3os. lineupów na przestrzeni ostatniego i obecnego sezonu:

 

jakby tego było mało fani Nuggets zaczęli wylewać tone hejtu na Bol Bola, który nie pokazuje żadnego zaangażowania, a jego mowa ciała jest po prostu katastrofalna, on sam nie wykazuje żadnych większych postępów od początku swojej kariery - następny wielki cios dla fanbejsu gdzie Bol był  kochany przez wszystkich i nikt nigdy nie dostawał takich owacji wchodząc na parkiet w Denver

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde ktos oczekiwal, ze bol bol bedzie kims wiecej niz maskotka? serio?! dzis wybitny wzrost to zdecydowanie zbyt malo, by grac na najwyzszym poziomie (w nba, znaczy), a przy tak dlugich konczynach turdno, niestety, oczekiwac odpowiedniej koordynacji, zwrotnosci etc. taki boban (z jego miekkim nadgarstkiem), oczywiscie, jako opcja z lawki, pod konkretny macth up, za odpowiednia kwote, jak najbardziej. poblem w tym, ze bol bol, poza wzrostem, w niczym bobana nie przypomina...

szkoda tych kontuzji/urazow. lawinowo to u was poszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kcp78 napisał:

a przy tak dlugich konczynach turdno, niestety, oczekiwac odpowiedniej koordynacji, zwrotnosci

aha

to akurat najmniejszy problem Bola, typ walił tróje po kaźle w swoim drugim sezonie, taki Turner do tej pory nie nauczył się nic w ruchach do kosza np.

to o brak zaangażowania i chodzenie z nosem spuszczonym na kwinte chodzi, gość dostał czas i wielki kredyt zaufania, ale wydaje sie, ze nie chce z tego korzystać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 12:40, julekstep napisał:

 każdego grajka który włoży koszulkę Nuggets traktuje jak własne dziecko i broni niezależnie od wszystkiego :P 

Aha, czyli tak. Kupuję koszulkę Nuggets, biorę LBSa ze sobą i idziemy na Łazieńkowską spalić kilka szalików Legii, drąc się przy tym "Polonia Pany Warszawy!" i będę czuł się zupełnie bezpieczny.

Seems legit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Aha, czyli tak. Kupuję koszulkę Nuggets, biorę LBSa ze sobą i idziemy na Łazieńkowską spalić kilka szalików Legii, drąc się przy tym "Polonia Pany Warszawy!" i będę czuł się zupełnie bezpieczny.

Seems legit.

myślę, że LBS domyśli się że nie jesteś prawdziwym graczem Niuggets :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

E tam. Pisałeś o koszulce, nie o graczu. Mogę Campazzo udawać jak tak bardzo chce.

 

 

W dniu 22.11.2021 o 12:40, julekstep napisał:

nie wszyscy w tym temacie to LBS, który prawie każdego grajka który włoży koszulkę Nuggets traktuje jak własne dziecko i broni niezależnie od wszystkiego :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 12:40, julekstep napisał:

nie wszyscy w tym temacie to LBS, który prawie każdego grajka który włoży koszulkę Nuggets traktuje jak własne dziecko i broni niezależnie od wszystkiego :P 

możesz mi z łaski swojej, nasz nadworny śmieszku przypomnieć kogo tak broniłem "niezależnie od wszystkiego"?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.