Skocz do zawartości

Miami Heat 2021/2022


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Heat nie maja w tym roku swojego tematu.

Caly sezon graja tymi wszystkimi Highsmithami, zero glebi, Lowry to juz zwloki. Ogolnie projekt raczej do zaorania w obecnej formie, tj. za rok nie beda w stanie placic takiego podatku, musza zrzucic Robinsona/Lowrego/Butlera.Do Robinsona i Lowrego trzeba doplacic. Raczej beda szykowac sie na ere Herro/Bam, tylko nie mam pojecia jak to rozegraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Heat nie maja w tym roku swojego tematu

 

4 minuty temu, Reikai napisał:

Raczej beda szykowac sie na ere Herro/Bam, tylko nie mam pojecia jak to rozegraja

Jeśli ich planem jest budowanie wokół Herro, to raczej ta era nie zapowiada się kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze tych Heat nie grzebał. Poza czołową obecnie dwójką na wschodzie są moim zdaniem w stanie walczyć na równi z każdym w serii PO. Mają GTG w osobie Butlera, mają rim protection dzięki Bamowi a to już są dwa mocne argumenty na PO. Do tego Herro, który zawsze może zostać x factorem, ogarnięty trener i przy sporej dawce szczęścia wciąż stać ich na wiele. A nie można zapominać ile w ostatnich latach potrafiły namieszać kontuzje podczas ostatecznych rozstrzygnięć. Także z tą ich rozbiórką i rozliczaniem poszczególnych grajków to bym się jeszcze wstrzymał do najbliższego lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Heat nie maja w tym roku swojego tematu.

Caly sezon graja tymi wszystkimi Highsmithami, zero glebi, Lowry to juz zwloki. Ogolnie projekt raczej do zaorania w obecnej formie, tj. za rok nie beda w stanie placic takiego podatku, musza zrzucic Robinsona/Lowrego/Butlera.Do Robinsona i Lowrego trzeba doplacic. Raczej beda szykowac sie na ere Herro/Bam, tylko nie mam pojecia jak to rozegraja.

Hmm Knicks chyba mają sporo pickow, mogliby je rzucić + jakis duzy spadający kontrakt za Butlera. Chyba lepsza opcja niż Lavine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.