Skocz do zawartości

Summer 2021 - wino, kobiety, śpiew, offseason, transfery & plotki


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

"But Noel said he was recruited by Paul that summer at a birthday party for 76ers guard Ben Simmons.

"Paul told Noel that if he terminated his relationship with Mr. Walters and signed with him instead, Paul would get him that 'max deal.' As part of this, Paul advised Noel that he should cease negotiations with Dallas, accept the single year qualifying offer, and seek a max deal on the free agent market the following season," the lawsuit states.

Noel signed with Paul and Klutch Sports in August 2017 and, soon after, agreed to a one-year, $4.1 million deal with Dallas. He appeared in only 30 games for the Mavericks in 2017-18 due to a torn ligament in his thumb that required surgery. At that point, Paul "began to lose interest in Noel as a client," Noel's attorneys wrote.

Noel joined the Oklahoma City Thunder on a two-year, league-minimum deal that offseason after he was recruited by Russell Westbrook and Paul George. After averaging 13.7 minutes per game in 77 appearances for the Thunder in 2018-19, Noel declined the player option for the second year of the contract at the advice of Paul, the lawsuit states, but Noel eventually signed another one-year, league-minimum deal with Oklahoma City.

The lawsuit states that the 76ers, among other teams, tried to contact Paul to discuss the possibility of signing Noel and that Paul did not take or return their calls.

In the next offseason, after the 2019-20 season, "Noel later learned that representatives from the Houston Rockets and Los Angeles Clippers were trying to contact Paul, but that Paul was not taking or returning those calls," the lawsuit states. Noel signed a one-year, $5 million contract with the Knicks in November 2020 before terminating his relationship with Klutch Sports the next month.

"Noel's frustrations with Paul came to a tilt in December 2020 when he learned that Paul had a history of mismanaging and ignoring other clients and costing them significant money," the lawsuit states. "The belief was that Paul and Klutch Sports were only focused on serving their 'marquee' clients and did not have the capacity to provide competent service to other clients such as Noel, or players like Norris Cole or Shabazz Muhammad, as additional examples."

This is a developing story."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel pajac, że nie wziął dealu od Dallas, ale jeżeli potem jego agent nie odbierał telefonów od drużyn, które chciały mu dać więcej niż minimum, to jest to bez wątpliwości zła reprezentacja. Można nawet się zastanawiać czy Paul czegoś pod stołem za to nie dostał. Pytanie ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, allen napisał:

Nie mogę tego czytać.

Krew mi sie gotuje.

Niech pozwie też swoja matkę i szkołę podstawową za to, ze nie nauczyli go myślenia i samodzielnosci w zyciu.

 

Nosz k****, to jest gracz NBA, prawdopodobnie nie musiał się uczyć w szkole bo go przepuszczali z klasy do klasy za sam talent w kosza bo taki był odgórny nakaz dyrektora. Jasne, to w jego interesie jest wiedzieć więcej o biznesie ale od tego ma agenta i płaci mu ciężkie pieniądze po to, żeby mu zaufać i posłuchać jego rad w biznesie. To jest proste. Ponadto. Jak agent zagamblował sobie jego kosztem i się przeliczył to się zdarza, pewnie by to olał. Ale jesli dostał faktycznie doniesienia z innych klubów, że było zainteresowanie, a agent sobie sam zdecydował że nie będzie od nich odbierał telefonu no to to się już chyba jak najbardziej kwalifikuje pod działanie na niekorzyść zawodnika. 
 

Po coś jest w NBA ten obowiązek posiadania agenta, od czegoś Ci ludzie tam są i nie wymagajmy od Noela żeby sam podjął lepszą decyzje niż nu doradzał specjalista, któremu ufał. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, eMeS napisał:

Noel pajac, że nie wziął dealu od Dallas, ale jeżeli potem jego agent nie odbierał telefonów od drużyn, które chciały mu dać więcej niż minimum, to jest to bez wątpliwości zła reprezentacja. Można nawet się zastanawiać czy Paul czegoś pod stołem za to nie dostał. Pytanie ile w tym prawdy

nie klei się to do kupy, rozumiem jakby dostał od kogoś pod stołem kasę za to, żeby nie podpisać z X (Mavs) w danej chwili a za rok-dwa podpisać z Y (tymi, od których dostał pod stołem)  no ale, nawet jeśli i Y się rozmyślili, to pewnie powinni mu dać choćby rok za 15-20M, co nie?  

Ciekawy case, zobaczymy co z tego wyjdzie, lubię te wojenki bogatych z bardzo bogatymi :P  

A Rachel szkoda, miała kurwiki w oczach, ale weszła na bardzo śliski teren. I teraz,  poza Foxem to pozostanie jej pewnie tylko pisanie  rubryki o baseballu w poradniku farmera w Idaho albo w Montanie

edit: z ciekawości rzuciłem okiem : w 16/17 Noel kręcił statsy 8.6ppg / 5.8 rpg, zagrał 51 meczów (ok 20 mpg)... 51 meczów czyli pewnie był  kontuzjowany. W 15/16 65meczów. Czyli gość okazem zdrowia nie był.

I teraz - abstrahując od tego, czy Paul zaniedbał swoje inne obowiązki czy nie i czy lawsuit jest słuszny, bo zupełnie nie mam pojęcia czy tak jest czy nie  - to ten Noel dał sobie wmówić, po tym sezonie 16/17 ( i dwóch wcześniejszych, gdzie robił circa 10ppg) że dostanie od kogoś max contract? Łamliwy center bez range'u?  To on jest niezły dzban ten Noel, srsly

edit2: wreszcie jakieś ciekawe newsy a nie że Johnny Doe podpisał niegwarantowany kontrakt ze Szczupakami z Mississipi 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

nie klei się to do kupy, rozumiem jakby dostał od kogoś pod stołem kasę za to, żeby nie podpisać z X (Mavs) w danej chwili a za rok-dwa podpisać z Y (tymi, od których dostał pod stołem)  no ale, nawet jeśli i Y się rozmyślili, to pewnie powinni mu dać choćby rok za 15-20M, co nie?  

Ciekawy case, zobaczymy co z tego wyjdzie, lubię te wojenki bogatych z bardzo bogatymi :P  

A Rachel szkoda, miała kurwiki w oczach, ale weszła na bardzo śliski teren. I teraz,  poza Foxem to pozostanie jej pewnie tylko pisanie  rubryki o baseballu w poradniku farmera w Idaho albo w Montanie

To, że Noel odrzucił kontrakt z Mavs idąc za radą Paula, a w następnym sezonie z kontuzją nie dostał kasy na FA to nic oburzającego. Zaryzykował, nie wyszło - imo jego wina. To jego decyzja i on ponosi konsekwencje.

Ale Noel mówi że później Paul stracił zupełnie nim zainteresowanie i mimo że chciały go inne drużyny( co wie od Bretta Browna i jakichś innych swoich źródeł) Paul nawet nie odbierał telefonów. Kontrakt z Knicks podpisał rzekomo bo przedstawiciele klubu skontaktowali się z jakimś jego znajomym czy coś. No to jeżeli to prawda, to wtf. Aż ciężko mi uwierzyć że to zwykły nieprofesjonalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za wyjaśnienie ( z większością się zgadzam, zakładając że to prawda oczywiście), tylko ciągle nie kumam skąd się wzięło i jaki by miało sens to danie kasy pod stołem ?

P.S. nie żebym uważał wyjaśnienie tego za jakoś szczególnie kluczowe 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał:

ok dzięki za wyjaśnienie ( z większością się zgadzam, zakładając że to prawda oczywiście), tylko ciągle nie kumam skąd się wzięło i jaki by miało sens to danie kasy pod stołem ? 

Noel może sobie wszystko zmyślać, wiadomo.

Ale jeżeli tak było to co, Rich Paul był za bardzo zajęty żeby odebrać telefon od innych druzyn? W sensie ile kurde wysiłku i koncentracji to od niego wymaga. Gdzie poprzeczką jest minimalny kontrakt, a wszystko ponad to, to tylko zysk dla niego i Noela. Dlatego piszę że może Rich Paul wciskał mu te minimalne kontrakty, a od drużyn brał na boku, albo jakieś przysługi. No bo ciężko mi sobie wyobrazić taki poziom olewactwa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eMeS napisał:

Noel może sobie wszystko zmyślać, wiadomo.

Ale jeżeli tak było to co, Rich Paul był za bardzo zajęty żeby odebrać telefon od innych druzyn? W sensie ile kurde wysiłku i koncentracji to od niego wymaga. Gdzie poprzeczką jest minimalny kontrakt, a wszystko ponad to, to tylko zysk dla niego i Noela. Dlatego piszę że może Rich Paul wciskał mu te minimalne kontrakty, a od drużyn brał na boku, albo jakieś przysługi. No bo ciężko mi sobie wyobrazić taki poziom olewactwa. 

 

To poczytaj o Czarku Kucharskim, który był agentem kilku piłkarzy i zaczął olewać wszystkich jak Lewy się wybił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.