Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

nie do końca może dobry temat. Ale miałby ktoś listę tych transferów (nie chodzi mi o podpisywanie graczy za min lub vet min) które to LBJ przeprowadzał do swoich zespołów? Ale z wiarygodnymi źródłami takich informacji. Z potwierdzonych kojarzę tylko naciski na zatrudnienie TT za zbyt duża kwotę (ale i tak akurat to sytuacji by nie zmieniło). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gregorius napisał:

nie do końca może dobry temat. Ale miałby ktoś listę tych transferów (nie chodzi mi o podpisywanie graczy za min lub vet min) które to LBJ przeprowadzał do swoich zespołów? Ale z wiarygodnymi źródłami takich informacji. Z potwierdzonych kojarzę tylko naciski na zatrudnienie TT za zbyt duża kwotę (ale i tak akurat to sytuacji by nie zmieniło). 

Zwlaszcza ze kontrakt okazal się ok, Tristan dawał rade,  a Cavs nie mieli kasy i mieli do wyboru zapłacić ze 3 mln za sezon więcej Tristanowi lub stracić go za friko i szukać zastępstwa za minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Reikai napisał:

Zwlaszcza ze kontrakt okazal się ok, Tristan dawał rade,  a Cavs nie mieli kasy i mieli do wyboru zapłacić ze 3 mln za sezon więcej Tristanowi lub stracić go za friko i szukać zastępstwa za minimum.

Dokladnie, Cavs byli cap strapped i mogli go tylko nie podpisac i szukac jakiegos ziutka spoza “systemu” za “mniej”.

JR Smith niby tam dostal duzy pieniadz ale jego deal naprawde fajnie skonstruowany do wymiany w ostatnim nie gwarantowanym roku i w sumie jak mu sie chcialo, to przy Lebronie gral dobrze i casus jak przy Tristanie - cap strapped.

on “przyklepywal” bieda kontrakty na ktore akurat bylo miejsce po zaplaceniu 28lbj, 25kyrie, 25love - problem byl, ze za picki no i wlasciciel placil luxtax (nie moj problem jako fana, na biednego nie trafilo).

tutaj jest to samo tylko:

a) Lebron +3 lata 

b) udalo sie zmiescic tylko dwa maxy + rolesi -> teraz zamienili mlodszych rolesow na najgorszego mozliwrgo maxa (niesprzedawalany i nie ma assetow zeby go oddac) i mase ligowych odpadow + Monk

c) najslabszy bez jaj/formy/zaangazowania/zdrowia support dla Lebrona ever (Davis i Cegielka)

d) najbiedniejszy wlasciciel

 

Jedyna nadzieja fanow LAL to to, ze Lebron juz nie ma ambicji (grubszy lol, ale w sumie fakt) zeby dalej ring czejsowac, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lorak napisał:

ogółem w sezonie ma jeden z najwyższych wyników w karierze i lepszy niż Curry w tym roku. jeszcze trochę i w kwietniu będziemy debatować, czy to nie jego no 1 regular ever ; ]

Nom, jakby Lakers mieli lepszy bilans to Lebron spokojnie byłby w rozmowie o MVP obok takiego Currego czy Jokicia.

 

Nawet osobiste rzuca na 78% :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego by nie mówić o Westbrooku, to LeBron korzysta (pod względem efektywności) na smallballowych lineupach z RW, pod względem %ast FGs to poziom Heat czy Cavs, gdy big3 było zdrowe i świetnie wygląda w statsach jako roller na pickach czy w cutach. Z Westbrookiem ma 64 TS%, bez niego 58%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak trochę bardziej optymistycznie dla odmiany coś napisze bo w sumie patrząc na formę LeBrona i to jaki zachód jest słaby to ten sezon jest jeszcze do odratowania.

Davis i Nunn oby wrócili z kontuzji w dobrej formie, nie wiem czy jak prawie wszyscy byli już w covid owych protokołach to chorowali czy tylko środki zaradcze, ale jeśli chorowali to najbliższe miesiące już to przynajmniej nie powinno ich dotknąć i wykluczać z gry.

Zostawić tego Johnsona nawet jak wygląda na lepszego niż w rzeczywistości jest to i tak ktoś do obrony na skrzydłach jest potrzebny. 

Zmienić rotacje na:

Nunn/Monk/Ariza/Lebron/Davis

Z ławki THT /Ellington(Bradley) /Johnson(Reaves) /Melo/Howard. 

I może jeszcze nie wszystko stracone, proste prawda? 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Btw. Melo był spoko w sumie na starcie sezonu, gdy był hot za 3 i wręcz wygrał Lakers parę meczów, ale od 20-paru meczów to jest godne 51TS% z komiczną defensywę, pierwszy kandydat do utylizacji z rotacji gdy Lakers będą zdrowi.

Można się było spodziewać,ze skuteczności nie utrzyma do tego za duże minuty i robienie często za last line of defense (lol) to też nie najlepsze wykorzystywanie go. 

Melo grający po 20MPG, mający obok AD/Howarda i ograniczany do stretch 4 bez głupich ISO plays myślę że byłby ciągle pożyteczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

LeBron bez Davisa (9 meczów):

34.6 PPG 9.2 RPG 6.8 APG 67.4 TS%

+ 21

Lakers w tych meczach bez LeBrona na parkiecie: - 42.

A nie, ,,tylko'' -34.

Zważywszy, że w tym czasie grał pewnie coś w granicach 38/39 minut na mecz to ta różnica jest kolosalna.

1 godzinę temu, Van napisał:

To może tak trochę bardziej optymistycznie dla odmiany coś napisze bo w sumie patrząc na formę LeBrona i to jaki zachód jest słaby to ten sezon jest jeszcze do odratowania.

Davis i Nunn oby wrócili z kontuzji w dobrej formie, nie wiem czy jak prawie wszyscy byli już w covid owych protokołach to chorowali czy tylko środki zaradcze, ale jeśli chorowali to najbliższe miesiące już to przynajmniej nie powinno ich dotknąć i wykluczać z gry.

Zostawić tego Johnsona nawet jak wygląda na lepszego niż w rzeczywistości jest to i tak ktoś do obrony na skrzydłach jest potrzebny. 

Zmienić rotacje na:

Nunn/Monk/Ariza/Lebron/Davis

Z ławki THT /Ellington(Bradley) /Johnson(Reaves) /Melo/Howard. 

I może jeszcze nie wszystko stracone, proste prawda? 😎

Odsunąć całkowicie od składu RW?

Zdrowa piątka Nunn/Monk/Ariza/Lebron/Davis powinna być lepsza niż wszystko co widzieliśmy do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, starYfaN napisał:

No.

Tylko co Shenzhen Leopards są w stanie zaoferować za RW0.

Kiedyś łudziłbym się, że Knicks by się skusiło za Fourniera/Kembe i coś jeszcze, ale teraz jak pisałem nie mam zludzeń. 

Lakers jeśli coś chcą zdziałać muszą zjeść ta żabę i jak nikt go nie zechce posadzić i negocjować buyout. Oczywiście tutaj podobnie nie mam zludzeń, że to zrobia. Jak wrócą kontuzjowani gracze siła rzeczy zaczną wyglądać lepiej niż teraz i będą sobie wmawiać, że może coś z tego będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Van napisał:

Kiedyś łudziłbym się, że Knicks by się skusiło za Fourniera/Kembe i coś jeszcze, ale teraz jak pisałem nie mam zludzeń. 

Lakers jeśli coś chcą zdziałać muszą zjeść ta żabę i jak nikt go nie zechce posadzić i negocjować buyout. Oczywiście tutaj podobnie nie mam zludzeń, że to zrobia. Jak wrócą kontuzjowani gracze siła rzeczy zaczną wyglądać lepiej niż teraz i będą sobie wmawiać, że może coś z tego będzie. 

Prawdopodobnie finał będzie taki jak napisałeś. Tyle, że my patrzymy pod kątem sportowym/mistrzostw, a fundusz inwestycyjny Buss pod kątem $ :) 

Jak każdy fundusz, ma analityka i niewykluczone, że z RW0 długofalowo zbilansuje się to najlepiej (finansowo). Powieszą ich pod sufitem i portfel się zepnie.

Blondi pędzi wódę z samym goatem,  mistrzostwo zdobyte, pandemia, więc czas na $ i wygodne zasiadanie w fotelu, a sukcesy jak przyjdą przypadkiem ( coś tam, coś tam w PO) to przy okazji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Czego by nie mówić o Westbrooku, to LeBron korzysta (pod względem efektywności) na smallballowych lineupach z RW, pod względem %ast FGs to poziom Heat czy Cavs, gdy big3 było zdrowe i świetnie wygląda w statsach jako roller na pickach czy w cutach. Z Westbrookiem ma 64 TS%, bez niego 58%. 

Nie, LeBron korzysta na smallballowych lineupach kropka, mógłby być tam choćby Isiah który jest w Dallas i by było jeszcze lepiej 

Godzinę temu, lorak napisał:

LJ jest bardziej niezniszczalny niż się wydawało, bo pije wino i gra w maddena do 4 rano XD

Wiesz jak może sobie pozwolić na spanie do 16 potem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.