Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ignazz napisał:

Na parze DDR plus Zach zbudowaliście narracje zwycięstwa która lekko starałem się przyhamować w kontekście PO. Tylko tyle. No big deal. 

Nikt nie pisze ze się z kogoś śmialiście. 

Niebywałe .

Zwycięstwa buduje sie na liderach 

No k**** eureka 

Już pomijasz fakt, że Bulls jako zespół wyglądają świetnie, że Lonzo z Caruso są topowym duetem defensorów na obwodzie w lidze, że praktycznie każdy z rolesów daje duzo dobrej gry, że nawet Vuc będący w zapaści strzeleckiej jest jednym z lepszych podających wysokich 

 

Ale spoko. 

Kozaczylismy boxbulls wygrywali więc teraz dostaliśmy pstryczka w nos, bo 10 osób wylądowało na protokole 

Karma

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ersan i McClung na pokładzie. Mam jakieś dziwne przeczucie, że oni w składzie zostaną. Ilyasova, pomimo wieku, to jest upgrade w stosunku do każdego gracza Byków, który próbował swych sił na pozycji PF, o ile zachował w sobie pokłady sił, aby zagrać chociażby tak jak w sezonie 19/20. Trójka i walory fizyczne na miarę PF, mam nadzieję, że otworzą mu drogę do regularnej gry.

Natomiast undrafted freak of nature Mac McClung to, mam wrażenie, tytan pracy, który zrobi wszystko, aby się przebić. Statystycznie gość wypada fajnie i szczerze mówiąc nie widzę wielkiej różnicy, pomiędzy tym co on może wnieść do gry, a tym co wnosi  Coby. Jednak nie będę dzielił skóry na dźwiedziu i poczekam do momentu, aż wspomniana dwójka pojawi się na parkiecie. Pachnie/śmierdzi mi tu dealem z Whitem w roli głównej, ale może jestem nadwrażliwy i to tylko sytuacyjne wypełnienia składu.

Pozdrawiam,

Benon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemus napisał:

Williams jaki jest ale czy Woods jest tego wart?

Co ten Williams właściwie pokazał? Na razie jest to prospekt z którego nie wiadomo co będzie. Wood to gotowy gracz na już i takiego nam potrzeba żeby walczyć o najwyższe cele. Także jeśli byłaby możliwość takiej wymiany nie zastanawiał bym się w ogóle.

Takie gdybanie, a może to Ersan okaże się strzałem w dziesiątkę i problem się rozwiąże. W sumie nie jest jeszcze taki stary, można powiedzieć, że przy LeBronie to dzieciak.😀

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemus napisał:

Grant z Detroit? Tylko czy on nie ma krótkiej umowy i kasa nie będzie się zgadzać? 

No jak Bulls są gotowi poświęcić Williamsa, żeby dostać dobrego skrzydłowego na już to Jerami Grant wydaje się fajną opcją. Karnisovas go dobrze zna. A Weaver był podobno mocno napalony na P-Willa przed draftem. Grant oprócz tego sezonu ma jeszcze rok kontraktu. Żeby taki deal przeszedł finansowo to trzeba dorzucić DJJ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Przemus napisał:

Williams jaki jest ale czy Woods jest tego wart?

Grant z Detroit? Tylko czy on nie ma krótkiej umowy i kasa nie będzie się zgadzać? 

Nie no proszę cię 

Woods to jest 3x lepszy gracz od Pata! Bulls nie zbudowali ekipy na rozwój graczy, zbyt długo próbowali budować się przez młodzież. Teraz ewidentnie poszli we wzmocnienia na najbliższe 2-3 lata żeby realnie liczyć się w stawce 

Vuc i DeRozan to nie są gracze z perspektywą gry za 4-5 lat, dlatego Woods (w co nie wierzę niestety) byłby idealną opcja na dziś i jutro

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Woods to jest 3x lepszy gracz od Pata! Bulls nie zbudowali ekipy na rozwój graczy, zbyt długo próbowali budować się przez młodzież. Teraz ewidentnie poszli we wzmocnienia na najbliższe 2-3 lata żeby realnie liczyć się w stawce 

Vuc i DeRozan to nie są gracze z perspektywą gry za 4-5 lat, dlatego Woods (w co nie wierzę niestety) byłby idealną opcja na dziś i jutro

Qyntela to nie wiem czy wyciągną bo podobno (mimo, że to też kluby) nie da się jednak robić tradeów z klubami ze striptizem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.