Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest gdzies indziej temat stricte o turnieju koszykarskim na IO wiec pisze tu i prosba o ew. przeklejenie. 
 

straszny zawod po meczu Hiszpanow z USA, chyba wszyscy im kibicowali. Poerwsze 20 minut grane na ich warunkach, taktycznie rozjezdzali Amerykanow szybka gra po obwodzie i obrona. Niestety w drugiej polowie nie wiedziec czemu przestali grac pod kosz, a mecz z Francja pokazal, ze to jest sposob na USA, gdzie mieli ogromne dziury. Wiem, ze obaj Gasolowie mieli po 0 pkt, ale to jest koszykowka, czesto druga polowa jest jak inny mecz. Trzeba bylo cisnac i cisnac pod kosz, i lepiej sie ustawiac, bo w I polowie za daleko od kosza dostawali pilke srodkowi. Szkoda, bo USA bylo do ogrania, bo owszem mieli talent, ale byly duze problemy z zespolowa gra. Troche to upokarzajace, ze taka zbieranina, gdzie tylko kilku to super gwiazdy byla w stanie latwo pobic Hiszpanow, ktorzy graja ze sobą wiele lat. Choc faktem jest, ze to glownie Durant uratowal USA wbijajac daggera za daggerem w 3Q. 
 

tak ze duze rozczarowanie, sam robiacy cuda Rubio to za malo, zawiedli wszyscy szczegolnie wysocy Hiszpanii, sam Claver 3 proste layupy przestrzelil. Eeh, mialem nadzieje na to złoto na koniec kariere Gasolow, to bylaby piekna historia. Niestety rzeczywistosc jestbrutalna - byli po prostu za slabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre są te stroje Słowenii, mocno mi się podobają.

Nieźli są ci rolesi Doncicia, sporo ich meczów (kwale+turniej olimpijski) w ostatnim czasie oglądałem, i za każdym razem sobie myślę, że następnym razem Gorszy Dragic/Cancar/Prepelic/Tobey nie mogą zagrać tak dobrze, a za każdym razem dają legit impakt. Szkoda braku Gorana, i jakiejkolwiek głębii, bo chyba jednak tylko Francja może coś więcej namieszać.

Hiszpania ma wiekowy roster, więc chyba występ zgodnie z możliwościami, tacy Lakers '22. ;] Dopóki Rubio się chce to jeszcze jest ścisła europejska czołówka, ale kiepsko to wygląda na obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polskignom

Ale ja nie twierdzę ,że USa wygra medalową bo ani w gimnastyce im nie idzie ( kobiety mają chyba tylko jedno złoto a Biles się posypała psychicznie) ani w pływaniu ani w lekkiej..

Ale my tez wypadamy blado bo teraz rozkręcają się Węgrzy, Kubańczycy i coś czuje ,że medalowo będzie kiepsko u nas

 

A pro pos wycieczek to Czarnecki poleicał do Tokio jak i całe Prezydium PKOL ale co oni tam robią poza wycieczką to nie wiadomo... Polska ma jednak gospodarke jedną z większych w Europie a nakłady na sport mamy po prostu niskie. A jeszcze na dodatek są marnowane. Jak wspomniałem u nas kasa albo na szkolenie albo na mistrzów tu nie ma żadnej sensownej kontynuacji

A wynik Norwega jest tak niewiarygodny że aż podejrzany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

@polskignom

A wynik Norwega jest tak niewiarygodny że aż podejrzany

W lekkiej buty robią zajebista robotę poza koksem. Stad wyniki z kosmosu. No i testosteron u kobiet 😆, swoją droga aż dziwne, ze tyle lat Reese ma testosteron w normie...

Edit: a do Wegrow to nas Ely nie porównuj, swoje ugramy na bieżni jeszcze, ale z ich kajakami i pływaniem, to nie mamy do nich startu. Btw. Te IO to i tak dla nich porażka. Na razie.

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Mam fajną informację z obozu naszych pływaków na IO. Otóż związek wynajął kadrze do treningów normalny basen 25 metrowy o głębokości 1,2 metra.. 

Tak tak to było info przed igrzyskami. Nie mogli trenować skoków do wody, bo ryzyko urazu kręgosłupa. A trener Bernat został w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Mam fajną informację z obozu naszych pływaków na IO. Otóż związek wynajął kadrze do treningów normalny basen 25 metrowy o głębokości 1,2 metra.. 

Już chyba o tym gdzieś czytałem. Związek dostał jakąś kasę od miasta w którym była ta "baza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.