Skocz do zawartości
jack

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
58 minut temu, Sebastian napisał:

Nieprawda. To media robią z tego sensacje. Czy słyszałeś aby ktoś z Twoich znajomych rozmawiał o seksualności Piaska  ? No właśnie, ja też nie. To media dmuchają temat. Co więcej artykuły są w stylu tych aktualnych czyli " jaki to odważny, że się przyznał bo to Polska to taki homofobiczny kraj"  Przecież to jest bzdura. 

Najzabawniejsze jest to, że nie przeczytałem do tej pory żadnego wpisu w portalach na ten temat. Widziałem jakiś tweet udostępniony na Facebooku i zacząłem obserwować Katarzyny Zillman na Instagramie. 

Te Onetu najwyraźniej adresują swoje treści do Ciebie 😁 A Ty swoimi klikami utwierdzają ich w przekonaniu, że to dobry kierunek. 

Edytowane przez jack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Idealny Tułej napisał:

@elwariato Ale przecież żadne pikantne szczegóły nie padły więc nie wiem o co chodzi 😛 Za to polski sport leży i kwiczy skoro wchodząc na stronę Przeglądu Sportowego widzę tylko takie nagłówki "Kawęcki w finale, dobry występ wioślarzy i porażka polskiej mistrzyni Europy. Zobacz, co ominęło cię w nocy" albo "Piękna walka Polki. W nocy śniła o tym, co zepsuła. Pobiła rekord życiowy i zajęła dziewiąte miejsce" oraz "Dramat polskiego sportowca. Nie został dopuszczony do startu". A w tabeli medalowej Polska na 46 miejscu, a przed nią takie kraje jak Bermudy, Fidżi czy też Mongolia 🤣

O nic w zasadzie nie chodzi, tylko zeby sprawę olać bo czym tu sie podniecać, choć fakt nie mialem okazji przegladac ostatnio ty wszystkich portali i jak teraz podejrzalem to coming out najwazniejszym newsem z io 😄 no coz ale jak kosowo sportowo cie jedzie poziomem na głowę to czyms trzeba pustkę z igrzysk wypełnić😒 juz czekam tylko na koniec zawodow i konferencje jakiegos budki nt dramatycznej kondycji polskiego sportu i odpowiedzi ministra parajacego sie niby ta kondycją, ktory odpowie ze jeszcze nigdy polscy sportowcy nie mieli zapewnionych tak zaje...... warunków podczas przygotowań 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
37 minut temu, Sebastian napisał:

Nieprawda. To media robią z tego sensacje. Czy słyszałeś aby ktoś z Twoich znajomych rozmawiał o seksualności Piaska  ? No właśnie, ja też nie. To media dmuchają temat. Co więcej artykuły są w stylu tych aktualnych czyli " jaki to odważny, że się przyznał bo to Polska to taki homofobiczny kraj"  Przecież to jest bzdura. 

Media oczywiście, że robią z tego sensację - z tego żyją. Akurat z Piaskiem trafiłeś jak kulą w płot 😄 Nie tak dawno temu, podczas jednej imprezy, rozmawialiśmy ze znajomymi o jego orientacji - chociaż w charakterze anegdoty a nie czy jest taki czy owaki.

Czy Polska jest krajem homofobicznym? Nie wiem, nie znam badań (czy były w ogóle jakieś robione?). Moim zdaniem mamy za to problem z tolerancją, polegający na tym, że dopóki ktoś trzyma się ze swoją orientacją, nazwijmy to za drzwiami domu, dopóty nam to nie przeszkadza. Jeśli jednak zaczyna o tym mówić publicznie, szczególnie w kontekście zagwarantowania pewnych praw, to wpadamy w homofobiczną histerię. Inna sprawa, że wg. mnie jakość dyskusji dot. mniejszości seksualnych w Polsce stoi na niskim poziomie i to zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

Koniec jednak off-topu, wracajmy do sportu na igrzyskach 🙂

Edytowane przez Idealny Tułej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Novak ultragladko z Nishikorim 

Ciekawe jak piłka się na tych kortach zachowuje dla wielkich serwujących jak Zverev? Bo tenisa tylko trochę oglądałem na tych io

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobry dzień w pływaniu. Kawęcki w finale, Majerski w eliminacjach robi rekord Polski i tylko wielkie gwiazdy jak Milak czy Dressel byli lepsi od niego, no i ta młoda Bernat z awansem do półfinału (choć bez PB). Brawo. 

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, jack napisał:

Najzabawniejsze jest to, że nie przeczytałem do tej pory żadnego wpisu w portalach na ten temat. Widziałem jakiś tweet udostępniony na Facebooku i zacząłem obserwować Katarzyny Zillman na Instagramie. 

Te Onetu najwyraźniej adresują swoje treści do Ciebie 😁 A Ty swoimi klikami utwierdzają ich w przekonaniu, że to dobry kierunek. 

No ja niestety mam prywatną pocztą na o2 i tam mnie bombardują tymi tekstami i paragonami grozy :)

59 minut temu, Kubbas napisał:

Novak ultragladko z Nishikorim 

Ciekawe jak piłka się na tych kortach zachowuje dla wielkich serwujących jak Zverev? Bo tenisa tylko trochę oglądałem na tych io

Zwalnia - bardzo wolny hard. Idealne warunki dla Novaka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Sebastian napisał:

Zwalnia - bardzo wolny hard. Idealne warunki dla Novaka. :)

No to już raczej pozamiatane

Może w finale jakby Carreno zagrał mecz życia 

W pływaniu w sztafecie teraz rekord Polski i dyskwalifikacja 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Kubbas napisał:

W pływaniu w sztafecie teraz rekord Polski i dyskwalifikacja 

Może dlatego rekord Polski? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wracajac do temu Biles, moze byc ciekawie dalej podobno ma problem z blokada psychiczna, gymnasci mowia na to "twisties" podczas lotu blokujesz sie jakos psychicznie i tracisz orientacje, mowi ze jak leciala to po 1.5 obrotu nie wiedziala gdzie sie znajduje w jakim fragmencie lotu, moglo sie skonczyc to o wiele powazniej

czyli to nie sa problemy "mentalne" ala Osaka tylko cos na prawde powazniejszego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Kubbas napisał:

czyli to nie sa problemy "mentalne" ala Osaka tylko cos na prawde powazniejszego

Fakt bo jakby osaka miala taka depreche ze by sie powiesila to by nie bylo specjalnie poważne 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzialacze i politykiery zawsze na propsie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.07.2021 o 21:21, Kubbas napisał:

co to w ogole za zje***y zwyczaj dodawac i usuwac sporty?

Też mnie wk..... ,że usunęli nurkowanie oraz polo z programu Olimpiady. Świat się zmienia -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ely3 napisał:

Też mnie wk..... ,że usunęli nurkowanie oraz polo z programu Olimpiady. Świat się zmienia -

mi nie chodzi o to jakie sporty, tylko dlaczego? czemu nie zostawiac?

7 godzin temu, elwariato napisał:

Fakt bo jakby osaka miala taka depreche ze by sie powiesila to by nie bylo specjalnie poważne 🙄

nie o to chodzilo, rozumiem ze ktos moze miec problemy psychiczne, ale to zupelnie co innego niz blokada mentalna w swojej dziedzinie, gdzie tak na prawde prostymi slowami mogla spasc i sobie ten glupi leb rozwalic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrniemy do 5 medali na tej olimpiadzie? Jak myślicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Qbajag napisał:

Dobrniemy do 5 medali na tej olimpiadzie? Jak myślicie? :)

Będą 4 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Sebastian napisał:

Po 6 wyścigach para skrzypulec-ogar prowadzi w żeglarstwie i biorąc pod uwagę orientację pani ogar to spodziewaj się kolejnego wysypu artykułów na ten temat:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Kubbas napisał:

mi nie chodzi o to jakie sporty, tylko dlaczego? czemu nie zostawiac

Bo się zmienia. Kiedyś polo to był ważny sport drużynowy a teraz nawet elity w niego nie grają poza może UK i USA... Softball czy baseball czasem się pojawia a czasem nie bo w niektórych krajach to mega ważny sport a w niektórych z zerową popularnością. 

Tak naprawdę to powoli trzeba skasowac podnoszenie ciężarów. Nie dość ,że coraz mniej świata go uprawia to jeszcze nie ma sportu tak demolującego organizm i sylwetkę.

Ech szkoda tego Małachowskiego... Myślałem ,że tu będzie blisko medalu

23 minuty temu, fluber napisał:

Po 6 wyścigach para skrzypulec-ogar prowadzi w żeglarstwie i biorąc pod uwagę orientację pani ogar to spodziewaj się kolejnego wysypu artykułów na ten temat:)

Ale większość artykułów dotyczyła tego ,że ani premier ani prezydent nie gratulowali medalu ( premier chyba w końcu pogratulował ale prezydent chyba nadal nie )a na dodatek na forach wylało się sporo hejtu na naszą wioślarkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi