Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Kolarstwo kobiet jest dość specyficzne. 

50 km przed metą już wiadomo kto zdobędzie złoto. Holenderki stwierdziły wewnętrznie, że to Van Fleuten ma pojechać po złoto no i pojechała. 

Została walka o srebro i brąz gdzie nie zdziwię się jak będzie przynajmniej jeden kolejny medal Holandii a nawet dwa. 

I tak na prawie każdej imprezie. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tecu napisał:

Sensacja stała się faktem! 

Piękne zwycięstwo, gratulacje. 

Holenderki się przejechały, choć srebro jest. 

Brawa dla Polek za walkę. 

Na finisz dotarła niezagrożona, z przewagą ponad minuty nad srebrną medalistką, Annemiek Van Vleuten (Holandia). 

Ta na finiszu przyznała w rozmowie z rodzimymi mediami, że... nie wiedziała, iż przed nią finiszowała inna zawodniczka i była przekonana, że sięgnęła po złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Na finisz dotarła niezagrożona, z przewagą ponad minuty nad srebrną medalistką, Annemiek Van Vleuten (Holandia). 

Ta na finiszu przyznała w rozmowie z rodzimymi mediami, że... nie wiedziała, iż przed nią finiszowała inna zawodniczka i była przekonana, że sięgnęła po złoto.

Hahahaha 😀

Faktycznie mocno się cieszyła. Dziwne, że taka kadra nie wiedziała. Bo faktycznie słabo goniły, ale bardziej wyglądało jakby były pogodzone a wychodzi, że nie wiedziały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kubbas napisał:

super sie oglada ta olimpiade jak na razie, brak kibicow w ogole nie przeszkadza

Ba nawet pomaga, nikt cie nie rozprasza 😛 bez sarkazmu to pisałem, ale jak czlowiek oglada np rywalizacje w boksie itp to jest to trochę dołujący widok. Mysle ze ten obraz tych io juz sie raczej nie zmieni, i beda uznawane jako niewypał, tam juz wszyscy liczą straty i kitajce i mksrol ... wyglada to absurdalnie, nabudowac tyle obiektow takie trybuny i to wszystko co najwyzej dla naszego andżeja 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kubbas napisał:

dzieki za probe wyjasnienia, ale nadal nic nie wiem, czyli co grupy sa 3 zespolowe?

6 zespolowe

podzial był na zasadzie serpentyny na podstawie rankingu fivb

trafilismy do grupy łatwiejszej w teorii

do ćwierćfinału awansują po 4 najlepsze

reszta jak pisałem wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

O której leciały dzisiejsze finały w pływaniu? Zawsze przecież w popołudniowej sesji była walka o medale, a tu już widzę trzy konkurencje rozstrzygnięte, no i sensacyjne złoto na 400m dowolnym dla 18-letniego Tunezyjczyka. Piękna historia. 

O 3:30 chyba startują finały w pływaniu. Rano są finały a wieczorem eliminacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Czy dobrze rozumiem, że ruskie zostały zdyskwalifikowane, po czym zmienili się na rosyjska federację i wszystko jest gitara?

 

Wiadomo ze jest gitara 🎸 😋

I tutaj suchar dnia, wyscigu kolarek nie oglądałem, ale po tych fotkach naszej dzielnej cyklistki Ani Plichtych, wiem czemu tak dlugo byla w czołówce ... cały czas byla zaopatrzona w niezly bufet 😁🥴🤗

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Reikai napisał:

Czy dobrze rozumiem, że ruskie zostały zdyskwalifikowane, po czym zmienili się na rosyjska federację i wszystko jest gitara?

Ruskie cały czas mogą startować tylko nie mogą tego robić jako Rosja (za wyjątkiem rozgrywek FIFA/UEFA ale już np z banem w F1) pod swoją flagą, ze swoim hymnem itd.

Na moje to powinni im już odpuścić, bo nie są, nie byli i nie będą jedynymi koksującymi. USA też miało historię z tuszowaniem dopingu kiedyś i nic im nie zrobiono.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.