Skocz do zawartości

beGM - Decyzje odnośnie graczy Two-Way ( TW )


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

ale ja nie rozumiem czym sie rozni sytuacja qucikleya np od jamesa?

 

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

To przeczytaj w końcu regulamin.

Up

Czytanie regulaminów nie boli, więc dopóki nie przeczytasz to nie dostaniesz odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 14.11.2021 o 10:55, Eld napisał:

Pytanie do Rady. @ozzy110 @Ashigaru @LONGER01 @cvbe

Przed moją przerwą poprosiłem Ashiego o dobranie mi graczy two-way. Wziął mi jednego, drugi mu umknął za co go oczywiście nie winię. Czy jest możliwość abym dobrał sobie jeszcze drugiego? Coś mi świta w głowie ale jestem tego absolutnie pewny, że czas na to zgodnie z CBA jest do 30 Stycznia, ale tak jak piszę - mogę się grubo mylić.

 

W dniu 17.11.2021 o 23:53, ozzy110 napisał:

Powiem tak. Dla mnie możesz dobrać po 1 trymestrze

W związku z tym, że T1 się skończył, niektóre drużyny mają już po 2-3 mecze z T2 rozegrane i w związku z powyższą informacją od Radnego jako drugiego two-waya wybieram Alperena Şengüna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Eld napisał:

 

W związku z tym, że T1 się skończył, niektóre drużyny mają już po 2-3 mecze z T2 rozegrane i w związku z powyższą informacją od Radnego jako drugiego two-waya wybieram Alperena Şengüna.

7 pick draftu na 2-way... Alonzo by Ci nie darował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kolader napisał:

wypożyczenie bez możliwości wykupu ;)

Ja nie wiem jak ja to szukałem poprzez ctrl + F w arkuszu, ale chyba po nazwisku, a w nazwisku ma tureckie u, czyli "ü". Ty za to masz wpisane przez polskie "u" i dlatego mi nie znalazło.

No nic. Mam jakiegoś ziutka z Suns. Stary tylko trochę, ale coś tam gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Ja nie wiem jak ja to szukałem poprzez ctrl + F w arkuszu, ale chyba po nazwisku, a w nazwisku ma tureckie u, czyli "ü". Ty za to masz wpisane przez polskie "u" i dlatego mi nie znalazło.

No nic. Mam jakiegoś ziutka z Suns. Stary tylko trochę, ale coś tam gra.

No ale jednak jak nie wiesz kto to jest alperen sengun to słabo świadczy o twojej wiedzy o NBA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No ale jednak jak nie wiesz kto to jest alperen sengun to słabo świadczy o twojej wiedzy o NBA :)

Nie. To świadczy o tym jak głęboko w jamie ciała mam draft, prospectów, NCAA i Ziona. Po prostu mnie to nie kręci i taka wtopa tylko udowadnia jak słaby jestem w drafty itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.