Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bol oczu jak widze Melo, kosztował ze 20 pkt w obronie i ataku, a mamy 2 kwartę.

 

Znowu dobry mecz Lakers, skończy się pewnie batami bez Lebrona, ale to jest kolejny mecz w którym rolesi graja o niebo lepiej. No i kolejny, gdzie nie ma dziadów THT i Arizy. Jakby jeszcze Melo posadzić, to nawet Lakers zaczeliby sensownie w obronie wyglądać.

 

Edit: Westbrook dostal klucze do domu drużyny bez Lebrona i postanowił wrócić do rzygania na kanape :] 3 dobre mecze to za dużo. 5 strat w 1 połowie, wszystkie strasznie irytujące. Natomiast ogólnie kolejny dobry mecz Lakers.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

 

Znowu dobry mecz Lakers, skończy się pewnie batami bez Lebrona

Edit: Westbrook dostal klucze do domu drużyny bez Lebrona i postanowił wrócić do rzygania na kanape :] 3 dobre mecze to za dużo.

Nawet dużo nie zabrakło. 

A Westbrook mógłby grać przez cały mecz tak jak w 4 kwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciły dobre sety w ataku i nagle Lakers wyglądają jak drużyna. Nie wiem skąd ta niekonsekwencja w podejściu taktycznym, ale ofensywa teraz, a bezpośrednio po all star break to po prostu przepaść. Dzisiaj kolejny dobry mecz, mimo że przegrany. Teraz kilka dni przerwy i bardzo ważne spotkanie z Pelicans, które może nam sporo powiedzieć o tym, czy progres tym razem nie jest tylko chwilowy.

Ps. Stanley Johnson - myślałem początkowo, że to trochę sytuacja na zasadzie "na bezrybiu...", ale wygląda na to, że mamy kolejnego zawodnika do rotacji za minimum na kolejny sezon. Przyzwoity rzut, minięcie, obrona, a teraz okazuje się, że jeszcze radzi sobie jako playmaker. Dzisiaj 8 asyst i tylko 1 strata. Inna sprawa, to że jak to świadczy o ubiegłorocznym offseasonie, jeśli czterech zawodników rotacji to FA pozyskani w trakcie sezonu (no, Reaves tuż przed).

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że Lebron zwyczajnie dostał jeden mecz odpoczynku, gdyż dzięki temu będzie miał łącznie aż 5 dni wolnego, Lakers grają dopiero w niedzielę z Pelicans.

Taka regeneracja może być kluczowa w walce o tytuł króla strzelców jak i utrzymaniu 9 pozycji w play in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chi.png&h=100&w=100Bulls
STARTERS MIN FG 3PT FT OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
D. DeRozanSF 35 8-17 0-1 4-5 0 5 5 2 0 0 4 5 -1 20
N. VucevicC 36 6-14 1-4 3-3 1 8 9 4 1 1 2 3 +2 16
A. CarusoSG 38 3-5 2-2 2-2 2 6 8 7 2 0 0 2 +18 10
Z. LaVineSG 39 8-17 2-7 7-8 0 1 1 3 1 0 2 0 +7 25
A. DosunmuSG 32 5-6 0-1 1-1 0 2 2 5 0 0 1 5 +2 11
BENCH MIN FG 3PT FT OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
P. WilliamsPF 14 2-4 0-1 0-0 0 4 4 1 0 0 1 0 +2 4
J. GreenSF 15 2-5 0-3 3-3 1 1 2 0 0 0 1 4 -5 7
T. ThompsonC 12 2-4 0-0 1-3 2 2 4 1 1 0 0 1 +3 5

 

 

Impact za <10 mln

Na 5 rzutach :) 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, starYfaN napisał:
chi.png&h=100&w=100Bulls
STARTERS MIN FG 3PT FT OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
D. DeRozanSF 35 8-17 0-1 4-5 0 5 5 2 0 0 4 5 -1 20
N. VucevicC 36 6-14 1-4 3-3 1 8 9 4 1 1 2 3 +2 16
A. CarusoSG 38 3-5 2-2 2-2 2 6 8 7 2 0 0 2 +18 10
Z. LaVineSG 39 8-17 2-7 7-8 0 1 1 3 1 0 2 0 +7 25
A. DosunmuSG 32 5-6 0-1 1-1 0 2 2 5 0 0 1 5 +2 11
BENCH MIN FG 3PT FT OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
P. WilliamsPF 14 2-4 0-1 0-0 0 4 4 1 0 0 1 0 +2 4
J. GreenSF 15 2-5 0-3 3-3 1 1 2 0 0 0 1 4 -5 7
T. ThompsonC 12 2-4 0-0 1-3 2 2 4 1 1 0 0 1 +3 5

 

 

Impact za <10 mln

Na 5 rzutach :) 

Akurat Caruso od powrotu z kontuzji miał do tego meczu 7/2/3 na 35% z gry w prawie 30 min/mecz, więc oby wracał powoli do formy bo miał negatywny impact w tych kilku meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni zaczynam wierzyć że Lakers faktycznie wylądują poza Play-in , wcześniej nie brałem tego poważnie pod uwagę.

Lakers zostało: 2x Pelicans, Mavs, Jazz, 2x Nugets, Warriors, Suns no i Thunder. Nie licząc OKC same mega paki z zachodu które ciągle walczą o rozstawienie(wątpię żeby PHX się podłożyli, zawsze miło ojebać LAL)

SAS mają w sumie podobny rozkład, ale przed nimi dwa spotkania z PTB i jedno z HOU.

Pelicans 2x Lakers, 2x PTB i Kings.

 

 

Nie sądziłem że tak będzie, ale jest spora szansa że San Antonio wejdzie do Play-in kosztem Lakers/Pels. Bez żadnych nieprawdopodobnych zrywów i serii pod koniec, najważniejsze będą bezpośrednie mecze Lal i Pels.  Wiem, wiem, Ameryki nie odkryłem, ale LAL i PELS mieli chyba 4-5 meczy przewagi nad SAS, a pod koniec sezonu dali się dopaść na w sumie góra 1.5 meczu. 

Wszystkie 3 ekipy grają poważnie o dostąpienie wpierdolu 4-0 w pierwszej rundzie PO z PHX.

(No chyba że Lakers wejdą z 8, bo wiadomo, jak wróci Davis i Westbrook zacznie grać to przecież nie ma co stawiać hajsu lekką ręką na SUNS XD)

Niesamowita końcówka sezonu jeśli chodzi o rozstawienie, nie tylko w tym przypadku, ale ogólnie w całej lidze. Cały wschód, cały zachód nie licząc Suns i Memphis gra o coś pod koniec sezonu.

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qooniu napisał:

Niesamowita końcówka sezonu jeśli chodzi o rozstawienie, nie tylko w tym przypadku, ale ogólnie w całej lidze. Cały wschód, cały zachód nie licząc Suns i Memphis gra o coś pod koniec sezonu.

Memphis gra o 2 seed, żeby ominąć Suns w drugiej rundzie.

Cały czas mi smutno, że na 90% ten pick Lakers pójdzie do Pelicans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 16:22, Pozioma napisał:

Domyślam się, że Lebron zwyczajnie dostał jeden mecz odpoczynku, gdyż dzięki temu będzie miał łącznie aż 5 dni wolnego, Lakers grają dopiero w niedzielę z Pelicans.

Taka regeneracja może być kluczowa w walce o tytuł króla strzelców jak i utrzymaniu 9 pozycji w play in.

I dobrze, bo teraz nie mogą wtapiać wszystkich meczy, gdy Spurs czają się za rogiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JarenGOAT napisał:

Memphis gra o 2 seed, żeby ominąć Suns w drugiej rundzie.

Cały czas mi smutno, że na 90% ten pick Lakers pójdzie do Pelicans

Przyjmuje że Memphis ma pewny 2 seed, bardziej martwilbym się o utrzymanie się GSW na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qooniu napisał:

Lakers zostało: 2x Pelicans, Mavs, Jazz, 2x Nugets, Warriors, Suns no i Thunder. Nie licząc OKC same mega paki z zachodu które ciągle walczą o rozstawienie(wątpię żeby PHX się podłożyli, zawsze miło ojebać LAL)

SAS mają w sumie podobny rozkład, ale przed nimi dwa spotkania z PTB i jedno z HOU.

Pelicans 2x Lakers, 2x PTB i Kings.

Lakers oczywiście grają dodatkowo głównie na wyjazdach. Pels przegrywając wczoraj ze Spurs niby postawili się w trudniejszej pozycji, bo w skrajnym przypadku mogą nawet nie wejść do play-in, ale zwiększają też szanse na wywalenie z play-in Lakers, co jest dla nich korzystne z dwóch powodów: raz, że lepiej grać w play-in ze Spurs niż z LeBronem i Davisem, a dwa to zwiększają szanse na to, że pick LAL pójdzie do NOP. Lakers muszą wygrać oba pozostałe mecze z Pels jeśli chcą mieć z nimi tie-breakera, ze Spurs go nie będą mieć, więc dzisiaj jest must win dla obu ekip, ostatnio Pels wyglądają nieco lepiej od Lakers, ale ciężko powiedzieć jak se poradzą z grą pod presją, z kolei o LeBrona można być spokojnym. Jest za to spora szansa, że Ingram wróci do składu, a to może być game changer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qooniu napisał:

Od paru dni zaczynam wierzyć że Lakers faktycznie wylądują poza Play-in , wcześniej nie brałem tego poważnie pod uwagę.

Lakers zostało: 2x Pelicans, Mavs, Jazz, 2x Nugets, Warriors, Suns no i Thunder. Nie licząc OKC same mega paki z zachodu które ciągle walczą o rozstawienie(wątpię żeby PHX się podłożyli, zawsze miło ojebać LAL)

SAS mają w sumie podobny rozkład, ale przed nimi dwa spotkania z PTB i jedno z HOU.

Pelicans 2x Lakers, 2x PTB i Kings.

 

 

Nie sądziłem że tak będzie, ale jest spora szansa że San Antonio wejdzie do Play-in kosztem Lakers/Pels. Bez żadnych nieprawdopodobnych zrywów i serii pod koniec, najważniejsze będą bezpośrednie mecze Lal i Pels.  Wiem, wiem, Ameryki nie odkryłem, ale LAL i PELS mieli chyba 4-5 meczy przewagi nad SAS, a pod koniec sezonu dali się dopaść na w sumie góra 1.5 meczu. 

Wszystkie 3 ekipy grają poważnie o dostąpienie wpierdolu 4-0 w pierwszej rundzie PO z PHX.

(No chyba że Lakers wejdą z 8, bo wiadomo, jak wróci Davis i Westbrook zacznie grać to przecież nie ma co stawiać hajsu lekką ręką na SUNS XD)

Niesamowita końcówka sezonu jeśli chodzi o rozstawienie, nie tylko w tym przypadku, ale ogólnie w całej lidze. Cały wschód, cały zachód nie licząc Suns i Memphis gra o coś pod koniec sezonu.

Jak łatwy hajs to co za problem postawić 10k :) na wynik 4:0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

+20 do przerwy,  63-39 po przerwie. To będzie bolesna przegrana, bo Spurs tracą po nim 1 mecz, przy bardzo łatwym kalendarzu.

To mógł być decydujący mecz dla Lakers o być lub nie być w play-in. Przegrana pewnie boli ich mocno, bo prowadzili ponad 20-stoma punktami.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze Pop mocno mobilizuje chłopaków. Oni grają ponad stan i chociaż wolałbym lite tank na #7 to jest tez metoda aby im pokazać fajnie walkę o coś 

Co ciekawe Richardson stał się dosyć ważnym elementem zespołu i gra bardzo dobrze. 

Przegrywając z Golden i NOP spurs mieli by ten #7 spot i bardzo wysokie szanse na wskoczenie do top 4 ( w każdym roku nowej loterii tak było z 7) co mogłoby zaowocować wyborem kotwicy. No cóż. Idzie inaczej niż myślałem. 

Nagroda pocieszenia to 2rd od

 

 

 

lakers  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem meczu i ciekawi mnie ta kontuzja kostki Jamesa, czy była ona faktycznie tak poważna? Jak po niej poruszał sie Lebron w dalszej części meczu? Na konferencji mówił, że jest bardzo źle i że nie wie jakim cudem zagrał do końca, ale znając jego teksty nie od dziś to po prostu chciał się usprawiedliwić w ten sposób za słabą 4 kwartę albo wręcz pokazać jaki z niego twardziel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pozioma napisał:

Nie oglądałem meczu i ciekawi mnie ta kontuzja kostki Jamesa, czy była ona faktycznie tak poważna? Jak po niej poruszał sie Lebron w dalszej części meczu? Na konferencji mówił, że jest bardzo źle i że nie wie jakim cudem zagrał do końca, ale znając jego teksty nie od dziś to po prostu chciał się usprawiedliwić w ten sposób za słabą 4 kwartę albo wręcz pokazać jaki z niego twardziel.

Lakers zagrali fatalnie zarówno w 3 i 4 kwarcie. Praktycznie całą przewagę jaką zbudowali w pierwszej połowie roztwonili już w 3 kwarcie. Za łatwo oddali to co zbudowali. Cały sezon słaby. Oczywiście w dużej mierze wpływ na to, że mają problem z wejściem do playoff są dwie kontuzje Davisa. Ze zdrową gwiazdą przez cały sezon pewnie kręciliby się teraz w okolicach 4-7 miejsca, a nie 9-11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.