Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ttr napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że robienie z Lance'a 3d guarda na siłę to nie był pomysł Waltona? 🤣

Nie, 

Chce powiedzieć, że LeBron ściąga sobie kumpli od lat i od lat łatwi im kontrakty 

Rotacja wynika niestety z rosteru 

Naucz się czytać ze zrozumieniem, a nie wyciagaj wnioski że swoich urojeń 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Nie, 

Chce powiedzieć, że LeBron ściąga sobie kumpli od lat i od lat łatwi im kontrakty 

Rotacja wynika niestety z rosteru

No LeGM to wiadomy temat. Uraz z pierwszych lat w Cavs, ale że niektóre ruchy klepnął Pelinka to jednak szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ttr napisał:

No LeGM to wiadomy temat. Uraz z pierwszych lat w Cavs, ale że niektóre ruchy klepnął Pelinka to jednak szok.

LAL jak zawsze budują najdroższą markę w oparciu o gwiazdy. Za 5 lat nikt nie będzie pamiętał, że RW0 to nieefektywny dzban.

Ludzie będą pamiętać sezony z potrójnym licznikiem i heroiczne boje z LBJ i AD.

 

Gdyby LAL miało właścicieli w typie Ballmera, nie musieliby wykorzystywać każdej szansy na komercjalizację sukcesów.

Buss'owie nie dołożą do LAL, bo po pierwsze nie mają z czego, a po 2 utrzymują się właśnie z LAL.

Dlatego długofalowo cenniejszy jest RW0, chociaż wiadomo, że dzisiaj większy impact ma Caruso.   

A LeGM to wiadomo, że fajniej jeździć i tańczyć z kolegami ze swojego rocznika, niż 15 lat młodszymi gówniarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koelner napisał:

LeBron nie słuchał Perfectu

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym

 

 

Ostatanie 2 lata MJ to był łabędzi śpiew, a nie. A kwintesencja było wyjebane go z Wizzards jak tylko mogli przy pierwszej okazji.

Jednak LBJ przebił starość MJ'a o mile juz teraz xd

Edytowane przez KeepItDirty
Nike-mile whateva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 22:30, Pozioma napisał:

James nie spinał się w podobny sposób nawet po finałach 16, wyrywając kolejne nieprawdopodobne mecze, teraz, w jego wieku to trochę karykatura, ale może w ten sposób chce pokazać, że jest z zespołem i RS wciąż go obchodzi.

Każdy czeka czy sytuacja się ustabilizuje, czy zgranie idzie do przodu, czy  Lebron ustabilizuje zdrowie, jakkolwiek dziwnie to brzmi.

 

To chyba miał być 6 gracz rotacji, na szczęście i tak się to krystalizuje, Monk nabiera regularności, chłopak wygląda kapitalnie po atakowanej stronie parkietu, jeszcze tylko THT żeny choć trochę zatrybił.

Lebron w ostatnich 5 meczach średnia 31,00, mnie aktualnie dużo bardziej bawią jego pojedyncze zagrania niż cały zespół, to już drugi sezon z rzędu, gdzie odliczając do rekordu Jabbara myślałem, że jego średnie punktowe muszą w końcu spaść, wszelkie zagraniczne analizy z przed kilku lat zakładały, że on będzie zjeżdzał do 23, później 21 itd itp. Ja już sam nie wiem o co tu chodzi, widzieliśmy Cartera, widzieliśmy Pierce'a, Bryant był zniszczony przez kontuzje, widzieliśmy Melo (o dziwo trochę się dźwignął w ostatnich sezonach), można tak wymienić baaardzo długo. Z racji, że James to taki ani niski, ani wysoki to dodajmy w zasadzie wszystkich,  Barkleya, Olajuwona, Ewinga, Robinsona, nawet Duncana czy Garnetta, wszyscy byli już albo grubo post prime, albo jedną nogą w koszykarskim grobie, a drugą na skórce od banana. A jeszcze rozliczając ich za przebieg, to już chyba tylko Malone coś jeszcze grał... No i Kareem.

Czy James w swoim 23 sezonie (jeśli w ogóle go rozegra) będzie wciąż rzucał 15 czy 18 punktów na mecz? Przecież to brzmi więcej niż irracjonalnie, ale coraz bardziej wygląda na możliwe.

Karl Malone też był potężnie obudowany mięśniami i średnie mu mocno nie spadały praktycznie do końca kariery.
37-letni Malone miał średnią 25,5 pkt na mecz po całym sezonie 1999/2000. Trzeba mieć zdrowie.

37-letni Lebron ma cyfry wyższe niż pisałem w wątku pogoni za Jabbarem.
Spodziewałem się 23 pkt na mecz, a ma póki co 25,5 pkt.
Co jak na 37-latka budzi podziw, jeśli to utrzyma. Lakers przy dominacji Davisa powinni na luzie być w czwórce zachodu, ale on czasami gra jak pipa, a nie superstar w prime, który pokazał w bańce 2020, że jest w stanie grać jak Top 4-5 ligi, ale chyba tylko przez krótszy czas jak 2-3 rundy w playoff, bo całego sezonu na takim poziomie chyba nigdy nie zagra.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rodman91 napisał:

Lakers przy dominacji Davisa powinni na luzie być w czwórce zachodu, ale on czasami gra jak pipa, a nie superstar w prime, który pokazał w bańce 2020, że jest w stanie grać jak Top 4-5 ligi, ale chyba tylko przez krótszy czas jak 2-3 rundy w playoff, bo całego sezonu na takim poziomie chyba nigdy nie zagra.

Davis z bubble [gdy siedział mu jumper na dirkowym poziomie]: top gracz

Davis z '15, '18 czy '20 RS: top10 ligi z ograniczeniami

Davis post-bubble: taki sobie w D allstar z fajnymi cyferkami

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMF napisał:

Davis z bubble [gdy siedział mu jumper na dirkowym poziomie]: top gracz

Davis z '15, '18 czy '20 RS: top10 ligi z ograniczeniami

Davis post-bubble: taki sobie w D allstar z fajnymi cyferkami

Nie do pominięcia jest fakt, że w pomalowanym parkuje mu dwóch gamoni, których impact poza pomalowanym, to bardzo taki sobie allstar i nieefektywny rols.

A czasami dokładają mu 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, starYfaN napisał:

Nie do pominięcia jest fakt, że w pomalowanym parkuje mu dwóch gamoni, których impact poza pomalowanym, to bardzo taki sobie allstar i nieefektywny rols.

A czasami dokładają mu 3.

Kogo dokładnie masz na myśli? Bo chyba nie Lebrona, który dość znacznie odsunął swoją grę na obwód i w całokształcie jest efektywny?

14 godzin temu, Rodman91 napisał:

Karl Malone też był potężnie obudowany mięśniami i średnie mu mocno nie spadały praktycznie do końca kariery.
37-letni Malone miał średnią 25,5 pkt na mecz po całym sezonie 1999/2000. Trzeba mieć zdrowie.

37-letni Lebron ma cyfry wyższe niż pisałem w wątku pogoni za Jabbarem.
Spodziewałem się 23 pkt na mecz, a ma póki co 25,5 pkt.
Co jak na 37-latka budzi podziw, jeśli to utrzyma. Lakers przy dominacji Davisa powinni na luzie być w czwórce zachodu, ale on czasami gra jak pipa, a nie superstar w prime, który pokazał w bańce 2020, że jest w stanie grać jak Top 4-5 ligi, ale chyba tylko przez krótszy czas jak 2-3 rundy w playoff, bo całego sezonu na takim poziomie chyba nigdy nie zagra.

Ja bardziej niż na wiek zwracam uwagę na przebieg. W 19 sezonie gry nikt nie był nawet blisko Lebrona, najlepszy w tym względzie KAJ notował 14,6 PPG, a jako środkowemu było mu niezmiernie łatwiej.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.