Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2021/2022


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, dannygd napisał:

Tu jest typowa "blokada psychiczna - finansowa" w połączeniu ze słabym przygotowaniem - mamy kiepski początek i szybka kontuzje, ale rachunek się zgadza ;)

Ile to już razy widzieliśmy? 

no mimo wszystko spadku z poziomu Wilta do ligowego dna, to jednak mogliśmy jeszcze nie uświadczyć

MPJ to nie głupi chłopak, polecam jego podcasty, problem jest poważny, ale póki nie wywiozą go na wózku jak niegdyś PP (tfu), to wstrzymałbym się z takimi tezami

----------------------------------------

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Aarona Gordona w Denver. W obronie momentami nie wyrabiał za Trae, no ale Young w tej drugiej połowie po prostu wykorzystywał przewagę swojej szybkości, ostatecznie Aaron dawał w tym meczu radę w obronie, a w ataku grał niezwykle efektywnie, trafiał trójki (3-5), brał aktywny udział w rozegraniu i razem z Bonesem i Dozierem aktywnie wspierali Jokicia.

Nikola w ataku mimo 1-8 za 3 świetny, ale w obronie zaliczył IMO trochę gorszy występ niż w ostatnich spotkaniach, Jeff Green mimo super linijki specjalnie nie podobał mi się, a za JaMychala chętnie zobaczyłbym Zeke.

23 PKT - 4 REB - 4 AST - 2 STL - 3 BLK -> Aaron Gordon :3 

Na 12 meczów 10 razy Nuggets zatrzymywali rywali poniżej 100 punktów. Atak czasem męczący, trójki nie wpadają [najgorsza obok Pistons skuteczność w lidze, trzeci najgorszy wynik w liczbie celnych trójek], ale dla drugiej najlepszej defensywy w lidze warto, bo atak powinien w końcu jakoś zaklikać, a jeśli udałoby się utrzymać obronę w tym TOP5-7 ligi to byłby spory sukces.

Nuggets z serią 4W mają już taki sam bilans co trzeci na Zachodzie Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just CRAZY Bones Hyland stats (@Stathead):

Among all #NBA rookies (min. 6 games, 15 mpg), Bones, the *26th* pick is:

1st in BPM & OBPM (by a mile)
1st in WS/48
1st in off rtg
1st in def rtg
1st in PER
2nd in VORP
2nd in DBPM
3rd in WS

trochę głupio wyszło @Kubbas, ale zawsze miło jak wpadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 10:54, Koelner napisał:

a jak pisałem żeby się pozbyć Portera po bańce póki miał wartość to leciały tutaj gromy , to teraz żryjcie gruz :P

btw, bo widzę ktoś tu próbuje uchodzić za wyrocznię jakąś

gromy wyglądały między innymi tak:

W dniu 26.02.2021 o 13:36, julekstep napisał:

No mają cholerny upside i dlatego właśnie należy:

- wywalić największego cancera na boisku (Barton)

- wywalić trenera, który nie ogarnia (Mike) a tylko dyzmuje na talencie Wielkiego Joka

- dobrze sprzedać grajka z upsidem, który powinien mieć sporą wartość na rynku ale średnio tu pasuje (trzeci ofensywny prospekt meh) i wkurwia swoim sposobem grania (Żunior)

 

W dniu 26.02.2021 o 15:09, julekstep napisał:

MIke i Barton to mój standardowy pakiet do wywalenia od lat (i kolejny raz potwierdzają zasadność)

teraz powstało trio bo Żunior to po prostu większa i bardziej utalentowana wersja Bartona - przy okazji powinna mieć spore trade value, więc trzeba to jak najszybciej wykorzystać

 

nie wszyscy w tym temacie to LBS, który prawie każdego grajka który włoży koszulkę Nuggets traktuje jak własne dziecko i broni niezależnie od wszystkiego :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

 

nie wszyscy w tym temacie to LBS, który prawie każdego grajka który włoży koszulkę Nuggets traktuje jak własne dziecko i broni niezależnie od wszystkiego :P 

ja mogę być wyrocznią Dalekiego Wschodu a Ty Siuksów. pamiętam że jak spuszczano się nad nim w bańce to pisałem aby go opylić i chyba się z tym zgadzałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

On dla mnie od zawsze był ciec bez głowy i szokowała mnie kwota szekli za niego. 

tzn typ ma upside ogromny, sek w tym ze przy Joku i Murrayu jest zbedny no i to grajek z tej kategorii ze jak mu rzut nie siedzi to nie daje druzynie doslownie nic

no a teraz zanosi sie ze jego kontrakt zawalajacy salary moze zaszkodzic legacy GOATa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

tzn typ ma upside ogromny, sek w tym ze przy Joku i Murrayu jest zbedny no i to grajek z tej kategorii ze jak mu rzut nie siedzi to nie daje druzynie doslownie nic

no a teraz zanosi sie ze jego kontrakt zawalajacy salary moze zaszkodzic legacy GOATa ;(

Może wreszcie w końcu kluby przestaną rozdawać 150baniek+ za sam potencjał, typ nawet nie był jeszcze allstarem a już dostał maxa czy tam supermaxa bo potencjał. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

ehhhh a był moment że Żunior miał mega wartość to trzeba go było opychać 😕 

chyba niedługo trzeba będzie ruszyć z kampania UWOLNIĆ JOKA! sorry @LeweBiodroSmoka xD

Mogli miec za niego chyba Hardena.

55 minut temu, ignazz napisał:

Cichooooo… Zaraz przeczytamy ze za Russa go można oddać. 

No chyba za Russa pierwszy w kolejce jest Damian Lilard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.