Skocz do zawartości

Summer 2021 - wino, kobiety, śpiew, offseason, transfery & plotki


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, starYfaN napisał:

LAL musi wybierać w tym drafcie, więc nie może ot tak sobie oddać 22. Po podpisaniu, to już inna sprawa, lub obsunięciu za 2 inne 1rd.

No nie, ale moze zrobic (i oto tak naprawde wszystkim chodzi) tak jak rok temu ze Schroederem bodajze. Po prostu umowic sie, ze z tym pickiem wybierze tego zawodnika, ktorego chce druga strona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

No nie, ale moze zrobic (i oto tak naprawde wszystkim chodzi) tak jak rok temu ze Schroederem bodajze. Po prostu umowic sie, ze z tym pickiem wybierze tego zawodnika, ktorego chce druga strona.

 

30 dni komplikuje sprawę w składaniu rotacji, ale tak jak pisałem, już po podpisaniu inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jordan20 napisał:

no wlasnie lepiej go nie miec. 30 mln rocznie za takiego przecietniaka ?

lepiej go miec i potem wyslac w trejdzie gdziekolwiek albo po prostu nim grac

Lakers sa grubo ponad capem i sa druzyna z krotkim okienkiem na misia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, memento1984 napisał:

Za 30mln na rok na 4 lata to do typa trzeba bedzie suto doplacic

nie koniecznie skoro pare druzyn chce mu tyle samo zaplacic miedzy innymi Knicks

takie czasy w nba, tez mi sie to nie podoba dla mnie taki Schroeder jest wart 8-10 mln w normalnej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

nie koniecznie skoro pare druzyn chce mu tyle samo zaplacic miedzy innymi Knicks

takie czasy w nba, tez mi sie to nie podoba dla mnie taki Schroeder jest wart 8-10 mln w normalnej sytuacji

Teraz jest jedna wielka polityka dezonformacji pomiedzy druzynami, zawodnikami, agentami. Ktos komus oferowany mimo ze to wcale nie musi byc prawda, kwoty z dupy a na koniec beda takie wymiany dzisiaj ze zaden scenariusz plotkaraki go nie “zaplanowal”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Eld napisał:

A SGA to potencjał na tylko na 2nd option, żeby go tak tylko zwać?

Jeśli franchose player to dla Ciebie lider to ok ale SGA w zespole walczącym o 2 rundę PO liderem być nie może. I z tej definicji nie jest franchise playerem ...Wielu tutaj za kogoś takiego uważa /uważało Brogdona a rzeczywistość pokazuje ,że do niczego Pacers nie potrafi zaprowadzić... I to samo jest z SGA.. Jako druga opcja tak. Jako lider nie..

Z innej beczki - chodzą słuchy u dziennikarzy Jazzowych ,że po cichu są jakieś rozmowy na linni Cavs- Jazz gdzie do Jazz miałby trafić Nance JR a w drugą jakiś FAvors czy inny Ingles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Z innej beczki - chodzą słuchy u dziennikarzy Jazzowych ,że po cichu są jakieś rozmowy na linni Cavs- Jazz gdzie do Jazz miałby trafić Nance JR a w drugą jakiś FAvors czy inny Ingles

Czytałem dziś, chyba z tych samych źródeł, że może polecieć coś opartego na Kuzma-Ingles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ely3 napisał:

Jeśli franchose player to dla Ciebie lider to ok ale SGA w zespole walczącym o 2 rundę PO liderem być nie może. I z tej definicji nie jest franchise playerem ...Wielu tutaj za kogoś takiego uważa /uważało Brogdona a rzeczywistość pokazuje ,że do niczego Pacers nie potrafi zaprowadzić... I to samo jest z SGA.. Jako druga opcja tak. Jako lider nie.

Odniosę się jak mnie tylko łeb przestanie boleć ale powiem tylko tyle. W obecnej sytuacji II runda to z pocałowaniem ręki. Jak się nagrzał na Cade to ma swapy/picki hou/lac. Muscala i wio. Ale jak mi SGA ruszy to czuję, że czeka mnie lektura kodeksu stanowego karnego Thunder State.

4 minuty temu, ely3 napisał:

W jakim sensie? Bo Kuzma w Jazz nie gra ani Ingles w Lakers

Wymiana. Jakieś ploty widziałem. Ogólnie nie żądaj ode mnie dziś za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 Shai ma 22 lata czy tam robił staty jakie wrzucił Eld jak miał 22 lata. To nie jest chyba case Malcolma Brogdona, który do ligi wszedł jak miał prawie 24 lata. 
SGA robił mega postępy z roku na rok, ma 22 lata a ty już go skazujesz na bycie słabym franchise playerem, wlasciwie bo co? Bo nie wprowadził sam na plecach „bezczelnie” tankujących OKC w tym sezonie ? C’mon. To już jest borderline all-star i to wciąż jest topowy prospect/potencjał na franchise playera w lidze. 
 

Nie oceniam w ogóle czy Detroit powinni wziąć ten deal, mowie tylko ze niedoceniasz/nie lubisz chyba SGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ely3 napisał:

Jeśli franchose player to dla Ciebie lider to ok ale SGA w zespole walczącym o 2 rundę PO liderem być nie może. I z tej definicji nie jest franchise playerem ...Wielu tutaj za kogoś takiego uważa /uważało Brogdona a rzeczywistość pokazuje ,że do niczego Pacers nie potrafi zaprowadzić... I to samo jest z SGA.. Jako druga opcja tak. Jako lider nie..

Z innej beczki - chodzą słuchy u dziennikarzy Jazzowych ,że po cichu są jakieś rozmowy na linni Cavs- Jazz gdzie do Jazz miałby trafić Nance JR a w drugą jakiś FAvors czy inny Ingles

A ile lat ma ten chłopak? 27? 30? 34? Ze robisz takie podsumowanie 

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@ely3 Shai ma 22 lata czy tam robił staty jakie wrzucił Eld jak miał 22 lata. To nie jest chyba case Malcolma Brogdona, który do ligi wszedł jak miał prawie 24 lata. 
SGA robił mega postępy z roku na rok, ma 22 lata a ty już go skazujesz na bycie słabym franchise playerem, wlasciwie bo co? Bo nie wprowadził sam na plecach „bezczelnie” tankujących OKC w tym sezonie ? C’mon. To już jest borderline all-star i to wciąż jest topowy prospect/potencjał na franchise playera w lidze. 
 

Nie oceniam w ogóle czy Detroit powinni wziąć ten deal, mowie tylko ze niedoceniasz/nie lubisz chyba SGA.

Nie widziałem wpisu a o tym samym pisze. 

41 minut temu, ely3 napisał:

Jeśli franchose player to dla Ciebie lider to ok ale SGA w zespole walczącym o 2 rundę PO liderem być nie może. I z tej definicji nie jest franchise playerem ...Wielu tutaj za kogoś takiego uważa /uważało Brogdona a rzeczywistość pokazuje ,że do niczego Pacers nie potrafi zaprowadzić... I to samo jest z SGA.. Jako druga opcja tak. Jako lider nie..

Z innej beczki - chodzą słuchy u dziennikarzy Jazzowych ,że po cichu są jakieś rozmowy na linni Cavs- Jazz gdzie do Jazz miałby trafić Nance JR a w drugą jakiś FAvors czy inny Ingles

Bez sensu te wymiany z Cavs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.