Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, BMF napisał:

[...]

To prawda, Ty za bardzo nie masz nic do powiedzenia o sporcie poza faktem, że ... oglądasz go bardzo długo i ... jest tak jak piszesz, bo ... oglądasz go bardzo długo. :) Dude, to wywołuje uśmiech, a nie respekt, zwłaszcza na forum gdzie dominująca grupa to osoby +30. 

No, zwłaszcza ostatnie wpisy mają dużo sensu. Ale to norma. Warto czasami czytać, to co się pisze, bez względu na 30 +, czy 30 -. A dyskusje o statach i umowach o których się nie ma pojęcia to standard. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RappaR napisał:

A to Polska Federacja do takowych nie należy?

Ile czekaliśmy na Leona mającego obywatelstwo i polską żonę, a ile Brazylia na Leala?

Organizacja turniejów w naszym kraju, to kwestia kibiców i kapitalizacji przedsięwzięcia, które daje najlepszą oprawę i zwrot. Oczywiście jest lepiej niż było, ze względu na rosnącą siłę ligi, zainteresowanie i $, ale do wpływów wielkiej 4 jeszcze nam daleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakiś serwis gdzie można oglądać eventy z odtworzenia? chodzi mi o raczej mało popularne sprawy (siatkówka plażowa), mam już subskrypcję na player pl ale tam poza meczami polaków prawie nic nie ma. Jeśli ktoś coś zna, czy streaming czy download, to podzielcie się, mogą być płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

czy jest jakiś serwis gdzie można oglądać eventy z odtworzenia? chodzi mi o raczej mało popularne sprawy (siatkówka plażowa), mam już subskrypcję na player pl ale tam poza meczami polaków prawie nic nie ma. Jeśli ktoś coś zna, czy streaming czy download, to podzielcie się, mogą być płatne.

Eurosport player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k****. To ja myślałem że to właśnei kupiłem

jak jestem na tej stronie eurosport player i klikam 'kup' to przenosi mnie na stronkę player pl   ojp 

Wybrane oferty nie mogą zostać kupione, ponieważ już je posiadasz:
Eurosport + Player (z reklamami)
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał:

niesamowita ta typiara co sie wypierdolila w biegu i jeszcze go wygrala.

a kilka godzin później bez problemów wygrała jeszcze finał na innym dystansie (5km)

6 minut temu, Kubbas napisał:

trojskok kobiet wczoraj tez byl zajebisty

Niesamowite możliwości ma ta Wenezuelka Rojas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

a kilka godzin później bez problemów wygrała jeszcze finał na innym dystansie (5km)

Niesamowite możliwości ma ta Wenezuelka Rojas

wlasnie przed chwila ogladalem skrot eurosportu i to w jaki sposob wygrala ten final, masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitem to jest Jamajka. Pewniak do medalu na 200 metrów, która sobie zwolniła przed meta bo zapomniała, że wchodzą pierwsze dwie i wypadła z igrzysk.... Zaczęły się zapasy i na razie Kuba to dzie jak Japonia w judo...

@polskignom

USA tak naprawdę przegra przez Australię bo zwłaszcza pływaczki rozjechały Amerykanki i tu mają spore plecy ale Chinom powoli się kończą opcje  choć dziś w kolarstwie torowym to mnie zaskoczyły bo w życiu bym nie stawiał ich do złota( ale głównie dlatego ,że śledzę to tak rzadko ,że wciąz miałem Niemki i Holenderki jako faworytki)d

Dobrze ,że Bostwańczyka przywrócili do finału 800 bo w takich sytuacjach powinien być automat

U nas chyba kajaki wypadną lepiej niż wiosła ale też powoli się nam kończą opcje medalowe ( choć w lekkiej może być niezły dzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał:

niesamowita ta typiara co sie wypierdolila w biegu i jeszcze go wygrala.

trojskok kobiet wczoraj tez byl zajebisty

https://www.youtube.com/watch?v=5BLrK9rkn5Y&ab_channel=EurosportPolska

Trochę jej ułatwiło to, że to nie był finał i dziewczyny walczyły nie o czas a o oszczędzanie sił i zajęcie premiowanego awansem miejsca. 

I serio - rywalizacja USA Chiny i Coś tam ruskiego jest tak podszyta dopingiem, że nie ma żadnego znaczenia. Zastanówcie się co trzeba brać aby w dzisiejszej dobie profesjonalizacji i specjalizacji móc rywalizować w ośmiu wyścigach na pływalni w różnych stylach i na różnych dystansach. I oni dziś pływają szybciej niż kilka lat temu w kombinezonach niwelujących opór wody :) 

Chemia jest kosmiczna. Ale to już nie jest sport. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

 

@polskignom

USA tak naprawdę przegra przez Australię bo zwłaszcza pływaczki rozjechały Amerykanki i tu mają spore plecy ale Chinom powoli się kończą opcje  choć dziś w kolarstwie torowym to mnie zaskoczyły bo w życiu bym nie stawiał ich do złota( ale głównie dlatego ,że śledzę to tak rzadko ,że wciąz miałem Niemki i Holenderki jako faworytki)

Trochę stracili w pływaniu, ale bez przesady. W Rio było 16-8-9, tu 11-10-9. Straty, które maja w lekkiej już na dziś są większe, a wyglada na to, ze cała ekipa jest przygotowana na słowo honoru. Na dziś maja 1-3-1 i typuje ich do under 10 gold i under 20 total. Do tego maja już straty w zapasach, sportach zespołowych. Na dziś jakby się spełniły przedolimpijskie predykcje to powinni wygrać 37:36 w złotych z Chinami, ale ja tego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

 

@polskignom

USA tak naprawdę przegra przez Australię bo zwłaszcza pływaczki rozjechały Amerykanki i tu mają spore plecy ale Chinom powoli się kończą opcje  choć dziś w kolarstwie torowym to mnie zaskoczyły bo w życiu bym nie stawiał ich do złota( ale głównie dlatego ,że śledzę to tak rzadko ,że wciąz miałem Niemki i Holenderki jako faworytki)d

 

Chińczycy w kajakarstwie dziś na 1000m stracili złoto na samym końcu na rzecz Kubańczyków, ale też Amerykanka w skoku w dal złoto na rzecz Niemki straciła na samym końcu. No i niesamowity Warholm jednak złoto z rekordem świata więc USA bez złota. No i piłkarki nożne z USA tylko o brąz, a to miało być pewne złoto.

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Us w lekkiej 1-5-1, wyglada na to, ze będą walczyc z Polakami w klasyfikacji medalowej IO w lekkiej 😛. W sumie to maja 4 w miare pewne złota w kuli m, 200m m i 2 sztafety 4x400, duża szansa na wysokich plotkach m i niskich plotkach k (ale tam jest Bol). I chyba już o żadnym dystansie nie zapomnialem. 

My tymczasem trzeci medal, wtorek powinien być przełamaniem i już do końca oby z medalami. Kajakarki są świetnie przygotowane, jednak ME w Poznaniu to był przystanek. Czwórka powinna coś przywiezc, a Walczykiewicz przegrała na starcie :(, srebro było do zrobienia, w półfinale popłynęła 0,5 s szybciej.

 

Ps. Bieg na plotkach historyczny.

edit: zapomniałem o Mu na 800 kobiet.

 

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.