Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kcp78 napisał:

no name lol. dobre! ale kojarzysz takiego gracz w ogole, czy nie bardzo?

Ja kojarzę go z rotacji około-mistrzowskich Pistons ale to dlatego, że tamta drużyną była moją ulubioną lubiłem nią pykać w różne NBA gierki. Nie zmienia to faktu, że facet nie był tam jakąś szczególnie zapadającą w pamięć postacią więc nazywanie go no namem przez kogoś spoza fanów Tłoków nie jest niczym kontrowersyjnym. No chyba, że to nie był zwykły rols tylko taki Pistonsowy Haslem ale to już wiedza dla wtajemniczonych fanów poszczególnych ekip...

Co do tego wyboru trenera LAL to najważniejsze, że nie będzie to Doc Rivers.😁 Atkinson potrafił swego czasu coś tam ze szrotu na Brooklynie wyrzeźbić to może i tutaj by dał radę coś sensownego sklecić? Może i LeBron jest już past prime a Davis się łamie ale to jednak wciąż dwa mocarne nazwiska i trener ogarniający grę po obydwu stronach parkietu a nie tylko jednej powinien dać radę zbudować na tym chociaż solidną ekipę, nie robiącą przypału jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kcp78 napisał:

Nie. Ham nie był nikim szczególnym u nas. Po prostu pisanie o typie, który kilkanaście (?) lat grał w nba, i to stosunkowo niedawno, per 'no name', brzmi nieco absurdalnie... 

 

Ziom, gosc miał w karierze 2 pgg :]. Gral to dużo powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kcp78 napisał:

Nie. Ham nie był nikim szczególnym u nas. Po prostu pisanie o typie, który kilkanaście (?) lat grał w nba, i to stosunkowo niedawno, per 'no name', brzmi nieco absurdalnie... 

9 lat i też typa nie kojarzę.

Wypełniacz roosteru nic więcej.

Jako coach też raczej anonimowy dla szerszego grona, więc "no name" to idealne określenie dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tomek napisał:

9 lat i też typa nie kojarzę.

Wypełniacz roosteru nic więcej.

Jako coach też raczej anonimowy dla szerszego grona, więc "no name" to idealne określenie dla niego.

Nie gniewaj się, ale fakt, że go (z kolegą) nie kojarzycie, nie ma absolutnie żadnego znaczenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kcp78 napisał:

Nie. Ham nie był nikim szczególnym u nas. Po prostu pisanie o typie, który kilkanaście (?) lat grał w nba, i to stosunkowo niedawno, per 'no name', brzmi nieco absurdalnie... 

Tu chyba bardziej chodzi o jego dorobek trenerski a w tej dziedzinie Pan Szynka jest faktycznie nołnejmem 

 

BTW

Ja go pamiętam z efektownych wsadów, takich konkretnych power dunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ham jest następny w kolejce asystentów, którym wróży się karierę jako HC. Kilka lat na ławce u Budenholzera, wcześniej epizod w Lakers. Podobno znany ze swoich zdolności interpersonalnych, pozytywna osobowość, potrafi złapać kontakt z zawodnikami. Intrygująca opcja, zwłaszcza patrząc na to, jak Boston trafił z Udoką. Tak na marginesie, trzech z pozostałych w grze czterech trenerów zaczynało swoją karierę z obecnymi klubami. Może więc nie należy się bać zatrudnienia debiutanta.

Stotts to bezpieczny wybór - wysoka podłoga, niski sufit. Duże doświadczenie, dobre wyniki z Portland, ale żadnych spektakularnych sukcesów. Ruch trochę w typie Vogela, znamy jego zalety, ale i ograniczenia. Lakers pod jego wodzą pewnie poprawiliby się w ataku i wygrali sporo meczów w sezonie zasadniczym, ale czy na najwyższym poziomie trenerskich szachów dotrzymaliby kroku Spoelstrze, Kerrowi i spółce?

Atkinson na razie zanotował w karierze jeden niezły sezon z Nets, z tego co czytam ma opinię odważnego trenera, który nie boi się próbować nowych rozwiązań, ale i trochę oszołoma. Zawodnicy albo go kupią, albo szybko znienawidzą. Nie jestem pewien, czy to jest człowiek, który ogarnie szatnię w takim miejscu, jak LA (podobne wątpliwości mam w stosunku do Stottsa). Dla mnie wbrew pozorom to on, a nie Ham, jest najbardziej ryzykownym wyborem.

Najchętniej widziałbym opcję Ham + doświadczony coach w roli głównego asystenta (może być Stotts właśnie), ale nie nastawiam się na to, mając na uwadze, kto podejmuje decyzję. Wolę się miło zaskoczyć.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym Atkinson czy Stotts mieliby się od Vogela różnic. Ham to niewiadoma, ale może trafiłoby się tak jak z Udoka jak napisał Jendras. Wydaje mi się, że lepiej mógłby do zawodników trafić i przekonać ich do swojej wizji, ale to w jakim by kierunku nie poszli to sporo znaków zapytania będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiorą tego, którego doradzi Phil Jackson i Rambisowie. Brian Shaw zamiast pójść w lewo w biurze, to pójdzie w prawo, tak jak Montrezl Harrell, kiedy przyszedł przedłużyć kontrakt z Clipeprs, a podpisał z Lakers, bo mu się drzwi pomyliły, i już jest elegancki kandydat z historią w klubie :) Rambis jako asystent + codzienne telekonferencje z ranczem w Montanie i trójkąty ponownie zdominują ligę! 

Ciekawe jaką książkę Phil wręczyłby LBJ do przeczytania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 21:55, kcp78 napisał:

no name lol. dobre! ale kojarzysz takiego gracz w ogole, czy nie bardzo? swoja droga, masz mnostwo przykladow z ostatnich lat, gdy trenerzy bez doswiadczenia na poziomie nba (jako hc) doskonale sobie radzili...

Nie kojarzę. To w sumie żaden argument, bo ja kojarzę tylko znanych zawodników, ale Twoja reakcja wskazuje na to, że to nie był jakiś randomowy ogórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ptak napisał:

Nie kojarzę. To w sumie żaden argument, bo ja kojarzę tylko znanych zawodników, ale Twoja reakcja wskazuje na to, że to nie był jakiś randomowy ogórek.

W pewnym sensie nie był. Jeśli jesteś w lidze nieprzerwanie 10 lat, nie na zasadzie klubowej maskotki (czyli nie za zasługi czy jako lider sympatii), bo zmieniasz organizacje, zatem jesteś 'pożądany', to trudno tu mówić o 'przypadku'... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.