Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, kcp78 napisał:

Robienie kozła ofiarnego z rw jest równie zabawne jak propozycje trade'ów wychodzące z lakers (w minionym sezonie) czy dominujący wśród fanów entuzjazm dot. wafli z 2nd unit. Ten sam poziom intelektualnej żenady/arogancji. Niebywałe...

Z Vogela nie można robić kozła, z Russa też. 

Wszystkiemu winien Papcio Lebron, jak mniemam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baptizia napisał:

Wszystkiemu winien Papcio Lebron, jak mniemam? 

Przecież Westbrook jest nie od dzisiaj wybitnym idiotą, a tu po roku zdziwienie, że w LAL z nim nie wyszło     

A to papcio przecież sprowadził tego cancera do Lakers...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Baptizia napisał:

Z Vogela nie można robić kozła, z Russa też. 

Wszystkiemu winien Papcio Lebron, jak mniemam? 

Z nikogo nie należy, niemniej największą odpowiedzialność za obecny stan rzeczy ponosi gm (jako główny budowniczy rosteru lakers)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Van napisał:

Cel nr jeden na lato - wyrwać tego chwasta. Mam nadzieję, że nikt nie ma wątpliwości że ten gości już koszulki Lakers nie powinien zakładać. Pomijając jego grę i fit to jego poziom arogancji, zarozumiałości i szukania winnych wszędzie tylko nie  w sobie można chyba tylko z czołowymi politykami PiS porównać. 

Podoba mi się plotka z Pacers, nie wiem czemu mieliby go wziąć żeby miał zły wpływ na Halliburtona, ale chyba, że chcą zejsc tak bardzo z dłuższych kontraktów i zawsze mogą go posadzić trzymać się z daleka i liczyc, że sam przyjdzie żeby po okazyjnej cenie wykupili jego kontrakt. Dokładnie to samo powinni z nim Lakers zrobić jak nie uda się go opchnąć za kogoś. Absolutnie nie dopłacać żadnymi assetami, brać dluzsze kontrakty jeśli na parkiecie dają perspektywy, a jak nie posadzić go i trzymać z daleka od drużyny. 

 

Najlepsze to I don't know what his problem was with me o Vogelu 🤣🤣🤣

Gość spudłował w tym sezonie 34 procent swoich wsadów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Van napisał:

Podoba mi się plotka z Pacers, nie wiem czemu mieliby go wziąć żeby miał zły wpływ na Halliburtona

Mi tez się podoba! IND ma w tym sezonie 2x 1st roundery (1 chroniony, ale chyba poza 14 wypada więc go dostaną) i 2nd, więc w kolejnym maja 1st i 2x 2nd. Maja fajny mlody core w postaci Halliburtona, Duarte, Brisseta, Jacksona i Bitadze więc na upartego nawet przedłużanie Turnera im o cant dupy, jeśli celem będzie rozwój młodych. W drafcie moga naprawdę pasujących graczy wyrwać jak F Murray czy Griffin a z dalszym pickiem na C jakiś Williams czy Kessler, bo Duren to raczej pójdzie szybciej.

Lakers jeśli chcą jeszcze zrobić jakiś Last Dance LBJa, to musza iść va banque i nie ma co się łudzić - nie dostana żadnych dobrych assetów za RW jak nie pójdą ze 2 pierwsze rundy i to unprotected. Celem powinni byc gracze/paczka, która nawet jak 40 letni LBJ będzie grywał juz po 15 min z synem to będzie dawała im szanse na PO team. 

Tu Indiana jest idealna - bo taki Brogdon, Hield, Turner to wszystko gracze w prime ok. 30ki i z Davisem oraz jakimś Reavesem/Johnsonem mogą być i bez LBJ-a konkurencyjną S5 w lidze, która pogra na wysokim poziomie 3-4 lata, a potem przebudowa, więc jakiś 25-26 rok musieliby sobie zostawić pick + sprzedawaliby kończące się kontrakty doświadczonych graczy do innych contenderów.

Knicks to może i 1 wybór pierwszorundowy by wystarczył, bo Randle tam niezadowolony i ma długi kontrakt + pozbyliby się Fournierów, Rosów i Kemby, którzy wiekiem by pasowali, tylko Davis wtedy musiałby grac na C... Ewentualnie Noel mógłby zamiast Rosa pójść. Do tego to jedna z nielicznych ekip, gdzie może bym grał i jeszcze odżył - bo dla innych ekip to trochę samobójstwo iść w Westbricka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wstrętna plotka, nie wierzę jakoś w to.

Wydaje mi się ze Pacers nie mają powodów by się pozbywać najlepszych graczy, Haliburton jest na tyle dojrzałym graczem że już może grać o najwyższe cele jakie tylko tam sobie w Pacers wyznaczą. Brogdon z tego co mi się wydaje jaki jest z charakteru to chętnie sobie zostanie w Pacers, zamiast być pionkiem w contenderze i stworzy duet liderów-guardów z Haliburtonem. A Myles Turner skończył w marcu ledwie 26 lat, to nie czas żeby się go pozbywać, tym bardziej skoro już wybrali, że oddają Sabonisa,a chcieli oddać jednego z nich od zawsze.

Pacers nie zrobią z siebie szmaty Lakers, nie sądzę. 
 

Hield + jesli jest coś jeszcze do zrzutki (typu Warren jak się okaże ze jest już słaby po 2 latach przerwy), to wtedy jestem chętny nawet. Ale Buddy hield to nie odmieni pozytywnie zadnego zespołu, nawet tak słabego jak lakers, bo nie umie myśleć, podobnie jak Westbrook 😂

 

natomiast gdybać sobie możemy ale ja bym nie wierzył w takie prezenty typu borderline all-star za westbrooka i bieda pick. Przede wszystkim z tego co widzę ich ostatnie 20 lat to nie w ich stylu wszystko wyprzedawać i szukać sezonów top3 w loterii. Będą mieli teraz wysoki pick w top10, wybiorą sobie tam co potrzebują (forwarda) i będąc cisnąć o I-II rundę, jak zawsze.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ale wstrętna plotka, nie wierzę jakoś w to.

Wydaje mi się ze Pacers nie mają powodów by się pozbywać najlepszych graczy, Haliburton jest na tyle dojrzałym graczem że już może grać o najwyższe cele jakie tylko tam sobie w Pacers wyznaczą. Brogdon z tego co mi się wydaje jaki jest z charakteru to chętnie sobie zostanie w Pacers, zamiast być pionkiem w contenderze i stworzy duet liderów-guardów z Haliburtonem. A Myles Turner skończył w marcu ledwie 26 lat, to nie czas żeby się go pozbywać, tym bardziej skoro już wybrali, że oddają Sabonisa,a chcieli oddać jednego z nich od zawsze.

Pacers nie zrobią z siebie szmaty Lakers, nie sądzę. 
 

Hield + jesli jest coś jeszcze do zrzutki (typu Warren jak się okaże ze jest już słaby po 2 latach przerwy), to wtedy jestem chętny nawet. Ale Buddy hield to nie odmieni pozytywnie zadnego zespołu, nawet tak słabego jak lakers, bo nie umie myśleć, podobnie jak Westbrook 😂

 

natomiast gdybać sobie możemy ale ja bym nie wierzył w takie prezenty typu borderline all-star za westbrooka i bieda pick. Przede wszystkim z tego co widzę ich ostatnie 20 lat to nie w ich stylu wszystko wyprzedawać i szukać sezonów top3 w loterii. Będą mieli teraz wysoki pick w top10, wybiorą sobie tam co potrzebują (forwarda) i będąc cisnąć o I-II rundę, jak zawsze.. 

Tak żeby było jasne ja pisząc o Pacers nie miałem na myśli uwzględniania nigdzie Turnera, nie mam zludzeń. Tutaj chodziło mi o Brogdon/Hield i ewentualną jakas zapchajdziura. Dlaczego Pacers mieliby to zrobić? Bo Hield ma kontrakt dłuższy o rok a Brogdon o 2 lata od RW. Czy to wystarczająca motywacja dla nich? Nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

The Los Angeles Lakers are in the market for a new head coach after parting ways with Frank Vogel. There is one man that would reportedly make their superstar very happy.

Sources told The Athletic that LeBron James would be very enthused if the Lakers were to hire Mark Jackson as their next head coach. Jackson is currently a broadcaster for ESPN/ABC. He's interviewed for various jobs since being let go by the Golden State Warriors in 2014.

 

To ja jednak bym tego Riversa poprosil... Bo za Nursa to musieliby chyba Raptors AD oddac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Van napisał:

Tak żeby było jasne ja pisząc o Pacers nie miałem na myśli uwzględniania nigdzie Turnera, nie mam zludzeń. Tutaj chodziło mi o Brogdon/Hield i ewentualną jakas zapchajdziura. Dlaczego Pacers mieliby to zrobić? Bo Hield ma kontrakt dłuższy o rok a Brogdon o 2 lata od RW. Czy to wystarczająca motywacja dla nich? Nie wiem 

Jasne, to nie było do ciebie, bardziej do Reikai, który zaczął temat pisząc Brogdon plus Hield, i później pisząc ze idąc krok dalej Pacers powinni puszczać Turnera, tankować i obudowywać młodych. Tylko ja znam trochę myślenie pacers i tej taktyki nie widzę u nich jakoś ;) 

Pamiętaj ze dla small-market często każdy sezon bez walki o cokolwiek jest sezonem mocno stratnym finansowo jak ludzie przestają przychodzić na mecze, a nawet jak są poważnym graczem jak w 2014 to nie kasują w tysiącach za bilet w Indianie, więc każdy sezon się liczy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Jasne, to nie było do ciebie, bardziej do Reikai, który zaczął temat pisząc Brogdon plus Hield, i później pisząc ze idąc krok dalej Pacers powinni puszczać Turnera, tankować i obudowywać młodych. Tylko ja znam trochę myślenie pacers i tej taktyki nie widzę u nich jakoś ;) 

 

Nie no, ja o Turnerze chyba nic nie pisalem. Wrzucalem tylko reporty dziennikarzy dosc ogarnietych, czy to Shams czy Stein. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Nie no, ja o Turnerze chyba nic nie pisalem. Wrzucalem tylko reporty dziennikarzy dosc ogarnietych, czy to Shams czy Stein. 

Sorry, jednak ty tylko zacząłeś temat. To dannygd tak dalej pociągnął temat wyprzedaży w Pacers;)

 

No mniejsza, pisałem do was wszystkich. Hield + jakieś zrzutki jest wg mnie nawet realne i to bym się nawet ucieszył i przeżył jakos ten rok z rw30. Nie widzę jednak tego wydawania Brogdona. Czy turnera, kogokolwiek, za capspace w 2023. Bo się trza jeszxze odmłodzić, mając caly trzon przed trzydziestką. powtarzam, To po prostu nie jest w stylu pacers, mysle ze oni już swoje ruchy wykonali i będą za rok normalnie na poważnie grać. Musieliby Hinkiego zatrudnić żebym w to uwierzył ;)
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Sorry, jednak ty tylko zacząłeś temat. To dannygd tak dalej pociągnął temat wyprzedaży w Pacers;)

 

No mniejsza, pisałem do was wszystkich. Hield + jakieś zrzutki jest wg mnie nawet realne i to bym się nawet ucieszył i przeżył jakos ten rok z rw30. Nie widzę jednak tego wydawania Brogdona. Czy turnera, kogokolwiek, za capspace w 2023. powtarzam, To po prostu nie jest w stylu pacers, mysle ze oni już swoje ruchy wykonali i będą za rok normalnie na poważnie grać. 
 

Tez tak mysle, bardziej mi tu pasuja Hornets i loco loco MJ, ktory raz ze moze chciec Westbrooka bo go lubi, dwa potrzebuje siana na extension dla Lamelo i Bridgesa, a raczej luxury tax mu nie w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Pamiętaj ze dla small-market często każdy sezon bez walki o cokolwiek jest sezonem mocno stratnym finansowo jak ludzie przestają przychodzić na mecze, a nawet jak są poważnym graczem jak w 2014 to nie kasują w tysiącach za bilet w Indianie, więc każdy sezon się liczy. 

Moze chcieliby przychodzić oglądać triple doubles Russa? 😁

A serio już mówiąc Haliburton/Duarte to wydaje się duet na obwodzie Pacers going forward, więc czy trzymanie dla nich rezerwowych zarabiających po 20mln to cos co i z perspektywy szatni i finansów będzie się spinało nie jestem pewien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Van napisał:

Moze chcieliby przychodzić oglądać triple doubles Russa? 😁

A serio już mówiąc Haliburton/Duarte to wydaje się duet na obwodzie Pacers going forward, więc czy trzymanie dla nich rezerwowych zarabiających po 20mln to cos co i z perspektywy szatni i finansów będzie się spinało nie jestem pewien. 

W dzisiejszej lidze spokojnie mogą sobie dokoptowac power forwarda w drafcie teraz, i grac Haliburton-Brogdon-duarte-marzy mi się nasz polak, który w mockach się kręci ciut niżej-Turner , bo czemu by nie ?

 @Van Zauważ ze w ataku każdy z nich najlepiej czuje się z piłką, ale każdy gra tez niezle bez niej, nie to co taki levert, więc mogą śmiało się nią podzielić, a w obronie nie widzę problemu przy size i umiejętnościach Haliburtona. Wg mnie tak szykowany jest teraz ten team, moze się mylę ale troszkę się tam interesuje nimi i tak mi się wydaje. Oni dwa lata się zastanawiali kogo wybrać, Sabonisa czy Turnera, nie wierze ze pójdą w opcje Presti, czyli zbieranie picków i graczy g-league. Z Dickiem Carlise jako coach ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

W dzisiejszej lidze spokojnie mogą sobie dokoptowac power forwarda w drafcie teraz, i grac Haliburton-Brogdon-duarte-marzy mi się nasz polak, który w mockach się kręci ciut niżej-Turner , bo czemu by nie ?

 @Van Zauważ ze w ataku każdy z nich najlepiej czuje się z piłką, ale każdy gra tez niezle bez niej, nie to co taki levert, więc mogą śmiało się nią podzielić, a w obronie nie widzę problemu przy size i umiejętnościach Haliburtona. Wg mnie tak szykowany jest teraz ten team, moze się mylę ale troszkę się tam interesuje nimi i tak mi się wydaje. Oni dwa lata się zastanawiali kogo wybrać, Sabonisa czy Turnera, nie wierze ze pójdą w opcje Presti, czyli zbieranie picków i graczy g-league. Z Dickiem Carlise jako coach ;]

sa dwa kierunki ale wlasnie ta Indiana to nie bardzo bedzie sie pakowac w bezuzytecznego Westbrooka. Drugi to GM Jordan i to jest chyba jedyna szansa - zwloki Haywarda robiace to co robi Love w tym sezonie + Oubre (nie wiem jaki tam mozna zbudowac "case", poza tym, ze nie jest Westbrookiem i jest wiecznym mlodym talentem jak "bracia brozki").

3-team - chyba nie realny bo ten albatros westbrooka na 47mln to jest kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad Westbrooka to kolejny poziom bycia dzbanem

Nic złego nie zrobiłem, nie lubią mnie i jeszcze to wrzucanie Davisa i Brona pod pociąg 

Temu Panu już dziękujemy ale ogólnie się okazało że Pelinka dobrze zrobił wstrzymując się z wymianą za Walla jednak jest dużo fajnych paczek już oferowanych za bricka

Chyba brałbym to z Indy do tego wymienił THT z pickiem gdzieś za jakichś 2 shooterow i roster zaczyna wyglądać o wiele lepiej 

Coraz więcej newsów wypływa jak Davis słabo dba o siebie i co roku od mistrzostwa pojawią się na campie otyły i nie w formie plus nie dba podobno o swoje ciało żadnych ekstra sesji regeneracyjnych itd

Paczka od Hornets jest lepsza od tej z Indy ALEEE Rozier i Hayward lubią się łamać 

A taki Brogdon jakby nie było członek kiedyś 50 40 90 klubu przy Lebronie brzmi pięknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta organizacja jest tak żałosna, że brak mi słów. Nie potrafią nawet godnie zwolnić trenera, Woj puścił tweeta zanim w ogóle odbyła się konferencja po ostatnim meczu. Już pojawiły się informacje, że np. zniechęciło to wymienianego wśród potencjalnych kandydatów Snydera.

Nie ma specjalnie powodów, by sądzić, że ta sama ekipa, która zafundowała nam cały ten bajzel, nagle zacznie podejmować dobre decyzje, także z Nurse'ów, Snyderów czy Howardów pewnie z czasem zjedziemy na półkę odgrzewanych kotletów, które przyjmą nierynkowe warunki, żeby tylko dostać robotę.

8 godzin temu, Kubbas napisał:

Temu Panu już dziękujemy ale ogólnie się okazało że Pelinka dobrze zrobił wstrzymując się z wymianą za Walla jednak jest dużo fajnych paczek już oferowanych za bricka

Na razie to są tylko plotki i spekulacje. I czy takie fajne te paczki, to nie jestem przekonany - długie kontrakty oraz połamańce. Nie łudziłbym się też, że uda się dopiąć wymianę z Hornets czy Pacers bez oddania przynajmniej jednego 1st roundera. No ale to Westbrook i jego 47 milionów, więc pewnie nie ma co wybrzydzać.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JendrasŻenada straszna, ale ryba psuje sie od glowy. Pelinka ma opinie strasznego chama, który nawet nie odbieral telefonów i nie oddzwaniał podczas TD(LOL), backstabbing Magica itd.

 

Jeśli nie podejmą tragicznych decyzji, to pewnie jakoś to będzie wyglądało jeśli Lebron I Davis będą zdrowi, ale zmiany w FO są konieczne.

 

Z pozytywów, Monk docenia ze jako jedyni Lakers odezwali się do niego i chciałby zostać, pieniądze mają nie być kluczowe. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.