Skocz do zawartości

Summer 2021 - wino, kobiety, śpiew, offseason, transfery & plotki


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że Monta Ellis już dawno dał sobie spokój z koszykówką, ale po 4 latach przerwy od NBA próbuje jeszcze wrócić. Ostatnio oglądam AfroBasket i tam dla Republiki Środkowoafrykańskiej grał 40-letni Romain Sato, który od 4 lat nie grał w kosza, a zapewne dla osób, które siedzą w Eurolidze jest to postać doskonale znana. Może Ellisowi też się uda.

A tak poważnie zapewne Monta należy do grona osób, które przetraciły całą kasę z kariery i teraz zaczynają się desperackie ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wyparlo napisał:

A tak poważnie zapewne Monta należy do grona osób, które przetraciły całą kasę z kariery i teraz zaczynają się desperackie ruchy.

Sprawdziłem, bo lubiłem typa :)

Monta Ellis earned over $90 million through his NBA career, a staggering amount for a second-round pick.

Because the Pacers cut him when they did and worked out a buyout plan, Ellis has earned over $2.24 million each of the last three seasons. That payment plan will continue through the 2021-22 season.

Ellis, who turns 35 in October, now works as a coach in Mississippi. That role also allows him to work with his two children.

Ellis left the Golden State Warriors — not by his own choice — at the wrong time for him as a player. He made the most of his next few seasons, however, and appears happy in retirement.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeAndre Jordan is expected to sign a one-year, $2.6M deal with the Los Angeles Lakers after he clears waivers, sources tell


According to Shams Charania of The Athletic, Detroit has waived Jordan after he gave back $4 million in a buyout and intends to sign with the Lakers on a one-year deal:

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ozzy110 napisał:

Kto mi wytłumaczy dlaczego Pistons oddali Sekou praktycznie za frajer? Mam kolejny mindfuck

Nie 'za frajer', tylko za 3 drugie rundy draftu, bo tak można by to w istocie policzyć, jeśli przyjmiemy, że okafor 'podzedl' za 2nd round. Uczciwa cena za 15. wybór słabego draftu, jak sądzę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.