Skocz do zawartości

Summer 2021 - wino, kobiety, śpiew, offseason, transfery & plotki


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, josephnba napisał:

Ja bym się bardziej martwił o defensywę pod koszem kiedy Lauri i Kevin będą razem na parkiecie 

Przecież tam będzie trzeba zamontować znak oponents PG's welcome

Przecież Love to prawie grać nie będzie i jakieś śmieciowe minuty dostanie. Tam będzie walka między trójką Mobley Allen Markkanen

Ja obstawiam Fin 4 Allen 5, Mobley z ławki na start sezonu

A Allen/Mobley defensywnie to dobra para do Lauriego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Co dostali Denver w tym dealu?

Nothing personal ale pamiętasz to? 

butler15.0.jpg

 

Ale i tak Cavs daleko do Kings.

Pamiętam i też uważam że bulls pod wodzą GarPaxa bo obok Knicks i Kings najgorzej zarządzanymi klubami (pisałem "z deszczu pod rynnę")

Na szczęście NY i przede wszystkim Chicago ma wreszcie normalnych gmow 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

Pamiętam i też uważam że bulls pod wodzą GarPaxa bo obok Knicks i Kings najgorzej zarządzanymi klubami (pisałem "z deszczu pod rynnę")

Na szczęście NY i przede wszystkim Chicago ma wreszcie normalnych gmow 

 

Dodaj jeszcze Phoenix w czasach 3PG i McDonough 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jednak to wszystko okazałoby się prawdą, LeBron i tak już niejednokrotnie oskarżany o "cudowne szczęście" i bycie pod parasolem ochronnym ligi, dostałby cios po którym jego leacy już nigdy nie wyglądałoby tak samo. 

Z niby aferki głupka Noela może wyjść duża kupa dla Paula i Jamesa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle, LNJ nie chcial pewnie byc tokenem z lawki na friendly dealu dla organizacji, imho.

nie chcialem fina bo to tyczka w obronie, nie bardzo ogarniam ten ruch, chociaz fin dostal chyba mega niski kontrakt, tradeowalny jak sie nie rozleci i nie okaze odcinaczem kuponow od 67 baniek

W dniu 27.08.2021 o 20:53, josephnba napisał:

Ja l. Cavs to karykatura organizacji do tego z zadupia. 

Chyba zartujesz, mocno sie ogarneli od czasu Jamesa, nie badz hejterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

Czyli nagle clevekand nie jest w zadupiastym ohio? 

I co ogarnęli? 

Szkoda mi garlanda 

Na pieciostopniowej skali ohio to numer 3 (srodek), Illinois to taka 4ka na wyrost i tylko dzieki pustej fame chicago, wiec spokojnie :) wiem ze ciezko w to uwierzyc ale sa w US stany zdecydowanie bardziej zadupiaste hehe

no wlasnie szkoda ci Garlanda, bo dobrze wybrali z glowa. maja najlepszy mozliwy core jaki mozna wybrac z tymi pickami jakie byly dostepne.

tez bym byl wkurwiony jakbym mial pincet razy z rzedu 8my pick jak Chicago a teraz jeszcze “center piece” i 1szo rundowy wybor CHI nagle wybral Cleveland. 
nie hejtujmy :]

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2021 o 21:02, eMeS napisał:

Noel może sobie wszystko zmyślać, wiadomo.

Ale jeżeli tak było to co, Rich Paul był za bardzo zajęty żeby odebrać telefon od innych druzyn? W sensie ile kurde wysiłku i koncentracji to od niego wymaga. 

 

ciekawe jak zamierza udowodnić że Paul NIE odebrał telefonu, a co więcej że to był akurat telefon z jakąś ofertą. chyba że ktoś będzie zeznawał 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Me Myself and I napisał:

ciekawe jak zamierza udowodnić że Paul NIE odebrał telefonu, a co więcej że to był akurat telefon z jakąś ofertą. chyba że ktoś będzie zeznawał 😂 

No ten telefon to raczej metaforyczny 😛 powołuje się na Bretta Browna, to już niedaleko od decyzyjnych osób 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.