Skocz do zawartości
Eld

The Great beGM Final: Wolves - Heat

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

prawda jest jedna - od zdrowych knicks obaj dostalibyscie wpierdol i

xd

no ale nie ma zdrowych Knicks, tylko przeholowano Heat, chyba jest różnica?

22 minuty temu, Tecu napisał:

Tak tylko przypomnę, że w tej grze liczy się prawda BeGm. Ja bym na Waszym miejscu nie ryzykował tylko elegancko i uczciwie dyskutował na argumenty poprzez opis i argumenty. 

Zróbcie z tego finału święto beGM z ciekawą dyskusją a nie przekomarzanki rodem spod sklepu. 

potwierdzam, Mac odpowie na poziomie, ja się bawię dla odmiany!

23 minuty temu, tangiers napisał:

Ja bardzo bym prosil o rzeczowy game plan. Na razie otrzymalem w zamian emotki, probe sprowadzenia moich argumentow do absurdu, manipulowanie cytatow, czy argumenty oparte na winning bias.

Do roboty Qmac!

trzeci raz unikasz odpowiedzi :D widać, ze masz w sobie resztki godności :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 minut temu, Qcin_69 napisał:

trzeci raz unikasz odpowiedzi :D widać, ze masz w sobie resztki godności

Ja juz odpowiedzialem w game plane. Proponuje 4:2 Heat. Jestes faworytem przed seria, ale na szczescie w koszykowce nie zawsze faworyt wygrywa, tylko lepiej przygotowana druzyna. Stworzyles team USA, kilku all starow nie pasujacych do siebie, majace fajne value jako assety. To nie zawsze tworzy zespol

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
27 minut temu, tangiers napisał:

Ja juz odpowiedzialem w game plane. Proponuje 4:2 Heat. Jestes faworytem przed seria, ale na szczescie w koszykowce nie zawsze faworyt wygrywa, tylko lepiej przygotowana druzyna. Stworzyles team USA, kilku all starow nie pasujacych do siebie, majace fajne value jako assety. To nie zawsze tworzy zespol

a Ty stworzyłeś zespół jak Chicago co nawet nie weszło do play in na słabiutkim wschodzie.

Nie widzę w czym lepsze jest Twoje Miami od naszych Denver Nuggets.

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no no patrząc na argumentację, widzę rzeczywiście tworzy się "święto begm" xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wedle głosujących Booker lekko ogarnął bycie stoperem na LJ/Butlera czy Ingrama bez pomocy będącego na obwodzie centra, więc kto wie może ten geniusz defensywy i Lukę spokojnie powstrzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, tangiers napisał:

no wiadomo ze to nie zawsze tworzy zespół, stad poza allstarami jak Booker, Tatum i George mamy tez graczy o impacie allstarow z mentalnością rzemieślników, jak Conley czy Ayton :) 

Twoim problemem w taktyce jest to, ze Ty nie masz zupełnie czym atakować naszego pomalowanego, możemy każdego Teojego gracza poza Luka bronić 1na1, nikt nie wymaga nawet podwajania, podczas gdy Ty musisz podwajać każdego z trójki Booker/Tatum/George bo inaczej skończy się to 40-50 punktami wybranego z nich, czego doświadczyli rl Nets, rl Bucks, rl Jazz. 

My nie musimy grać iso w tej serii, my tu będziemy mieć rekordowo dużo open lookow, nie wiem jak Ty chcesz biegać Vuciem za Aytonem, Satoransky w tym sezonie to tez tylko nazwisko, w ataku z kolei bazujesz na Luce, nonfactorze Vuceviciu który podzieliłby w tej serii los Drummonda w starciu z Aytonem, Brooksie ktory przez cała karierę miał może z 3 serie meczów gdzie potrafił zagrać 2 dobre ofensywnie mecze pod rząd, o tych wszystkich Kylach Andersonach, Crowderach i Bobbych Portisach w ogóle nie ma za bardzo co wspominać, bo również żaden z nich nie jest w stanie zagrać 2 meczów pod rząd na dobrym poziomie, a w Finalaxh takich Crowder (nie pierwszy raz zreszta) staje się standardowo szkodnikiem,  bo koleś ma jaja z waty :) 

Szanuje to zdanie o przygotowaniu i się z tym zgadzam, tyle ze Ty za dużo januaryzmow tutaj zastosowałeś w opisie i tak bardzo chcesz wyciszyć swoje problemy w tej serii, ze to słychać bardziej niż gdybys je uczciwie wypisał :)

1 minutę temu, january napisał:

Wedle głosujących Booker lekko ogarnął bycie stoperem na LJ/Butlera czy Ingrama bez pomocy będącego na obwodzie centra, więc kto wie może ten geniusz defensywy i Lukę spokojnie powstrzyma :)

no na Ingrama to faktycznie, trzeba dzwonić po Bruce Bowena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, january napisał:

a możesz powiedzieć na podstawie czego takie gówno piszesz? kto pisał o kryciu tej dwójki przez Bookera?

I co niby miałby na obwodzie robić Ayton? Kryć Kapelę?

I Wy tu chcecie opis, na chvj mam to robić skoro robiłem to szczegółowo w serii z powyższym userem a on tu takie gówno wstawia.

ty zdobyłeś tytuł rok temu grając lebronem z ławki 20minut, to dopiero lol

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

sklaniam sie powoli ku Miami.

Skoro włodarze Soty gotują się w kluczowym momencie, to co dopiero zawodnicy. Tym bardziej, że dotychczas nie udowodnili, że można na nich liczyć w kluczowych momentac

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, mac napisał:

a możesz powiedzieć na podstawie czego takie gówno piszesz? kto pisał o kryciu tej dwójki przez Bookera?

Dobrze że zgadzamy się co do określenia Twych założeń defensywnych o switchach z tamtej serii i braku adjustments - iż było to właśnie gówno, które kończyło się Aytonem na obwodzie i Bookerem 1v1 na Brona lub Butlera.

Ale spokojnie, pojechałeś abstrakcjami jak Popovich i lud to kupił, może będzie powtórka w finałach;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamierzam zrobić opis i jeśli dobrze się orientuję, mam na to czas do końca środy? Do tego czasu chyba możemy dyskutować też? Ja ze swej strony dostosuję się do poziomu Tangiersa i tak wstępnie chcę zdementować to:

20 godzin temu, tangiers napisał:

Jest 5.07.2021r. W Miami kolejny ciepły dzień, około 29 stopni, wysoka wilgotność. Na klubowym jachcie bosman Tangiers wita Devina Bookera wraz ze swoim ojcem. W tle odprężony Pat Riley odpala cygaro. Okoliczności spotkania są oczywiste. 

Jedyne co prawdziwe w tej historii, to że Minnesotę na owym jachcie reprezentował Dwight Howard.
Natomiast Pat Riley brał Jego cygaro zarówno do buzi jak i w dupę.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że Dwight mógł w ten jakże piękny sposób wyrazić dosadnie 'szacunek' jakim Minny darzy Pata Rilesa, któregu zapewne też się podobało.

Swoją drogą, można sądzić, że on ma tam podobną rolę do tej z Miami..
A jak Luka Doncić lubi tego typu osoby w organizacji?
Myslę, że mamy dosadny dowód z tego jak dogadywał się z Dickiem Carlislem i jak się w końcu to zakończyło. Kolejny przykład tego jak Tangiers fatalnie buduje zespół. Zamiast skupić się na superstarze, skupia się na jakiś pierdołach o żabach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, mac napisał:

I Wy tu chcecie opis, na chvj mam to robić skoro robiłem to szczegółowo w serii z powyższym userem a on tu takie gówno wstawia.

W tej serii to zrobiłeś klasycznego Popa. Po zostanie taktycznie rozsmarowanym, by uniknąć indagacji niczym Pop do dziennikarzy walnales arogancki tekst pod tytułem 'o to teraz wjadę personalnie  więcej nie będę już pisal'.

Przyniosła Wam wtedy ucieczka od merytorycznego pojedynku awans mimo dramatycznego samooorania się taktycznie to pewnie i teraz na to liczycie jak widać;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

W tej serii to zrobiłeś klasycznego Popa. Po zostanie taktycznie rozsmarowanym, by uniknąć indagacji niczym Pop do dziennikarzy walnales arogancki tekst pod tytułem 'o to teraz wjadę personalnie  więcej nie będę już pisal'.

Przyniosła Wam wtedy ucieczka od merytorycznego pojedynku awans mimo dramatycznego samooorania się taktycznie to pewnie i teraz na to liczycie jak widać;)

ale wiesz ze wszystkie osoby które maja pojęcie o koszykówce stwierdziły ze opis Maca był lepszy, a Ty jedyne czym zaimponowałem to wtrącaniem angielskich zwrotów bo i na to się amatorzy znajdują tutaj? :) popytaj swoich autorytetow o ocenę opisów, bo możesz się ponownie zdziwić, tak jak gdy odrzuciłeś Davisa za Russella by wziąć Capele ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Przeczytałem potem całą dyskusję. Nie widzialem ani jednego znacząco różnego tekstu qcina w stosunku do Ciebie, które Ty pisałes do niego.

A narracja na forum była, jakoby tylko on tam kogoś obrażał.

Ty jesteś jak Jerry West za to. Ja Ci daje komplement, Ty mnie obrażasz ofc:)

Szkoda, że nie potrafisz godnie przyjąć porażki.

Ja np potrafię napisac, że jakbyś miał w tej serii Currego zamiast Ingrama byś wygrał jak i to, że jesteś na przyszły rok numer1 faworytem.

Lub że Batum to jeden z lepszych ruchów tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no no patrząc na argumentację, widzę rzeczywiście tworzy się "święto begm" xd

opisy i dyskusja wyobrażenia - merytoryczna dyskusja, gdzie największe nerdy, w efektowny i zabawny sposób przerzucają się liczbami i zwrotami godnymi zawodowców. 

opisy i dyskusja rzeczywistość - cygaro w dupie, gowno, mam lepsze x 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, MMM2121 napisał:

cygaro to była metafora, chodziło o pewną część ciała Dwighta

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, mac napisał:

Jedyne co prawdziwe w tej historii, to że Minnesotę na owym jachcie reprezentował Dwight Howard.
Natomiast Pat Riley brał Jego cygaro zarówno do buzi jak i w dupę.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że Dwight mógł w ten jakże piękny sposób wyrazić dosadnie 'szacunek' jakim Minny darzy Pata Rilesa, któregu zapewne też się podobało.

żenada

Szkoda, że nie ma opcji  Downvote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MMM2121 napisał:

opisy i dyskusja wyobrażenia - merytoryczna dyskusja, gdzie największe nerdy, w efektowny i zabawny sposób przerzucają się liczbami i zwrotami godnymi zawodowców. 

uważam ze metafora cygara była zajebista, i Mac ma pełne poparcie z mojej strony :) 

Heat z kolei próbują tutaj wmówić wszystkim ze defensywa złożona z Satoranskyego Doncicia Bobbyego Portisa i Vucevicia miałaby szanse zatrzymać cokolwiek ponad Zastal Zielona Górę. Tangiers chce to ładnie sprzedać jako przygotowanie do meczu, ja to nazywam wprost- fantazją :) 

Skoro w PO wszystko jest matchupami to w tej serii mamy 3 znacznie lepsze, 1 lepszy i 1 słabszy :) To nie jest seria na styku, żeby opisy miały tutaj decydować o czym więcej niż 2 czy 3 W dla Heat, nic na to nie poradzę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze, ze planem Minnesoty na serie jest podejscie: ,,mistrzostwo mi sie nalezy!” Sprobuje odsunac argumenty ad personam na bok i jesli cos zostanie to wieczorem do tego sie odniose. Mistrzostwa zdobywaja zespoly przygotowane,  a jak na boisko wychodzisz z roszczeniowym, aroganckim podejsciem zazwyczaj jestes brutalnie weryfikowany.  I to na poziomie 1 ligi koszykowki, ekstraklasy, euroligi czy NBA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, tangiers napisał:

Widze, ze planem Minnesoty na serie jest podejscie: ,,mistrzostwo mi sie nalezy!” Sprobuje odsunac argumenty ad personam na bok i jesli cos zostanie to wieczorem do tego sie odniose. Mistrzostwa zdobywaja zespoly przygotowane,  a jak na boisko wychodzisz z roszczeniowym, aroganckim podejsciem zazwyczaj jestes brutalnie weryfikowany.  I to na poziomie 1 ligi koszykowki, ekstraklasy, euroligi czy NBA

Ale to Ty pierwszy postanowiłeś być arogancki to masz odpowiedź.

Co ma wstawka o byciu nieprzygotowanym i do czego się odnosi ?

Napisałem chyba wyraźnie, że dam opis i mam na to czas do końca środy tak?

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, tangiers napisał:

a pisanie o dobrze skonstruowanej obronie z Dobciciem i Vuceviciem, super uzupełnieniem w postaci Portisa i Tillmana, pisanie 4:2 dla Heat, nie jest dokładnie tym samym co nazywasz aroganckim podejściem? :)
Mac napisał, ze napisze, wiec napisze, na razie sobie dyskutujemy o januaryzmach których użyłeś w tych wypowiedziach :) na gonga tez przyjdzie czas, poczekaj w kolejce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi