Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz już bez uszczypliwości 

Nie śledzę z wiadomych powodów informacji o Lakers więc dlatego wcześniej zapytałem 

Czy jest plan na Bricka? Duzo mowielo się o tym, że przy rozmowach z kandydatami to było najważniejsze pytanie. dlatego,zastanawiam się, jak większość zapewne, czy Ham już coś na ten temat mówił 

Realnie patrząc Lakers nie są w stanie wytransferować zerowego bo po pierwsze nie ma gdzie a po drugie nie mają żadnych assetów, dosłownie żadnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, josephnba napisał:

A teraz już bez uszczypliwości 

Nie śledzę z wiadomych powodów informacji o Lakers więc dlatego wcześniej zapytałem 

Czy jest plan na Bricka? Duzo mowielo się o tym, że przy rozmowach z kandydatami to było najważniejsze pytanie. dlatego,zastanawiam się, jak większość zapewne, czy Ham już coś na ten temat mówił 

Realnie patrząc Lakers nie są w stanie wytransferować zerowego bo po pierwsze nie ma gdzie a po drugie nie mają żadnych assetów, dosłownie żadnych 

Najważniejsze to nie, ale ponoć poruszano tę kwestię. Tyle że Ham dopiero wczoraj został oficjalnie ogłoszony, nic więcej na razie nie wiadomo, nawet kto będzie w jego sztabie.

Lakers nie chcą Westbrooka, ale jeszcze bardziej nie chcą oddawać picku, dlatego jego pozostanie to realna perspektywa. Pytanie czy jakiś klub odpuści i weźmie Russa, zadowalając się zrzuceniem niechcianych kontraktów. Na ten moment wszyscy liczą na desperację Lakers, ale mogą się przeliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, josephnba napisał:

@Jendras to jest pick bodajże z 2027 a mamy 2022 więc taki asset to żaden asset

To jest pick z okresu, w którym w Lakers prawdopodobnie nie będzie już LeBrona i Davisa. Z dzisiejszej perspektywy istnieje duża szansa, że klub będzie wtedy w ciemnej srace. Zakładając jakieś lajtowe protekcje - całkiem ciekawy asset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Pytanie czy jakiś klub odpuści i weźmie Russa, zadowalając się zrzuceniem niechcianych kontraktów. Na ten moment wszyscy liczą na desperację Lakers, ale mogą się przeliczyć.

Może być problem ze znalezieniem takiej puli "niechcianych kontraktów". Z drugiej strony pewnie potencjalny nabywca ma możliwość odrobinę zaoszczędzić przy wykupie.

Picków z 27 i 29 nie ruszą.

Niebywałe jak Pelinka sp.....l sprawę po mistrzostwie. Przecież z tym składem spokojnie grałby w PO i jeszcze miałby 2 młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jendras napisał:

To jest pick z okresu, w którym w Lakers prawdopodobnie nie będzie już LeBrona i Davisa. Z dzisiejszej perspektywy istnieje duża szansa, że klub będzie wtedy w ciemnej srace. Zakładając jakieś lajtowe protekcje - całkiem ciekawy asset.

Chłopie to jest 5 lat! 

Kto przy zdrowych zmysłach weźmie kota w worku wraz ze zwłokami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, starYfaN napisał:

Każdy kto nie gra o mistrzostwo i jest w stanie spiąć deal, wysyłając w drugą stronę pulę, lub wchłaniając kontrakt.

To akurat wyjątkowo mocne atu.

Ile masz takich zespołów? 

Kings 

Blazers (o ile pójdą w przebudowę) 

Rockets 

Knicks

i może Magic

Reszta raczej niekoniecznie potrzebuje takiego Westbrooka bo na tej pozycji mają rozwojowego gracza lub takiego który wciąga Zerowego nosem

Tak serio to chyba najszybciej Knicks z niezadowolonym Juliusem i rozczarowującym RJem no i z ich słynną polityką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, josephnba napisał:

Chłopie to jest 5 lat! 

Kto przy zdrowych zmysłach weźmie kota w worku wraz ze zwłokami 

To jest zaleta w przypadku lakers. Zagraj w beGM to się może przekonasz ze to cenny asset. Nie na tyle aby deal po RW był rewelacyjny ale może znajdzie się amator. 

Absolutnie nie rozumiesz wartości odległych w czasie wyborów. 

Jeżeli jakiś zespół nie walczy na teraz a GM nie jest na gorącym krześle to takie assety mogą ale nie musza być cenne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

To jest zaleta w przypadku lakers. Zagraj w beGM to się może przekonasz ze to cenny asset. Nie na tyle aby deal po RW był rewelacyjny ale może znajdzie się amator. 

Absolutnie nie rozumiesz wartości odległych w czasie wyborów. 

Racja nie rozumiem i potrafię się do tego przyznać 

5 lat to zajebiście długo jak dla mnie, ale jeśli znajdzie się chętny który widzi to inaczej, tym lepiej dla Lakers 

Choć z tego co czytam Lakers nie chcą oddać tego picku więc tematu jakby nie ma

Czy opcja z Wallem jest dla Lakers korzystna? 

I co ważniejsze czy Rox mają w tym jakikolwiek interes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, josephnba napisał:

Chłopie to jest 5 lat! 

Kto przy zdrowych zmysłach weźmie kota w worku wraz ze zwłokami 

Spytaj się ludzi z Brooklyn i Bostonu o ten Deal za Garneta i Pierca za masę pików. Z drugiej strony Ainge to trochę spierdolił ale w sumie Boston sa w tym finale z ogromnymi szansami na mistrza.  Mowimy to o pickach od Nets bo zawodnicy poszli na wzmocnienie a nie żeby się ich pozbyć jak Westbrooka ale boston dostał ten wysoki pick od Brooklyn. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2022 o 15:26, Van napisał:

My last year will be played with my son,” James said. “Wherever Bronny is at, that’s where I’ll be. I would do whatever it takes to play with my son for one year. It’s not about the money at that point

Tak sobie czytam ta wypowiedź, wiem że nie od wczoraj LeBron mówi o chęci zagrania z synem tylko pytanie czy takimi tekstami nie robi trochę młodemu krzywdy?

Tzn nie wiem jakie tam mają relacje, ale jak wspaniałe by one nie były to jego synowi będzie i tak ciężko w jego cieniu w tym sporcie, a tu może wyjść tak, że ktoś go zatrudni nie ze względu na jego umiejętnosci, ale to że w pakiecie pewnie za minimum można będzie dostać wiekowego ale jednak LeBrona James'a seniora co może być mu ciągle wypominane. Nie mówiąc o tym, że zaczynający życie na własny rachunek młody chłopak mający w szatni, na treningach, na meczach na wyjazdach obok siebie cały czas ojca może nie być tym zachwycony, ale jak zacząłem nie znam ich i relacji, ale z boku patrząc pomysł wydaje się średni i może przyciągnąć na młodego niepotrzebna presję, której mu i tak nie będzie brakowało jak będzie w tym sporcie się chciał realizować. 

 

Mam to samo, znajomi, których rodzice są lekarzami i opłacali im korki, by się dostali na medycynę, potem im doradzali na studiach i pomagali znaleźć pracę po kontaktach

Teraz są prawdziwymi wrakami ludzi

Niesamowite jak niektórym może być ciężko w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron kiedyś wspomniał, że trochę to faktycznie tak jest, że na synu jest (za) duża presja, ale odnosił to do tego, że skrzywdził go tym, że nazwał go tak samo jak sam się nazywa 😉 A życie pokaże jak to wyjdzie. Jak to mówią, problemy pierwszego świata. Jego rodzina i tak jest finansowo zabezpieczona na stulecia do przodu 😀 Młody Bronek jak będzie coś przedstawiał, to będzie grał. Mówię o czasie po seniorze. Na ile to będzie wartość marketingowa, a na ile sportowa, to się okaże. Jakoś dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, josephnba napisał:

Chłopie to jest 5 lat! 

Kto przy zdrowych zmysłach weźmie kota w worku wraz ze zwłokami 

To jest taki sam kot w worku, jak każdy inny 1st rounder, a jego atrakcyjność zależy przede wszystkim od protekcji, bo zwykle w wymianach lecą wybory chronione w loterii, a taki np. top 4 protected pick z okresu po LeBronie już daje nadzieję na zyskanie mocnego assetu. Przy czym klub pozyskujący go nie musi przecież czekać 5 lat, może wykorzystać go wcześniej w kolejnej wymianie.

Nie ma nic niezwykłego w handlowaniu wyborami na kilka lat do przodu - zrobili tak choćby Lakers za Davisa, Clippers za Geroge'a, Nets za Hardena.

Rockets np. chcieli pick Lakers z 2027 w wymianie Walla za Westbrooka.

Odpowiadając na Twoje pytanie - myślę, że spokojnie znalazłoby się trochę ekip, które chętnie wymieniłyby jedne zwłoki za inne, zyskując przy tym jakiś asset.

21 godzin temu, josephnba napisał:

Reszta raczej niekoniecznie potrzebuje takiego Westbrooka bo na tej pozycji mają rozwojowego gracza lub takiego który wciąga Zerowego nosem

W takiej wymianie chodziłoby przede wszystkim o zrzucenie dłuższych kontraktów. Westbrook mógłby w nowym klubie nie zagrać ani minuty.

21 godzin temu, josephnba napisał:

Czy opcja z Wallem jest dla Lakers korzystna? 

I co ważniejsze czy Rox mają w tym jakikolwiek interes?

Dla Rockets w gruncie rzeczy wszystko jedno, czy mają Walla w garniturze, czy Westbrooka, więc jeśli na takiej wymianie mogą dostać cokolwiek ekstra, choćby nawet jakiś swap lub parę 2nd rounderów, to ma to dla nich sens. Dla Lakers nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahujac od RW bo ja bym go za 1 pick nie chciał @josephnba pozwól ze posłużę się bardziej prostym przykładem: 

28 letni Giannis w prime, masz na stole od Bucks random ofertę gdzie za ich wzmocnienie na teraz masz wybrać pick do swojej ekipy na dorobku. 
 

1. 1rd 2022 czyli 24 wybór 

2. 2023 gdzie aBC ma 29 lat a Bucks są wzmocnieni graczem od Ciebie?

3. 2024 nadal prime ABC ale np kończy się prime gracza od Ciebie. 
 

czy kuzwa 2027 gdzie szacujesz ze ABC się kończy a Bucks to nie jest taki dobry rynek na nowego Duncana LBJ czy Gianisa. 
 

dalej przy takiej logice 2022 > 2027?

A atrakcyjność picku lakers post LBJ era jest gdzieś indziej jako bonus. Klub nie ma 1rd 2022-26 do oddania czyli nie ma szans robić korekt błędów dopłacając wyborami draftow. 

Moim zdaniem super długofalowy cel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ignazz napisał:

Abstrahujac od RW bo ja bym go za 1 pick nie chciał @josephnba pozwól ze posłużę się bardziej prostym przykładem: 

28 letni Giannis w prime, masz na stole od Bucks random ofertę gdzie za ich wzmocnienie na teraz masz wybrać pick do swojej ekipy na dorobku. 
 

1. 1rd 2022 czyli 24 wybór 

2. 2023 gdzie aBC ma 29 lat a Bucks są wzmocnieni graczem od Ciebie?

3. 2024 nadal prime ABC ale np kończy się prime gracza od Ciebie. 
 

czy kuzwa 2027 gdzie szacujesz ze ABC się kończy a Bucks to nie jest taki dobry rynek na nowego Duncana LBJ czy Gianisa. 
 

dalej przy takiej logice 2022 > 2027?

A atrakcyjność picku lakers post LBJ era jest gdzieś indziej jako bonus. Klub nie ma 1rd 2022-26 do oddania czyli nie ma szans robić korekt błędów dopłacając wyborami draftow. 

Moim zdaniem super długofalowy cel. 

Mam Nadzieję że lepiej negocjujesz w pracy niż tłumaczysz zawiłości NBA ;)

Panowie ja mniej wiecej kumam sens ale mnie jako mnie takie wróżenie z fusów po prostu nie przekonuje  

 

Ale to tylko ja i moje subiektywne odczucia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, josephnba napisał:

Mam Nadzieję że lepiej negocjujesz w pracy niż tłumaczysz zawiłości NBA ;)

Panowie ja mniej wiecej kumam sens ale mnie jako mnie takie wróżenie z fusów po prostu nie przekonuje  

 

Ale to tylko ja i moje subiektywne odczucia 

 

To zobacz, który z picków LAL od dealu AD jest najwięcej warty :) 

To są franczyzy o kapitalizacji paru mld $, które mają dział analityczny, dział kontrolingu i foresightu i są w stanie określić rozkład prawdopodobieństwa dla kilku scenariuszy.

Kontuzje, też mają miejsce w algorytmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.