Skocz do zawartości

Summer 2021 - wino, kobiety, śpiew, offseason, transfery & plotki


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

Już Ci kiedyś pisałem, że lubię Twoje wstawki. I piszę to szczerze. Oszczędzasz mi masę czasu. 

Po prostu wchodzę w ten temat i mam wszystko jak na tacy. Źle to odebrałeś, choć ja sam nie powinienem użyć słowa 'spammer', ale nic innego mi do głowy nie wpadało. Naczelny sprawozdawca?

Jak się poczułeś urażony to przepraszam.

Ale ja sie urazony nie czuje. Moj post nie byl zlosliwy. Raczej taki „czuly” w lekkiej uszczypliwosci. Jest spoko!

4 minuty temu, Eld napisał:

Jak coś to nie do Ciebie było, a do tego co się właśnie odwala...

Nie ma sprawy. Tak to tez przeczytalem. Chcialem tylko podac, ze to jednak realne i serio rozwazane.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jendras napisał:

Nie wiem ile oni tam teraz dokładnie mają, ale tak - mogą za to wziąć DeRozana, a potem wymienić Dragica za tego Lowry'ego.

 

mi sie wydawalo zawsze, ze decyduje kolejnosc. W sensie jak wezme DDR za 15-20 baniek, to potem robia spokojnie s’n t za Lowry’ego i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nba2midnight napisał:

 

mi sie wydawalo zawsze, ze decyduje kolejnosc. W sensie jak wezme DDR za 15-20 baniek, to potem robia spokojnie s’n t za Lowry’ego i jest spoko.

Nie wiem czy ta tabelka uwzględnia prawa do Robinsona.

Odpowiadając Ci za pierwszym razem, zapomniałem o tym, że przecież wykorzystali opcję, żeby zatrzymać Dragica i mają go na s'n't.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat musieliby zrzucić cap holdy, żeby podpisać Derozana, ale wygląda na to, że planują działać jako ekipa ponad capem, pozyskać Lowry'ego przez snt, wykorzystać wyjątek i może  utrzymać Robinsona, nie wiem.

Większość ekip ma już ustalony, sprawdzony i wyćwiczony scenariusz, a my siedzimy w teatrze i czekamy na jego odegranie po północy, więc trochę głupio spekulować o czymś, co już się wydarzyło, ale my o tym nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nba2midnightMam do Cebie 3 prosby stricte techniczne

1 - czytaj co inni użytkownicy wrzucają bo często zdarza ci się powtarzać informacje podane już przez kogoś

2- Pobaw się w edycję  a nie tylko kopiuj wklej. Bo wrzucanie 80 plotek bez selekcji na kluby tworzy totalny bełkot i większosć omija takie długie wpisy. Tak ignorowano wpisy Ignazza i zaraz tak będzie z Tobą. Chcesz wrzucać 15 plotek to trochę wysiłku i zrób Boldem

Atlanta Hawks

Podpisali umowę na maxa 5 lat z Trae - żadne zaskoczenie ale jest

Cavaliers

Chcą dać100 mln/5 lat dla Allena... Pogięło ich chyba

 

3 - nie wrzucaj ciągiem wszystkim plotek bo jednak to że jakiś no name z Thunder dostał kwalifikowaną ofertę to czasem nawet Elda nie interesuje... Rób selekcje bo zacznie umykać że Luka podpisał nową umowę , Że Butler ma za chwilę dostać maksymalną umowę.itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

@nba2midnightMam do Cebie 3 prosby stricte techniczne

1 - czytaj co inni użytkownicy wrzucają bo często zdarza ci się powtarzać informacje podane już przez kogoś

Robie. Czasem cos przeocze, ale tez czasem ktos cos wrzuci po mnie. Staram sie jak moge, ale czasem cos faktycznie moge zdublowac.

Teraz, ely3 napisał:

2- Pobaw się w edycję  a nie tylko kopiuj wklej. Bo wrzucanie 80 plotek bez selekcji na kluby tworzy totalny bełkot i większosć omija takie długie wpisy. Tak ignorowano wpisy Ignazza i zaraz tak będzie z Tobą. Chcesz wrzucać 15 plotek to trochę wysiłku i zrób Boldem

Atlanta Hawks

Podpisali umowę na maxa 5 lat z Trae - żadne zaskoczenie ale jest

Cavaliers

Chcą dać100 mln/5 lat dla Allena... Pogięło ich chyba

 

Poki co zbieram i numeruje. Jeszcze co do plot moge sie zgodzic z Toba, ale jak mialbym tak robic np. w tym momencie, to jak skonczylbym edycje, to juz polowa newsow by byla wstawiona i bysmy wrocili do pkt nr 1. Pomysle co z tym zrobic lepiej.

Teraz, ely3 napisał:

 

3 - nie wrzucaj ciągiem wszystkim plotek bo jednak to że jakiś no name z Thunder dostał kwalifikowaną ofertę to czasem nawet Elda nie interesuje... Rób selekcje bo zacznie umykać że Luka podpisał nową umowę , Że Butler ma za chwilę dostać maksymalną umowę.itp

Wg mnie kazde info warto wrzucic, ale to sie laczy z pkt 2. Musze jakis sposob na grupowanie wymyslic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubbas napisał:

@Jendras

nie bede sie bawil w jakies wyznaczanie granicy, kryteriow

powiem ci tak, dla mnie 20 mln to powinien dostac Turner z Pacers gosc ktory ma umiejetnosci na taki hajs

Allen 10 mln

Czyli to jest po prostu takie widzimisię, na podstawie którego oceniasz sytuację w lidze jako nienormalną.

Turner to porównywalna półka. Umie rzucać, ale od kilku lat się nie rozwija. Allen jest 2 lata młodszy, za to też się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.