Skocz do zawartości

Summer 2021 - wino, kobiety, śpiew, offseason, transfery & plotki


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, BMF napisał:

Ale przez kogo? Bo takie propozycje to za Bealów/Lillardów były wyśmiewane, czyli legit gwiazd w prime, gdzie Lakers marzyli o nich nie mając assetów - o Westbrooku to ja (nie-fan Lakers) pisałem niedawno, że jak najbardziej możliwe. 

Westbrook wyklucza Hielda btw.

Realgm, naczytałem się klasycznych tekstów o zalosnosci aasetow Lakers jak przy wymianie za Davisa, że nawet pastprime Westbrick to za wysokie progi.W sumie, moglo mi się to pomieszać i tu tego nie było :].

 

W sumie, czy to oznacza trade request Beala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w sumie wszystko się zgadza, te assety Lakers są na tyle dobre by dostać za nie zarabiającego 45 milionów 33-letniego past prime allstara, który kiepsko fituje ze składem Lakers i w ostatnim czasie miał sporo kontuzji, pozbawiając się całej głębii, której właściwie nie było. 

Westbrook podobno chce odejść z Wizards (tak wynika z jednego zdania z tweeta Shamsa), ale moim zdaniem Beal też odejdzie w tym scenariuszu. 

Szkoda by było, bo wymiana Kuzmy na Hielda byłaby spoko stricte sportowo (Harrell - wiadomo - to non-factor w playoffach).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Reikai napisał:

Jeśli to prawda, to musi być w stanach obecnie dzien beki z Moreya, najpierw ta propozycja zabrania pol składu Raptors, teraz coś takiego za dziada pokoju Simmonsa.

Podobno takie propsy na razie zapodawał:

Raptors - OG, FVV, Lowry, 4th Pick
Spurs - 4 FRP, 3 Pick Swaps
GSW - Wiggins, Wiseman, 7th/14th, 2 Future FRPs
Cavs - Undisclosed amount of FRP and young players

 

Następny props Moreya to zapewne do Detroit za 1pick + Jeramiego Granta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że dziwią mnie żarty z Moreya, taka jego praca, że musi składać takie oferty. 

Jakby Lakers wyszli z założenia, że nikt im nie da allstara za dead money, dwa first roundery i obiecującego 2nd roundera - to pewnie by nie wygrali b2b w '09 i '10. Większość WTF-wymian (a co roku się jakaś trafia), za które jeden GM jest niesamowicie chwalony, bierze się z tego, że rzucił głupią ofertę, którą po prostu ktoś inny zaakceptował, bo wydała im się dobra. 

Ostatnio w beGM (jakby ktoś nie wiedział, to jest ta pato-gierka z działu fantasy) osoba X za wprawdzie lepszego gracza zażądała ode mnie Portera, Edwardsa, #5 pick draftu, Okongwu i jakieś picki.

Czy napisałem o tym publicznie?

W sumie chyba to robię, ale po to, by napisać, że rozumiem, że ktoś postanowił zweryfikować czy jestem debilem. Więc rozumiem też Moreya. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, memento1984 napisał:

Teraz jest jedna wielka polityka dezonformacji pomiedzy druzynami, zawodnikami, agentami. Ktos komus oferowany mimo ze to wcale nie musi byc prawda, kwoty z dupy a na koniec beda takie wymiany dzisiaj ze zaden scenariusz plotkaraki go nie “zaplanowal”

wiesz, masz racje oczywiscie, ale koniec koncow zobacz ze oni dostaja te kontrakty

i Schroeder tez go dostanie na pewno od kogos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał:

Ostatnio w beGM (jakby ktoś nie wiedział, to jest ta pato-gierka z działu fantasy) osoba X za wprawdzie lepszego gracza zażądała ode mnie Portera, Edwardsa, #5 pick draftu, Okongwu i jakieś picki.

Czy napisałem o tym publicznie?

W sumie chyba to robię, ale po to, by napisać, że rozumiem, że ktoś postanowił zweryfikować czy jestem debilem. Więc rozumiem też Moreya. 

Napisz prosze co to za gracz. Tam to się niezłe akcję odpierdalają.

Mi tam na samym początku jak dołaczył pewiej manago (nie zdradze ofc z szacunku do niego który) Vucevica za Lilarda. Masakra. Oferty Moreya przy tym to jak promocja voucherowa w biedrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.