Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

Chicago stawiam dużo wyżej w Po niż Cavs. 

W tym roku tak ale to Cavs są bardziej przyszłościowi. Szkoda ze rubio w tym roku stracili bo jako rezerwowy PG z ławki był rewelacyjny. Pierwszy raz od lat lubiłem cavs oglądać. Zresztą ciągle ich lubię. To będzie zespól trudny do pokonania chociaż potrzebują doświadczenia. . Chicago  ma strzelby ale oni są tak miękcy w obronie pod koszem ze trudno im wróżyć powodzenie jak masz w konferencji Embida i Ganisa

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie pytałem o to kilku osób 

Mianowicie. Kogo w serii Bulls są w stanie pokonać? Odpowiedzi były raczej mało optymistyczne, bo poza Cavs przewijało się jeszcze ewentualnie Celtics, Raps i Hawks  

Fanbase Bulls jest świadom że PO to jeszcze nie jest ten moment. Awans i ewentualnie przejście pierwszej rundy to max 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej byczej ferajnie cieszy fakt, że wreszcie mamy bilans na plus, jakieś tam historyczno-histeryczne występy i perspektywy, poparte nie tylko wiarą i nadzieją tych najbardziej zagorzałych fanów drużyny z wietrznego miasta.

Martwi mnie natomiast fakt niedostrzegania przez treneiro (choć może to jest po prostu spowodowane profilem osobowościowym naszych topowych graczy), prostego faktu, że to funkcjonuje najlepiej, jak piłka jest w ruchu i gracze się nią dzielą. OK, wiem, że nie mamy na tę chwilę Caruso i Balla, ale nawet ich nie uwzględniając, to mamy sporo ludzi potrafiących znaleźć kumpla na wolnej pozycji, dograć w tempo. Oni naprawdę wg mnie mają perspektywy na bycie najlepiej asystującą drużyną ligi, a dość słabo to wykorzystują.

DDR, Zach, Vuc, Ball, Ayo, Caruso to gracze, którzy widzą w grze znacznie więcej, niż swoje własne ręce i piłkę, więc poprosiłbym łaskawie o trenera, a'la Pop, ale bez demencji i jedziemy z tym koksem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2022 o 18:35, josephnba napisał:

Kogo w serii Bulls są w stanie pokonać? Odpowiedzi były raczej mało optymistyczne, bo poza Cavs przewijało się jeszcze ewentualnie Celtics, Raps i Hawks  

Oj z przyjemnością bym zobaczył jak Bulls uspokajają w Playoffs Tatuma i całe Celtics. :) To byłoby piękne... 

Co do Raps i Cavs myślę, że spokojnie do przejścia. Hawks i Celtics mogą napsuć trochę krwi Bykom.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem live dwa ostatnie spotkania Chicago i to jest dramat.....

Wyglada jakby wyczerpały się im bateryjki. Kompromitują się na deskach. Derozan i wspomianie o nim w kontekscie MVP sezonu zakrawa na żart.

LaVine jak zwykle. Niby rzuca 39 z Pels ale to ciągle dalej ten sam Zach pasisaki go wkurzą to ciągnie cały atak na dno swoim monpolizowaniem piłki. On się chyba już nie zmieni, co w syuacji nowej umowy jakoś niespecjalnie mnie osobiście przekonuje by musiał grać w trykocie Bulls w następnym sezonie.

Vuc tragiczny. A tak fajnie układała się swego czasy współparaca Ayo-Vuc. nic z tego praktycznie nie zostało.

na chwilę obecną wygląda to na walkę o 6 seed, bo play-in z taką dyspozycją może skutkować nawet wypad poza 8.

Zostało mało spotkań. Ball niewiadomo czy wróci. Kiepsko po all-star to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
37 minut temu, kcp78 napisał:

Swoją drogą, kluczowe jak będzie z tą jego artroskopią. Bo to niby standardowy zabieg, nieinwazyjny, i 'będzie Pan jak mowy' (mawiajo), po czym masz na stole delikwenta Griffina Blake'a i...jak krew w piach 😁... 

Zach poza jednym zerwanym acl nie miał w późniejszym czasie kłopotów z kolanami 

Blake sypał się jak dziewczyny z Dubaju 

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy chce Zacha w Bulls 

 

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Zach LaVine (with no All-NBA)

Chicago: 5 years $212.3M
 
Not with Chicago: 4 years $157.4M

ojoj

Policz ilu no all NBA grajków ma Maxy lub coś koło maxów 

Nie twierdzę że to dobrze, tylko że to nic szokującego niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 10:57, Raven2156 napisał:

Oj z przyjemnością bym zobaczył jak Bulls uspokajają w Playoffs Tatuma i całe Celtics. :) To byłoby piękne... 

Co do Raps i Cavs myślę, że spokojnie do przejścia. Hawks i Celtics mogą napsuć trochę krwi Bykom.

Tak dla przypomnienia 😱

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.