Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, blackmagic napisał:

Jaka piękna katastrofa.

Smutne że nie potrafimy wygrać z clippers w kadlubkowym składzie. Mam nadzieję że w lato pójdą jakieś sensowne ruchy. Lbj bym wyjął z b2b i obciął minuty. Tu i tak nic z tego nie bedzie

Na miejsce 6 na zachodzie nie ma większych szans wobec kontuzji Davisa. Będą musieli grać baraże i liczyć, że wreszcie na dłużej będzie miał zdrowie. Wypad poza 10-tkę to byłaby katastrofa, a zapasu nad 11 drużyną już tylko trzy wygrane :)
9. Lakers 27-32
10. Blazers 25-35
11. Spurs 24-36

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Reikai napisał:

-28 od Pelicans u siebie. Istnieje realna szansa spadnięcia na 11 seed :]. Dziś zostali ostro wybuczani,  zawodnicy trashuja się z kibicami.

Zerknąłem sobie na wynik między 3 i 4 kwartą i Lakers mieli bodaj 8 asyst, 20 strat i 10% skuteczności z dystansu, Westbrook gra teraz jako SG i drugi mecz z rzędu kończy z 1 asystą, to jest jakiś sabotaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Zerknąłem sobie na wynik między 3 i 4 kwartą i Lakers mieli bodaj 8 asyst, 20 strat i 10% skuteczności z dystansu, Westbrook gra teraz jako SG i drugi mecz z rzędu kończy z 1 asystą, to jest jakiś sabotaż. 

Yup, szykują się grube roszady i nie zdziwi mnie absolutnie nic, łącznie z wyjebaniem Vogela i Pelinki, a może nawet AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Zerknąłem sobie na wynik między 3 i 4 kwartą i Lakers mieli bodaj 8 asyst, 20 strat i 10% skuteczności z dystansu, Westbrook gra teraz jako SG i drugi mecz z rzędu kończy z 1 asystą, to jest jakiś sabotaż. 

Oglądałeś coś może? Skąd Ci się wziął ten Westbrook na SG? Przecież on na zmianę z LBJ inicjuje atak Lakers, jak James odpoczywa, to Russ dominuje piłkę, tylko niestety przeokropnie zdziadział, Lakers ceglą, nie ma flow ofensywy, a tutaj w dodatku zdarzył się dzień, w którym LAL samymi idiotycznymi podaniami w trybuny mogliby wypełnić kolejny odcinek Shaqtin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Oglądałeś coś może? Skąd Ci się wziął ten Westbrook na SG? Przecież on na zmianę z LBJ inicjuje atak Lakers, jak James odpoczywa, to Russ dominuje piłkę, tylko niestety przeokropnie zdziadział

Dziś nie, ale oglądałęm ten z Clippers i tam to więcej piłki w rękach miał nawet Malik Monk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Dziś nie, ale oglądałęm ten z Clippers i tam to więcej piłki w rękach miał nawet Malik Monk.

To ja tego z Clips nie widziałem, ale z Pels tak i Westbrook grał sporo z piłką, ale był po prostu fatalny, w dodatku nikt nie trafiał nawet z niezłych pozycji.

Ogólnie to nie przypominam sobie, żebym w tym sezonie widział gorszy zespół niż Lakers vs Pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Yup, szykują się grube roszady i nie zdziwi mnie absolutnie nic, łącznie z wyjebaniem Vogela i Pelinki, a może nawet AD.

Pelinka to cwaniak, który jest mistrzem w układaniu się z szefostwem. Latem winę zrzuci na Vogela oraz Klutch i prawdopodobnie dostanie kolejną szansę. Wymiana Davisa jest możliwa raczej tylko, jeśli Lakers zdecydują się na przebudową i zakończenie współpracy z Jamesem. Wątpliwe, ale nie można wykluczyć, bo czasy sielanki między front office a LeBronem już dawno minęły.

Pozostaje więc Vogel, który wprawdzie zalicza najgorszy sezon trenera Lakers, jakiego byłem świadkiem (a jestem na tyle stary, by pamiętać czasy Dela Harrisa), ale ktoś tutaj doszedł do wniosku, że Frank poradzi sobie z tym rosterem i uparcie nie reagował, kiedy po kilku tygodniach było jasne, że nic z tego nie będzie. Pozostawienie Vogela na stołku do końca rozgrywek jest wbrew pozorom na rękę Pelince, bo ma dzięki temu swojego kozła ofiarnego. Gdyby pomimo zmiany w trakcie sezonu drużyna nadal grała słabo, to następny w kolejce do odstrzału byłby Rob. Polityka.

Summa summarum zarząd uznał, że sezon jest przegrany i postanowił nie robić nic, co jest kolejną z długiej listy durnych decyzji. Tu nie chodzi już nawet o jakieś ratowanie czegokolwiek, ale nawet te 20 spotkań pod wodzą kogoś, kto ustawiłby drużynę w zgodzie z predyspozycjami rosteru dałoby nam przynajmniej sensowny materiał do ewaluacji przed offseasonem. A tak nie mamy nic, bo po tygodniowej przerwie zespół organizacyjnie wygląda jeszcze gorzej, niż w preseason.

Latem więc czeka nas zmiana trenera, za którą odpowiadać będą ci sami ludzi, co przed trzema laty spierdolili strzał do pustej bramki (Tyronn Lue) oraz próby wymiany Westbrooka przez tego samego gościa, który go pozyskał. Can't wait.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras pytanie czy sam Lebron nie ma dość tego, że nie można polegać na Davisie, bo ciągle się łamie. Inna sprawa ze potencjalna wartość Davisa jest mniejsza, niż to co możemy za niego uzyskać, więc pewnie zostanie. Nie jestem fanem wywalenia Vogela, bo to ten sam gosc ktory dal mistrzostwo i ustawiał świetna obronę, gdy miał do tego personel. W jeden sezon nie stał się złym trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

@Jendras pytanie czy sam Lebron nie ma dość tego, że nie można polegać na Davisie, bo ciągle się łamie. Inna sprawa ze potencjalna wartość Davisa jest mniejsza, niż to co możemy za niego uzyskać, więc pewnie zostanie. Nie jestem fanem wywalenia Vogela, bo to ten sam gosc ktory dal mistrzostwo i ustawiał świetna obronę, gdy miał do tego personel. W jeden sezon nie stał się złym trenerem.

Mistrzostwo dał przede wszystkim LeBron. Vogel to przeciętniak (mocna obrona, słabiutki atak), który akurat w swoim pierwszym sezonie dostał dobrze dopasowany do swojej filozofii skład, ale w nowej rzeczywistości kompletnie się nie odnajduje, brakuje mu elastyczności. Pierwsze rysy pojawiły się jeszcze w ubiegłym sezonie, teraz to jest po prostu dramat. Facet powinien był zostać zwolniony gdzieś tak w grudniu, najpóźniej w styczniu, to już nie jest pytanie "czy", ale "kiedy", bo zawodników stracił dawno temu. Szósty od końca atak, mając w składzie Jamesa, to absolutna kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jendras napisał:

Mistrzostwo dał przede wszystkim LeBron. Vogel to przeciętniak (mocna obrona, słabiutki atak), który akurat w swoim pierwszym sezonie dostał dobrze dopasowany do swojej filozofii skład, ale w nowej rzeczywistości kompletnie się nie odnajduje, brakuje mu elastyczności. Pierwsze rysy pojawiły się jeszcze w ubiegłym sezonie, teraz to jest po prostu dramat. Facet powinien był zostać zwolniony gdzieś tak w grudniu, najpóźniej w styczniu, to już nie jest pytanie "czy", ale "kiedy", bo zawodników stracił dawno temu. Szósty od końca atak, mając w składzie Jamesa, to absolutna kompromitacja.

Niby tak, też mi się ten jego atak nie podobał nigdy, ale z drugiej strony kto na jego miejsce? Fizdale meh. D Antoni chyba jest wolny :]. Stoats robił zawsze spoko wyniki z Blazers, jak na personel. 

 

Moim faworytem byłby Atkinson, o ile on jeszcze zainteresowany trenerką.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.