Skocz do zawartości

Central Division 21/22


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Paul Maurice zrezygnował z funkcji HC drużyny Winnipeg Jets, uzasadniając to tak, że zespół potrzebuje świeżej krwi, nowego bodźca do pracy. No cóż, zbyt często nie dochodzi do sytuacji, że jakiś trener sam rezygnuje. Już jego 9 rok pracy to był w Winnipeg, 5 razy w tym czasie Jets zagrali w playoffs (w tym roku były szanse na 6 występ i 4 z rzędu). Największe osiągnięcie to przegrany finał konferencji 2018 przeciwko Vegas. Zabrakło tu dużego sukcesu, choć apetyty pewnie były, ale wyniki dość solidne. Myślę, że Maurice nie będzie miał problemu ze znalezieniem nowej roboty, jeśli ma oczywiście chęci dalej być przy hokeju. 

..... 

Aha, jakby komuś umknęło. Ben Bishop, czyli bramkarz Dallas Stars, a wcześniej m.in. Tampy czy St. Louis, gdzie zaczynał swoją przygodę z NHL, zakończył karierę z powodu prześladującej go cały czas kontuzji kolana. 

Jak wyglądała jego kariera? Zobaczmy... 

..... 

Jak już jesteśmy przy temacie bramkarzy to warto wspomnieć, że Francouz wreszcie wrócił między słupki Avalanche. Długo trwała ta jego nieobecność. 

No i będąc w tym temacie, chyba nie można nie pochwalić takich drużyn, jak Minnesota czy Nashville :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przyszedłem zostawić 😮 dla Karela Vejmelki - co za ziom! W pojedynkę zatrzymał Leafs, 45/46 i sporo nieziemskich obron. Pierwszy sezon więc nie ma co za bardzo się podniecać, ale ciekaw jestem jak się rozwinie. Ogólnie nazbierało się Czechom bramkarzy, jakby gracze z NHL jechali na igrzyska to byłoby mega ciężko wybrać najlepszą trójkę.

 

 

BTW - będąc przy temacie Kojotów, żenująco wygląda ich hala gdzie 3/4 miejsc jest pustych a pozostałe to w większości fani przyjezdnych. Weźcie ich relokujcie w końcu, najlepiej do Quebec.

Edytowane przez Paolo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Avalanche jak się dziś rozstrzelali! Niesamowity mecz przeciwko nie najgorszym w tym sezonie Kings.

Quick był po prostu bezradny i bramki wpadały jedna po drugiej. Świetny mecz w wykonaniu MacKinnona - 3 bramki i 2 asysty.

Ujmę to tak - Colorado ma ochotę na mistrzostwo już od kilku dobrych lat a mając przyjemność obserwować ich w tym sezonie przyznam, że jak nie teraz to już chyba nigdy… Dominują ligę ale z drugiej strony to NHL ;) Nikogo nie powinien dziwić swap na nich w pierwszej rundzie 0:4 i do widzenia…

Nie mogę się doczekać Playoffów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2022 o 12:52, vonBaron napisał:

Dokładnie jak nie teraz to chyba już nigdy! Skład jest wyborny, Landeskog ma wrócić na PO. Na tą chwilę jedynie Pantery mogą zatrzymać AVS.

Ale finał już jest znany Flames vs Rangers;) szczerze myślę, ze na zachodzie Avs mogą tylko płomienie powstrzymać, to jest top formy Colorado i jak nie teraz to może jeszcze przyszły sezon uda sie utrzymać forme i spot się zamknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.