Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kubbas napisał:

Ciężko się nie zgodzić, Tak to jest z longevity LeBrona coś kosztem czegoś 

Kobe grając z kontuzjami całą karierę się zaorał fizycznie

Screenshot_2022-04-04-06-04-11-116_com.facebook.katana.jpg

Ja akurat tutaj będę go bronił. Lakers nie mają szans na PO, nie ma sensu się narażać. Przecież przed nimi mecze z trzema drużynami, które na pewno nie będą chciały wpuścić Lakersów do playoffów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2022 o 07:08, Kubbas napisał:

Ciężko się nie zgodzić, Tak to jest z longevity LeBrona coś kosztem czegoś 

Kobe grając z kontuzjami całą karierę się zaorał fizycznie

Screenshot_2022-04-04-06-04-11-116_com.facebook.katana.jpg

Większość koszykarzy grało z kontuzjami. Na 100% gracze, którzy rozegrali twardo po kilkanaście sezonów z 80-82 spotkań grali z jakimiś urazami jak Jabbar, Malone, Stockton czy A.C.Green i im podobni. Nie tylko końskie zdrowie. Stockton mówił, że grał z wieloma urazami w przeciągu całej kariery. On rozegrał 16 sezonów z 82 spotkaniami. A jego rekordy w ilości asyst i przechwytów ogólem z RS mogą być długo nie pobite. Zresztą pod względem średniej asyst z najlepszych sezonów też jest rekordzistą, bo lepszy od samego Magica.

Kobe był dość kontuzjogenny od początku kariery.
Sporo opuszczał spotkań w sezonach np: 99/00, 00/01, 03/04, 04/05. Czyli nawet jak był młody zdarzało się mu pauzowac po mocne kilkanaście spotkań. Do tego kilka sezonów z opuszczonymi ok 10 spotkaniami. Porównaj choćby do Jordana z podobną sylwetką (wzrost i waga), który zawsze miał rozegrane w pełnych sezonach w Bulls 80-82 mecze poza sezonem, gdzie złamał nogę 85/86 i 92/93, gdzie opuścił aż 4 spotkania. Kobemu po zerwaniu achillesa całkiem posypało sie zdrowie, bo w dwóch sezonach przed tym ostatnim prawie nic sobie nie pograł, ale był już wtedy wiekowy.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis był i będzie połamańcem i to, że w sezonie 2019-20 cudem, dzięki dzielonemu sezonowi, udało mu się przetrwać w zdrowiu cały sezon nie powinno zaciemniać obrazu, że to żaden materiał na zawodnika wokół którego można zbudować poważny team. A może i średniaka nie bardzo skoro na 10 sezonów spędzonych w lidze tylko w 4 zagrał w PO a w połowie potrzebował do tego obecności LBJa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co przyszło mi do głowy kiedy Lakers wzięli zerowego to "będzie katastrofa", ale nawet ja nie wierzyłem w ich wypad poza Play in 

Lebrona nie będzie w Lakers w ciągu najbliższych 2 sezonów  

Ciekawe tylko co z russem.

Były już w lidze nietradowalne umowy, które jednak ktoś brał 

Julius chce odejść, więc może triumfalny powrót syna którego nikt w Lakers nie chciał, wliczając w to samego Juliusa 🤔 

Westbrook do jabłka pasje, dawno nie było tam żadnego robaka 

Lakers w sumie nie potrzebują nikogo wysokiego w tej chwili ale wszystko będzie lepsze niż lajnap z zerem, biedagoatem i szklanym chłopakiem z Chicago 

I oby nie spełniły się teksty o powrocie Lavinea do Kalifornii a Davida do Illinois

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznikowo Bronny ma 18, więc za rok czyli wtedy kiedy LBJ zostanie FA to młody może iść do draftu. Wg mnie LeBron przyszły sezon będzie samicował na maxa goniąc Kareema, bo raczej zarząd latem go nie zadowoli a z tym składem to okienko na mistrzostwo mu się zamknęło. Czy natomiast zostanie w LA? Zależy kto weźmie LBJ-a juniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Burbon przeciw sodowej, że nigdzie się LeBron z Los Angeles nie ruszy. No chyba, że jak 40 latek zapragnie nowych wyzwań np. w Siarce Tarnobrzeg.

Lubię burbon 

I'm in! 

 

(Mówimy o Lakers cały czas czy jak clippers go wezmą to też wygrywasz?)

38 minut temu, Pepis21 napisał:

Rocznikowo Bronny ma 18, więc za rok czyli wtedy kiedy LBJ zostanie FA to młody może iść do draftu. Wg mnie LeBron przyszły sezon będzie samicował na maxa goniąc Kareema, bo raczej zarząd latem go nie zadowoli a z tym składem to okienko na mistrzostwo mu się zamknęło. Czy natomiast zostanie w LA? Zależy kto weźmie LBJ-a juniora.

Marzy mi się Kings 

Albo jakieś zadupie w stylu (co jest gorszego niż cleveland?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Lubię burbon 

I'm in! 

 

(Mówimy o Lakers cały czas czy jak clippers go wezmą to też wygrywasz?)

Marzy mi się Kings 

Albo jakieś zadupie w stylu (co jest gorszego niż cleveland?)

Bialoleka. 

Jak Clippers to tańszy z biedry 

Z lbj to jest tak ze zrobi co zrobi. Nikt nie wie. Rsczej nawet sam zainteresowany. A z tym Synem to może być prawda ze zagra. 

Nawet jakby dołożyli klub w las Vegas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.