Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

 Z tych ostatnich ruchow kumam jeszcze Millsapa, bo do rotacji na te 20 min w RS i pare min w PO moze byc jako koncowka skladu. 
Jednak Aldridge? Juz nawet nie chodzi o przydatnosc sportowa, ale o te problemy zdrowotne ... kurde no troche ryzyka jest ... i nie ze Nets wypadnie zawodnik, ale chodzi o niego samego czy mu nic nie bedzie naprawde powaznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.10.2021 o 13:02, ely3 napisał:

Cam Thomas wygląda  swietnie- nie znam się na NCAA ale chyba raczej zaskoczenie jak dobrze on wygląda na poziomie NBA, ale ciekaw jestem co Nets zrobią jeśli Irving nie będzie mógł grać we wszystkich domowych meczach nawet w potencjalnych finałach

Nie będzie mógł do czasu aż przyjmie szczepionkę. Mam nadzieje, że skończy się tak, że jeśli potwierdzi badaniami to, że jest niezaszczepiony to będzie mógł grac nawet u siebie. Co pewnie się nie wydarzy skoro Nash jest ultra covidianinem-liberałem. Jeśli sytuacja pozostanie w impasie do np. finałów to w przypadku Nets-Warriors w finałach Irving nie zagra meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.nba.com/nets/news/2021/10/12/brooklyn-nets-statement

 

Coś czuje ,że albo Irving się złamie albo wyląduje gdzieś poza Nowym jorkiem

Podobno Durant i Harden stoją murem za klubem więc wyjścia są 3

1- Irving się szczepi

2- Irving jest zawieszony i nie będzie miał płacone w ogóle za sezon

3- Irving zostaje wymieniony i tu się pojawia pole spekulacje bo w sumie kto miałby opcje ( Raptors na pewno ale w Kanadzie chyba Irving miałby równie kiepsko co w Nets jeśli chodzi o szczepienie). Clippers ? 76ers >? O to byłoby intrygujące Simmons-Irving

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał:

https://www.nba.com/nets/news/2021/10/12/brooklyn-nets-statement

 

Coś czuje ,że albo Irving się złamie albo wyląduje poza....

 

chyba Irving miałby równie kiepsko co w Nets jeśli chodzi o szczepienie). Clippers ? 76ers >? O to byłoby intrygujące Simmons-Irving

 

Gdzieś to już widziałem. @Tecu @człowiek...morza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Irving <-> Kristap?

W Texasie raczej ma największe szansę na ochronę osób nie chcących się zaszczepić.

Sam Kristap w lineupie z Hardenem (chyba najbardziej podobny grajek do Luki) i KD by raczej też ładnie pasował.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nie był Irving (czyli racjonalnie myśląca osoba), to pewnie należałoby napisać, że przyjmie dla świętego spokoju szczepionkę, ale gdyby to nie był Kyrie, to nie byłoby tej sytuacji, so who knows. Jeśli Durant i Harden przyklepali tę decyzję, a wygląda na to, że tak, to Irving balansuje na bardzo cienkiej linie, bo KD-Kyrie jako buddies to chyba już nieaktualne. 

I gdyby to nie był Kyrie (nie wiem, mielibyśmy normalny trade request), to należałoby uznać możliwość wymiany z Sixers za realną, bo to mógłby być win-win dla obu stron, ale jako, że to Kyrie, to nie wiem jakie może być trade value 29-letniej gwiazdy mającej gdzieś swoja drużynę, opuszczającego mnóstwo meczów z różnych względów, psującego chemistry i grożącego via agent, że zakończy karierę jak zostanie wymieniony. 

Nets mogą grać ostro, bo nawet bez Irvinga są realnie w stanie swobodnie wygrać tytuł.

Inna sprawa, że za bardzo nie mają wyboru, bo Kyrie jako part-timer to by nie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

a może Irving <-> Kristap?

W Texasie raczej ma największe szansę na ochronę osób nie chcących się zaszczepić.

Sam Kristap w lineupie z Hardenem (chyba najbardziej podobny grajek do Luki) i KD by raczej też ładnie pasował.

Do Dallas? Niby grał z Jamesem ale kompletnie nie widze by ktoś miał zabierać piłkę z rąk przyszłego GOATA

Irving ma tak naprawdę ostatni rok umowy więc Nets za dużo nie otrzymają za niego. Realnie to chyba tylko clippers wchodza w rachubę ale oni by musieli oddać parę kennard-Bledsoe za Irvinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Irving naprawdę zakończy karierę w wieku 28 lat mając naprawdę ogromną szansę na pierścienie? Ehh Kyrie Kyrie. Może przesadzam, ale chłop miał potencjał wbić się do TOP10 alltime. Po finałach 16 i odejściu do Celtics naprawdę myślałem, że będzie walczył o MVP i budował swoje legacy. Gdyby skupił się na baskecie pewnie by tak było.. Szkoda bo wyjątkowy grajek jeśli chodzi o skillset.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś irytacja, z drugiej strony tyle jest ogólnego pieprzenia o szacunku do innych osób i ich decyzji, promuje się indywidualizm... pojawiły się takie okoliczności, Irving dokonuje wyboru znając jego konsekwencję. Hejtowanie go, że nie wybrał inaczej to typowe poddanie się manipulacji. Śmieszy mnie, że na polskiej grupie o NBA na Fejsie bluzgi pod jego adresem piszą osoby z nakładkami "nie szczepimy się" :D  Halo, człowieki, włączcie myślenie! 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież tutaj podobno nie chodzi o kwestię antyszczepieniową, tylko o nierówne traktowanie szczepionych i nieszczepionych.

I tutaj jako głos ludu wchodzi w glorii właśnie On z kadzidłem.

 

To ma być podobno zwrócenie uwagi na segregację szczepienną, bo sam KI mógłby szczepić się choćby dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem, ale to chyba średnio koresponduje z jego wcześniejszymi wypowiedziami. 

Z drugiej strony coś w tym jest. Jestem z tych, którzy traktują covid poważnie i właśnie dlatego nie bardzo kumam, czemu typ nie może być testowany np. przed każdym meczem. Tak to działa dla "normalnych" ludzi np. przy podróżach samolotem. NBA może sobie ustalić inne zasady, ale jest w tym pewna nadgorliwość i potrzeba bycia świętszym od papieża, jak głosi stare, średnie powiedzonko. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.