Skocz do zawartości

Summer 2021 - wino, kobiety, śpiew, offseason, transfery & plotki


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ely3 napisał:

Franchise player to Zion czy Tatum a tu nagle SGA jest lepszy od Townsa ... Shai jest  świetnym graczem ale mam wrażenie ,że spora przesada następuje w jego ocenie. Shai to dla mnie bardziej JRue niż Lillard

Jeszcze raz. 22 lata dopiero 

Lillard miał 22 lata jak wchodził do ligi 

19 punktów na 42%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu gówno wiem (bo oglądałem okc w tym sezonie 3 razy) ale się wypowiem:

Imo SGA to też materiał raczej na drugą/trzecią opcję, niz na pierwszą - taką z którą można się starać o najwyższe cele. Nie dostrzegam w nim póki co żadnego skilla, ani potencjalnego skilla, którym robiłby wyraźną różnicę na parkiecie (atletyzm, 3pt, wizja itd.). Wszystko robi dobrze albo bardzo dobrze, ale nie widzę tego upside'u. Będzie z niego solidny all-star. 

Stawiam też że nie zostanie w OKC do końca rebuildu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Lakers' talks with Sacramento on a potential deal headlined by Buddy Hield and Kyle Kuzma are the most serious so far, league sources say, but San Antonio is also believed to have interest in Kuzma in possible sign-and-trade scenarios involving free agent-to-be DeMar DeRozan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Hield byłby spoko dla Lakers, gdyby skończyło się na jakimś Harrell-Kuzma, albo coś w tym stylu, ale chyba mówi się o czymś więcej, więc może się skończyć średnio. DeRozan musiałby się zgodzić grać za zaskakująco niski kontrakt by to było realne, a pewnie tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt poważny nie przyjdzie grać za MLE. Jakby DeRozan wziął jakieś średnie pieniądze (15-20 milionów/year or smth), to by można było sklecić resztę rosteru za te 30-35 milionów. Ale pewnie nie weźmie, bo zawsze znajdą się jacyś Kings czy inna Puszcza Niepołomice, która da mu jakieś 110/4 czy coś. Historia każdego poważnego nazwiska łączonego z Lakers kończy się na ,,drużyna/zawodnik X tego nie weźmie''. 

Nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze ze DDR przyjdzie za MLE, bo tu sie akurat wyjatkowo chyba zgodzimy, ze to malo prawdopodobne. Mozna cos ciekawego czasem dostac za MLE, ale to chyba nie w to lato.

Jakby DDR wzial 15-20 mln, to byloby naprawde ciezko cos dalej dlubac. Trzeba by jakis asset odpuscic lub zzrzucac kontrakty za salary. 
Nie wiem czy DDR jest tego wart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Nikt poważny nie przyjdzie grać za MLE. Jakby DeRozan wziął jakieś średnie pieniądze (15-20 milionów/year or smth), to by można było sklecić resztę rosteru za te 30-35 milionów. Ale pewnie nie weźmie, bo zawsze znajdą się jacyś Kings czy inna Puszcza Niepołomice, która da mu jakieś 110/4 czy coś. Historia każdego poważnego nazwiska łączonego z Lakers kończy się na ,,drużyna/zawodnik X tego nie weźmie''. 

Przecież akurat Lakers mogą spokojnie sklecić resztę rosteru za minimum. Z ostatniego sezonu chociażby:

Reggie Jackson, Nicolas Batum ( 3i4 najlepszy gracz druzyny finalow konfy a po kontuzji Kawhiego 2i3 ), oni sami MGasol etc.

Wydaje mi się, że Derozan stał się mocno niedoceniany i tak u boku LBJa i ADavisa wystarczyliby dwóch gości co umią bronic u rzucać. czyli KCP i Caruso.

Zakładając, że zatrzymują tę czwórkę ile mogą dać maksa Derozanowi?

Wtedy też Hield zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, mac napisał:

Przecież akurat Lakers mogą spokojnie sklecić resztę rosteru za minimum. Z ostatniego sezonu chociażby:

Reggie Jackson, Nicolas Batum ( 3i4 najlepszy gracz druzyny finalow konfy a po kontuzji Kawhiego 2i3 ), oni sami MGasol etc.

Batum i Jackson za minimuM zgoda, ale produkcje jaka dali i to we dwojke, to strzal ktory sie bardzo rzadko trafia, by na niego stawiac jako pewnik do kompletowania ekipy za minimum.

 


 

ciekawe na co Nets poluja.

Lakers na ostro

 

 

Lakers na ostro

 

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Przecież akurat Lakers mogą spokojnie sklecić resztę rosteru za minimum. Z ostatniego sezonu chociażby: Reggie Jackson, Nicolas Batum ( 3i4 najlepszy gracz druzyny finalow konfy a po kontuzji Kawhiego 2i3 ), oni sami MGasol etc. Wydaje mi się, że Derozan stał się mocno niedoceniany i tak u boku LBJa i ADavisa wystarczyliby dwóch gości co umią bronic u rzucać. czyli KCP i Caruso. Zakładając, że zatrzymują tę czwórkę ile mogą dać maksa Derozanowi? Wtedy też Hield zbędny.

Jackson i Batum to outliery, a nie reguła, że za minimum znajdziesz legit starterów, dużo większe szanse, że to będze Gasol czy inny Matthews. 

Ale owszem, lepszy Derozan i hard cap od Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle by było z naszego wysmiewania różnych propozycji tradeow, myslalem ze się nauczyliśmy po Hardenie, że nie ma czegoś takiego jak nierealne paczki za allstarow/superstarow, dlatego ze obecnie jest to już liga graczy i jak ktoś chce przejść gdzieś, to pójdzie i za worek piłek.

 

Inna sprawa, że z jednej strony będzie to fun to watch, w sensie Westbrook w LA(jeśli to przyklepia),z drugiej boję się strasznie Westbrooka w clutch. Pozostaje mieć nadzieję, że Lebron wyciągnie maxa z niebroniącego, nie rzucającego za 3 ballhoga, czyli najgorszy mozliwy dla niego fit :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

I tyle by było z naszego wysmiewania różnych propozycji tradeow, myslalem ze się nauczyliśmy po Hardenie, że nie ma czegoś takiego jak nierealne paczki za allstarow/superstarow, dlatego ze obecnie jest to już liga graczy i jak ktoś chce przejść gdzieś, to pójdzie i za worek piłek.

No, ale oddanie większości rolesów za Westbrooka to była realna paczka, bo to będzie zły trade dla Lakers, a Westbrook nie ma większego value obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

No, ale oddanie większości rolesów za Westbrooka to była realna paczka, bo to będzie zły trade dla Lakers, a Westbrook nie ma większego value obecnie.

Tru, ale jeszcze niedawno były takie propozycje wysmiewane. Tak jak Kuzmy szkoda mi w ogole, Harrella niewiele, tak szkoda strasznie KCP.Lepiej, żeby mieli dogadani jakiegoś Hielda czy Derozana.

 

Vogel zrobił 1 obronę ligi ze zdrowym AD i Lebronem, ale podmiana niezłego w D Kuzme i dobrego KCP na Westbrooka i Hielda może zaboleć.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Teraz, Reikai napisał:

Tru, ale jeszcze niedawno były takie propozycje wysmiewane. Tak jak Kuzmy szkoda mi w ogole, Harrella niewiele, tak szkoda strasznie KCP.Lepiej, żeby mieli dogadani jakiegoś Hielda czy Derozana.

 

Vogel zrobił 1 obronę ligi z AD i Lebronem, ale podmiana niezłego w D Kuzme i dobrego KCP na Westbrooka i Hielda może zaboleć.

O przepraszam, ja nie wysmiewalem. To przeciez mnie sie niektorzy czepiali, ze nierealne opcje trejdow wrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Tru, ale jeszcze niedawno były takie propozycje wysmiewane.

Ale przez kogo? Bo takie propozycje to za Bealów/Lillardów były wyśmiewane, czyli legit gwiazd w prime, gdzie Lakers marzyli o nich nie mając assetów - o Westbrooku to ja (nie-fan Lakers) pisałem niedawno, że jak najbardziej możliwe. 

Westbrook wyklucza Hielda btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.