Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kcp78 napisał:

zaden rozsadny weteran nie przyjdzie przed sezonem do druzyny, ktora ma w 40% nowa s5 (w tym, nowego pg!) i nowych, kluczowych, zmiennikow. jak ktos sadzi, ze bulls od poczatku sezonu beda mocnym nba teamem, to jest zwyczajnie naiwny...

 Ikt nie sądzi że będą mocnym teamem 

Nikt też specjalne się nie napalal na millsapa. Wiadomo było, że wybierze contendera, ważne że nie lejkers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 19:36, josephnba napisał:

 Ikt nie sądzi że będą mocnym teamem 

Nikt też specjalne się nie napalal na millsapa. Wiadomo było, że wybierze contendera, ważne że nie lejkers

Jak byłem gówniarzem "Dżordan" sprał mi LAL (co było do przewidzenia), tyle, że nie dało się nie docenić klasy mistrza i oczywiście walorów artystycznych, które moim zdaniem na podobnym poziomie miał jedynie DrJ - do chwili obecnej - de gustibus non est disputandum 😕

A Ty jak zwykle, byle nie lal :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
57 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Bo to bedzie taki fun to watch mega ofensywny ale bez obrony team, na RS będą mocni, jakby im się udało jakiś top3 na wschodzie zrobić to II runda stoi otworem przed nimi. 

Właśnie chyba nie po tym meczu takie opinie o defensywie, bo już od pierwszych minut bulls bardzo zagęszczali pomalowane przy wjazdach, bylo mnóstwo przekazan krycia, aktywna obrona obwodu, sporo mądrej team D 

 

Oczywiście to cavs i preS ale opinia po spotkaniu takim jak to dość kontrowersyjna :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał:

Właśnie chyba nie po tym meczu takie opinie o defensywie, bo już od pierwszych minut bulls bardzo zagęszczali pomalowane przy wjazdach, bylo mnóstwo przekazan krycia, aktywna obrona obwodu, sporo mądrej team D 

 

Oczywiście to cavs i preS ale opinia po spotkaniu takim jak to dość kontrowersyjna :)

 

Przecież nie oglądałem meczu aż tyle czasu nie mam żeby preseason i to jeszcze Cavs chi oglądać  😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ci podpowiem, w pierwszej połowie 3 wymuszone 24sek val. cavs, mnóstwo przecięć podań, bardzo płynne przekazania na pick and roll, twardo w pomalowanym 

Serio to się oglądało zajebiście przyjemnie 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.