Skocz do zawartości

Miami Heat 2021/2022


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Sorki, ale właśnie z powodu takich reakcji jak Twoja (chyba, że coś źle odczytuję) nie chce mi się często dyskutować na forum.

Rozumiem, że koleś, którego Riles zaczął zauważać dopiero po jakimś tam czasie jak ten (zatrudniony niby po znajomości) przesiadujący w jakiejś ciemnej kanciapie zaczął przygotowywać dobre researche innych teamów na kasetach VHS był od początku szykowany do wielkiej roli w NBA? - ciekawe spojrzenie 🙃

nie ma sie co zrazac. twoj komentarz mnie rozbawil, ot co. jestem zdania, ze jesli dostajesz oferte pracy w najlepszej lidze swiata, to ja bierzesz! ja tu miejsca na 'ryzyko' zwyczajnie nie widze. niezaleznie od rezultatow, jesli przyjmiejsz oferte, juz wygrales, bo podobna szansa moze sie juz nie pojawic, a zebrane doswiadczenie jest nie do przecenienia. czy jest jakas ujma na honorze, jesli jako hc sie nie sprawdzisz?! - nie sadze! tym bardziej, ze ludzie pracujacy w nba na ogol przechodza podobna sciezke chwaly (od 'pucybuta do milionera') - 'ogladasz tasmy' -> 'podajesz pilke' na treningach -> koordynujesz prace komorki (np. d/s ofensywy) -> zarzadzasz teamem -> zarzadzasz organizacja ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.10.2021 o 09:58, Alonzo napisał:

Do tego będzie ogrywana młodzież w miarę bieżących potrzeb i możliwości - Vincent, Martin, Okpala, Yurtseven i Garrett. - ktoś z nich pewnie wypali na tyle, by grać regularnie w rotacji (Struś wg mnie to pewniak)

Dokładnie tak samo pisałem i uważam, że dziś (zanim wróci Dipo) powienien szanse dostać Okpala - moim zdaniem to fajny kandydat, żeby w najbliższej przyszłości (kolejne sezony) zamienić PJ Tuckera w S5, a lubię jego defensywę, dobrą zbiórkę czy lekkość wchodzenia pod kosz, ale (wciąż) umiejętności (głównie rzut i ballhandling) mu brakuje. Jednak przykłady Bama, Robinsona, Nunna i Herro pokazały, że Spoestra nie boi się wprowadzać młodych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Alonzo napisał:

 Na Okpalę bardzo liczyłem w tym sezonie, ale nic nie wskazuje na to, że to będzie jego przełomowy sezon

Ja bym tu nie prorokował, ciągle ma.problem z kostką i poza 1 meczem to on nic nie grał praktycznie. Poza tym, żeby jakiś przełom miał nastąpić to on musiałby grać min. 16-18 min na mecz a nie 3-5 i być zdrowym. Dziś wypadł z rotacji bardziej przez kontuzje i fakt, że Caleb to jest na dziś poziom wyżej więc trudno o większe minuty by było. 

Ale to dopiero początek sezonu, Lowry czy Butler oraz Tucker jeszcze swoje posiedzą na ławce/trybunach i wtedy ma szansę nawet na te +20 minut - oby je wykorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alonzo napisał:

Po co po przechwycie Lowrego na połowie boiska przy -1 zdobyć w kontrze 2pkt.

Ale jak Lowry się pięknie odbudował w drugiej połowie! Czwarta kwarta gdy masakrował Zubaca i ciągnął Heat pokazała mi, że koleś jeszcze ma sporo w baku a także umie wykorzystać swoje ogromne doświadczenie. PJ zmieniacz butów Tucker wygląda lepiej niż rok temu. Świetnie się wpasował, zbiórki w ataku, zasłony, obrona. Koleś jest nie do zdarcia. Hero z Bamem świetni!

8 godzin temu, Alonzo napisał:

 Tak Duncanie 2/11 za 3 Robinsonie.. to o Tobie..

Mecze w LA mu zdecydowanie nie wyszły. Strasznie  cegli. Dobrze, że w obronie zdecydowanie lepiej.

 

Heat mają papiery na porządne granie. Powinni wymienić Morrisa na jakiegoś porządnego wysokiego grajka i mogą ruszać na podbój playoffów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę to wszystko słabo wygląda..  Butlera nie było 4 mecze. Wrócił tylko po to by zejśc w połowie 3 kwarty i już nie wrócił. Ale to w sumie nie miało znaczenia bo Heat było w tym meczu bezradne. W ataku mnóstwo błędów. Pod kosz nie potrafili się przebić. Bez Bama ani nie mieli dobrej wczesnej obrony. Praktycznie każda kontra dawała punkty Memphis. Ale też nie mieli w sumie dobrej obrony pod koszem.. Ogólnie wychodzi ,że Heat nie mają żadnej głębi w tym sezonie. Wypada Bam i Heat nie ma obrony. Wypada Butler to brakuje im lidera. Duncan jest bez formy. Butler za 3 trzuca poniżej 20%.. Duncan ok 33%. . Lowry 31%.. Heat na początku sezonu wyglądali świetnie ale obecnie to wygląda bardzo przeciętnie.. Bama nie będzie długo. Nie wiadomo na jak długo wypada Butler..

To moze być cięzki sezon dla nich.. Bam jak jest zdrowy to gra bardzo dobrze. Herro zaczął z wysokiego C ale choć nadal jest dobry to jednak już też przestał trafiać na zawołanie. Tucker też gra jak za najlepszych lat w Houston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Mecz, oglądałem mecz.

to popatrz misiek czasem inne mecze i co może wyniknąć z takiego 'stnadardowego obijania żeber' (a.k.a wpierdalania się w  bok kolana) -> szczególnie jak dramatyzujesz o tym że 'mogło dojść do tragedii' bo macho-Morrisek przy aktorzeniu za bardzo głową machnął

o tu przykład podobnego  wejścia, tylko że 5x lżejszego i nie poza grą:

 

Kawhi nie gra do dziś.

no ale jak w sporze Jokic-Morris bezmózgiem nazywasz tego pierwszego to chyba jednak nie ma co podejmować dyskusji :) 

 

cała liga Was wyśmiała i bardzo dobrze ❤️ 

śmieszna pato-organizacja pseudo-gangsterów

Mourning się przewraca w....gdziekolwiek tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

1. Podsumujmy:

Jokiciowi nic nie jest i gra normalnie - Morris nie gra od tamtego zajścia - co jak dla mnie zamyka dyskusję. :) 

Bo jeden jest true twardzielem a drugi pizda udajaca twardziela :)

7 minut temu, Alonzo napisał:

2. Pierwsze słyszę..

w sumie true

blizniak Morrisa trzyma Wasza strone, wiec nie 'cala liga'

8 minut temu, Alonzo napisał:

3. Miami Heat - 3 mistrzostwa, a ile ma pato-organizacja serbskich cheerliderek z Colorado? 🤨

argumentum ad shaqum  - gratki

10 minut temu, Alonzo napisał:

4. Mourning tez pracuje w organizacji Miami Heat 😘

no to tam sie przewraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Dyskusja bez sensu :) 

Tak BTW to ciekawe co niby Jokic&bracia mieli zrobić Butlerowi czy Herro w tym "słynnym" rewanżu w Denver??? Czego Ci niby mieli się obawiać? Mecz NBA to chyba jednak nie podstawówka/liceum w latach 90 w Polsce....

Jokic "ukarał" Morrisa za frajerski numer (sorry Alonzo ale taka prawda) i prawidłowo, ale chyba nie ma co już dalej tego przeżywać.

Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Nie gra bo Jokic na niego bezpardonowo wpadł z premedytacją.

I bardzo dobrze zrobił. Jakby Morris  nie pajacował to dziś byłby zdrowy. Sam sprowokował potencjalnie nerwową sytuację swoim kretyńskim (i również niebezpiecznym), oraz przede wszystkim zupełnie niepotrzebnym faulem a że miał pecha i zaatakowany Serb nieco przesadził z reakcją, to  doznał przy tym urazu. Jak pchasz bez powodu palce do kontaktu  to licz się z tym, że może cię porazić prąd, proste. Może następnym razem Morris sobie odpuści pajacowanie a Jokić zachowa chłodniejszą głowę, zobaczymy. Słabe to jest Alonzo ale jedynie robienie przez Ciebie na siłę z Morrisa niewinnie pokrzywdzonego przez los w całej tej sytuacji i wmawianie innym swoich urojeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.