Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Eld napisał:

DZIŚ SIĘ ODEGRAM !!!!!!!1111

Ale dzięki za chęci. Przelać stówę możesz, ale na jakieś biedne zwierzątka. Wtedy obiecuję, że nie będę taki wku*iony.

Kolega...

Pistons Celtics Clippers Cavs Nets

I kusi kurs na GSW, nawet bez 3 najlepszych grajków dobry system i coaching może wystarczyć na Raptors 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa ręka CP3 nie ograniczyłaby AD, chociaż na pewno bardziej absorbowałaby go w defensywie, natomiast miałaby zdecydowane przełożenie na jeszcze lepszą grę Aytona w ataku i przebieg meczy/serii. Suns ze zdrowym CP3 byli zwyczajnie lepszym zespołem i g1 przy całym niedoświadczeniu w PO Suns i stracie lidera było tego najlepszą ilustracją. Dlatego narracja często występująca nawet w mediach, że ze zdrowym AD Lakersi wygraliby z Suns, która powstała na podstawie przebiegu meczy numer 2 i 3 jest moim zdaniem chybiona, bo ze zdrowym CP3 Suns raczej spokojnie by tych Lakersów pokonali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, darkonza napisał:

Davis robi ponad 23pkt i 10 zbiorek, to chyba nie jest jakiś dramat jeśli chodzi o statystyki drugiej opcji

Miał papiery na superstara (dominacja w playoff 2020) i będąc w prime powinien teraz grać znacznie lepiej niż 37-letni Lebron.
Elitarna ofensywa i defensywa. Chyba Shaq też tak postrzegał potencjał A.Davisa, że to on pociągnie Lakers.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rodman91 napisał:

Miał papiery na superstara (dominacja w playoff 2020) i będąc w prime powinien teraz grać znacznie lepiej niż 37-letni Lebron.
Elitarna ofensywa i defensywa. Chyba Shaq też tak postrzegał potencjał A.Davisa, że to on pociągnie Lakers.
 

Wydawało się, że Davis ma papiery, aby aż tak bardzo nie odstawać od Giannisów czy Jokiców. Każdy z tej trójki jest wybitny na swój sposób, Davis wydawał się najlepszą opcją dla Lebrona bo nie bawił się w playmaking (robią to Jokic i Giannis), rozciągał w miarę grę (nie miał tego Giannis) oraz był osią defensywy (tego nie ma Jokić). 

Ale obecnie AD wygląda nie jak gracz TOP5 czy 10 jakim był jeszcze 2 lata temu, ale gracz TOP25 czy TOP30, fajny, ale nie robiący już takiej różnicy po żadnej stronie parkietu.

Ale z drugiej strony mówimy o wysokim, który stracił zarówno duża część zeszłego sezonu, jak jeszcze Bóg wie ile czasu po serii z Phoenix, może on się cały czas ogrywa? Nie wiemy kim będzie za 2 miesiące? 

Jeśli oboje z Lebronem będą zdrowi i w formie na play-offy to czy ich przeciwnicy będą czuli się komfortowo? Nie sądzę, w zeszłym roku oboje wracali po ciężkich kontuzjach, kogo teraz muszą zlać na zachodzie, same obarczone ryzykiem zespoły, Russ już pokazuje, że potrafi się schować, zakończyć mecz na 10 rzutach, LeBron pokazuje, że wciąż potrafi przejmować mecze, w po gra zwolni, rotację będą skrócone i ustabilizowane, ja nie martwię się o Lakers na zachodzie, wejdą do finału i tu dopiero może być kłopot, zobaczymy kim jeszcze jest LeBron.

Jak to powiedzial Rudy Tomjanovich: "Don't ever underestimate the heart of a champion!" - a Lakersi to przez kontuzje z zeszłego sezonu trochę tacy mistrzowie, jeszcze ze zdrowym Jamesem i Davisem niczego nie przegrali...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kubbas napisał:

Znając Davisa i chcąc, aby nie nabawił się czegoś gorszego skończy się na 2 miesiącach, w tym czasie LeBron będzie walczył o MVP, i grał po 38 minut na każdej pozycji, słabo to widzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 12:34, BMF napisał:

Owszem, LeBron wygląda po prostu na past prime (albo mocno ukrywa, że tak nie jest), a Lakers są kiepściutcy pod względem bilansu/terminarza/poziomu gry, ale chyba mówimy o jakimś 48-34 na koniec regulara, co znowu powinno dać okolice HCA na Zachodzie, a to jest ot co poziom Thunder z Westbrookiem i Georgem. Tzn. Lakers nie są contenderem i IMHO nie będą, co raczej mało optymistyczne dla fanów Lakers, ale zdrowi mają 2,5 allstara, to powinno dać dobry bilans w skali ligi (jeśli będą zdrowi). 

Ale zobaczymy czy będą zdrowi, nie chciałem dawać @blackmagic żadnych warunków absencji z tym top6, bo ten zakład by był nie fair (tzn. szansa blackmagica to w pewnej mierze to, czy Lakers są w stanie rozegrać w jednym kawałku cały regular), ale szczerze nie wiem, czy tak będzie. 

Coś czuję że Jack Daniels jedzie w moja stronę :)

45 minut temu, Kubbas napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Eld napisał:

DZIŚ SIĘ ODEGRAM !!!!!!!1111

To się ku*wa odegrałem...

A wiecie kto mi kupon zyebał?

Shaivonte Aician Gilgeous-Alexaner.....

 

Wybaczcie, że nie w temacie.

 

------------------------------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

Możemy otworzyć jakiś temat dla grających u bukmachera, bo chyba kilka takich osób jest gdzie będziemy rozkminiac mecze danego dnia, czy nie bardzo?

Był kiedyś. Borys zamknął bo coś tam jeśli mnie pamięć nie myli prawnie nie klikało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eld napisał:

A no tak. Zapomniałem :). Dzięki. Już mi lepiej. LA to LA. Nie ważne czy LAL, czy LAC.

Cieszę się, że pomogłem :) 

SGA fajny chłopak w tych końcówkach z LAL i LAC. Jeżeli przestawi poziom mentalny, to zepsuje większość Waszych picków (przynajmniej własnych, bo macie tam chyba całą ligę).

9 minut temu, fluber napisał:

A to nie był temat z zakładami między użytkownikami? 

Poza tym zawsze można zrobić jakaś ligę na noinn dla e-nba i chyba wszystko powinno być legit

Ustawa hazardowa (pis) z 17, wycina szarą strefę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.