Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, antek napisał:

Panowie nie moge na STS znaleźć możliwości obstawienia mistrza w koszykówce. Obstawiłbym parę złotych na Luke tzn na Słowenię. Rodacy pomożecie?

kasa w błoto. Jeśli ktoś serio myśli że USA tego nie weźmie to jest zwyczajnie naiwny. Możesz po finale zacytować ten mój post. Burbon przeciw sodowej. USA złoto na milion procent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

kasa w błoto. Jeśli ktoś serio myśli że USA tego nie weźmie to jest zwyczajnie naiwny. Możesz po finale zacytować ten mój post. Burbon przeciw sodowej. USA złoto na milion procent

Ale ja obstawiam STS dosłownie raz na rok i robię to trochę życzeniowo. Dziękuję, że przypomniałeś mi ze Amerykanie są jeszcze w grze,  ale bardziej bym prosił o pomoc techniczna gdzie mogę to obstawić na platformie STS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Angrilu napisał:

Oczywiście, że Słowenia to weźmie. USA owszem mają talent, ale oni w obronie będą jeżdżeni przez Słowenię jak będą dalej tak grać aż to będzie straszne. 120-110 będzie wynik ale dla Slowenii

Ciekawe czy im cofna ruch bezwizowy, a trump bedzie mial dobry pretekst zeby melanie wywalic z domu 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, antek napisał:

Panowie nie moge na STS znaleźć możliwości obstawienia mistrza w koszykówce. Obstawiłbym parę złotych na Luke tzn na Słowenię. Rodacy pomożecie?

Moze STS usunal mozliwosc obstawiania mistrza? Stwierdzili, ze USA ma za duze szanse i po co dawac ludziom zarabiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, the_secret napisał:

ee, jak usa by serio przegrali to Trump by raczej ciśnął z nich beke, a nie wyrzucał żone z domu

Pod 50 jest czyli pretekst jak znalazl, plus w oczach wyznawców jeszcze by urósł 😁 

Brytole cos problemy z tymi falstartami, reklamuja nawet cos na to w tv moze powinna skorzystać 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

kasa w błoto. Jeśli ktoś serio myśli że USA tego nie weźmie to jest zwyczajnie naiwny. Możesz po finale zacytować ten mój post. Burbon przeciw sodowej. USA złoto na milion procent

ile zagrasz ? te głupie 25 tysi ? ja zamierzam zagrać z 60 - 70, muszę sprawdzić w kanapie ile mam w drobniakach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rw30 napisał:

ile zagrasz ? te głupie 25 tysi ? ja zamierzam zagrać z 60 - 70, muszę sprawdzić w kanapie ile mam w drobniakach 

Nie zagrasz bo zablokowali bet bo vice powiedział że na milion procent Keldon Johnson z Javale McGee rozniosą wszystkich przeciwników jak gnój po polu.

Zacytujcie mnie po finale.

Burbon przeciwko sodowej. 

BTW no offense :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, starYfaN napisał:

W siatkówce, już tradycyjnie, gramy w teoretycznie najmocniejszym ćwierćfinale. 5 raz pod rząd.

To dość naturalne skoro Polska grała w dużo słabszej grupie i zmierzy się z 4tym zespołem grupy śmierci, który jest lepszy od 2giego zespołu naszej grupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

To dość naturalne skoro Polska grała w dużo słabszej grupie i zmierzy się z 4tym zespołem grupy śmierci, który jest lepszy od 2giego zespołu naszej grupy. 

No, piąty raz. Zwłaszcza, że 2 i 3 losują za każdym razem, aby nie było ustawek :) I ..... za każdym razem szczęście dopisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.