Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Jakby tak Bulls (wiem, że utopia i tylko Die hard fani mówią o tym) zdobyli misia w tym roku to byłby to taki potwarz dla Lakers, że szok.

Mogli miec Ci drudzy i DeRodzyna i Alexa. 

No ale znów. Pierwszy akapit. 

Wystarczy, że zajdą dalej niż Lakers i już będzie potwarz, a tu już całkiem prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie,grali !!!

DeRozan, LaVine, Ball, rewelacja. Jones Jr. także bardzo dobrze dzisiaj.

Powrót White'a cieszy, ale w tym meczu wyglądał jak statysta. Mam jednak nadzieję, że szybko wróci do formy i będzie kim pohandlować, bo porządny PF by się jednak przydał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West trip z dodatnim bilansem, zakończone dwie serie porażek z rywalami na wyjeździe 

Tylko ten white....

Jak wiadomo nie jestem jego fanem ale nawet mi go teraz trochę szkoda 

Kończył sezon z pozycją lidera ofensywy, pewną zdawało się obecnością w rotacji a wrócił do zupełnie innego zespołu. Zespołu, gdzie ewidentnie nie jest niezastąpiony, ale nawet nie jest ważnym elementem rotacji 

Każdy byłby zagubiony. I to widać w grze Cobyego. Chcę na siłę, popełnia dziecinne błędy, penetruje bez pomysłu, podaje w powietrzu. Ewidentnie jest zardzewiały i bez formy 

Na miejscu sztabu wysłałbym go na 2-3 tyg do windy city. Niech nabierze pewności w grze z piłką, niech odbuduje technikę rzutu bo aktualnie jego występy w bulls szkodzą 

 Nuggets są zawsze groźni, tym bardziej tam w górach 

Zach był dziś królem, jego gra w drugiej połowie, w clutch to bo coś po prostu nieziemskiego 

Żona się nie odzywa więc musiałem być ciut za głośno 😂

No i "truskawka na torcie" 

Fani bulls zawstydzający dopingiem fanów Nuggets w ich własnej hali 

Bezcenne

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:

No i "truskawka na torcie" 

Fani bulls zawstydzający dopingiem fanów Nuggets w ich własnej hali 

Bezcenne

przeciez to z racji kontuzji Joka fani Bulls mogli tak tłumnie zawitać do hali, nie ma co się podniecać ;)

 spory fart, bo bez Vuca to Gruby-Chudy mógły jebnąć season high, szkoda, można było to nawet wygrać, ale zabrakło wsparcia w końcówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał:

Klasyk fanów Nuggets 

To nie przeciwnik wygrywa tylko Nuggets z różnych względów pozwalają im wygrać 

Wygrana to wygrana 

Mecz oglądało się bardzo dobrze więc żegnam 

nigdzie nie napisałem, że wygrana niezasłużona, jednak warunki do tego były nadwyzar sprzyjające

spoko obecnie mamy nowy klasyk - fani Bulls chodzą w prezerwatywie od rana, wrzeszcząc jak to nikt ich nie doceniał ;)

a za tego Arturasa, to wypadałoby podziękować chociaż, a nie drwić z fanów Nuggets, bo chyba smakuje wygrywanie, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kozaczenie? Oglądaliście ich mecze? 

Grają ładną koszykówkę, miło się to ogląda, Caruso pokazuje starą twardą koszykówkę, Ball gra ciekawie-sprawadza się jako PG, DeRozan - wg.mnie największe zaskoczenie (sam w ten transfer nie wierzyłem). To prawda,ze dostaną zadyszki bo nie mają 4 i dobrej ławki na pozycje 4-5 ale dajcie się cieszyć  po latach posuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

Kozaczenie byków skończy się gdy zacznie się poważna gra. Panowie. Gracie i wygrywacie para Zach Rodzyn. Nie napalałbym się zbytnio. 

A kiedy ta poważna gra się zacznie?

W po? Poczekam, tak jak czekałem na ten bilans dający 8-10 miejsce w konferencji 

BTW

Nikt nie oczekuję finału konferencji, ale dobrej gry już tak

 

 

Bulls raczej jeszcze nie skończyli się wzmacniać w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.