Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co z kolanem Zacha. Podobno ma jechać do LA na badania 

Co chwilę jakieś problemy.....

Przy tym nawale kontuzji aż dziw bierze, że Bulls są wciąż w top2, choć do szóstego miejsca to są tylko 3 mecze różnicy, więc margines jest praktycznie żaden

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, josephnba napisał:

Przy tym nawale kontuzji aż dziw bierze, że Bulls są wciąż w top2, choć do szóstego miejsca to są tylko 3 mecze różnicy, więc margines jest praktycznie żaden

No niestety, przy tych wszystkich kontuzjach play in są całkiem realne. Jeśli Zach wypadnie na dłuższy czas, to gramy bez trzech z pięciu najlepszych graczy, ale może jakoś damy radę.

Ciekawe jest to, że w tamtym sezonie bardzo liczyliśmy na play in, a w tym roku nie chcemy w nich grać. To pokazuje, jak bardzo na plus zmienił się ten zespół.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszyscy byli zdrowi, to teraz mielibyśmy bilans w okolicach 42-15 albo i lepszy, ale to tylko takie gdybanie, bo wszyscy mają jakieś problemy kadrowe. Gdyby Brooklyn grał cały czas swoim optymalnym składem ( Durant, Harden, Irving ) to pewnie mieli by bilans w okolicach 50-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Thomas napisał:

Gdyby wszyscy byli zdrowi, to teraz mielibyśmy bilans w okolicach 42-15 albo i lepszy, ale to tylko takie gdybanie, bo wszyscy mają jakieś problemy kadrowe. Gdyby Brooklyn grał cały czas swoim optymalnym składem ( Durant, Harden, Irving ) to pewnie mieli by bilans w okolicach 50-10.

Może, może..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Szkoda, że DeRozan nazywa się DeRozan i nie ma jakiegoś bardziej sexy nazwiska z tej ligi, bo jeszcze kilka takich meczów i by mógł spokojnie zgłaszać akces do zostania MVP.

Właśnie w tipicku o nagrodach poruszyłem ten temat 

Chłop zgłasza się do wyścigu i poza Ja w mojej ocenie teraz nie ma większej konkurencji 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robaq napisał:

Podobno Thompson ma byc zwolniony z Indiany i pojsc do BUllsów - swietny ruch Chicago moim zdaniem. Po tym jak widzialem TT w kilku spotkaniach w tym sezonie, zupelnie nie rozumiem tego ruchu. Dzisiaj TT z lawki 17 pkt dla Pacers.

Już Lakersi się na niego zasadzają, a Tristan ma dług wdzięczności u Le....

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba nie wszyscy z Was zdają sobie sprawę, że obecnie TT jako gracz rotacji, to najgorszy pomysł z możliwych

Ale wciąż to będzie najbardziej PFowaty gracz Bulls 

Byki zbroją się na po i łokcie Tristana na te kilka minut to dobry pomysł 

 

Plus facet pomimo wieku świetnie stawia zasłony

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jordan20 napisał:

czemu ? rozwin,prosze

gość jest przez cały sezon strasznie słaby, w Kings po roli mentora na którego się kreował na początku sezonu, wyleciał z rotacji jako jeden z pierwszych, ani nie broni ani nie jest efektywny w ataku, nie mam pojęcia po co taki ktoś do drużyny z aspiracjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gość jest przez cały sezon strasznie słaby, w Kings po roli mentora na którego się kreował na początku sezonu, wyleciał z rotacji jako jeden z pierwszych, ani nie broni ani nie jest efektywny w ataku, nie mam pojęcia po co taki ktoś do drużyny z aspiracjami

Jeśli to prawda co piszesz, to niech on lepiej idzie do Lakers. Ja go kojarzę z tego, że jak grał w Cleveland, to w meczach przeciwko Bulls zawsze zbierał sporo piłek w ataku. Jeśli nadal posiada tą umiejętność, to może by się przydał.

DeRozan jest niesamowity, chyba sam uwierzył w to, że może zgarnąć nagrodę MVP. Jesli byki wygrają konferencję, to jest to możliwe. Jeśli D-Rose dostał, to czemu nie DeMar? W mojej opinii, jest w tej chwili lepszy niż Derrick w tamtym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Thomas napisał:

Jeśli to prawda co piszesz, to niech on lepiej idzie do Lakers. Ja go kojarzę z tego, że jak grał w Cleveland, to w meczach przeciwko Bulls zawsze zbierał sporo piłek w ataku. Jeśli nadal posiada tą umiejętność, to może by się przydał.

DeRozan jest niesamowity, chyba sam uwierzył w to, że może zgarnąć nagrodę MVP. Jesli byki wygrają konferencję, to jest to możliwe. Jeśli D-Rose dostał, to czemu nie DeMar? W mojej opinii, jest w tej chwili lepszy niż Derrick w tamtym sezonie.

W twojej opinii być może 

Fakty są jednak inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.