Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jack napisał:

Najzabawniejsze jest to, że nie przeczytałem do tej pory żadnego wpisu w portalach na ten temat. Widziałem jakiś tweet udostępniony na Facebooku i zacząłem obserwować Katarzyny Zillman na Instagramie. 

Te Onetu najwyraźniej adresują swoje treści do Ciebie 😁 A Ty swoimi klikami utwierdzają ich w przekonaniu, że to dobry kierunek. 

No ja niestety mam prywatną pocztą na o2 i tam mnie bombardują tymi tekstami i paragonami grozy :)

59 minut temu, Kubbas napisał:

Novak ultragladko z Nishikorim 

Ciekawe jak piłka się na tych kortach zachowuje dla wielkich serwujących jak Zverev? Bo tenisa tylko trochę oglądałem na tych io

Zwalnia - bardzo wolny hard. Idealne warunki dla Novaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do temu Biles, moze byc ciekawie dalej podobno ma problem z blokada psychiczna, gymnasci mowia na to "twisties" podczas lotu blokujesz sie jakos psychicznie i tracisz orientacje, mowi ze jak leciala to po 1.5 obrotu nie wiedziala gdzie sie znajduje w jakim fragmencie lotu, moglo sie skonczyc to o wiele powazniej

czyli to nie sa problemy "mentalne" ala Osaka tylko cos na prawde powazniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Też mnie wk..... ,że usunęli nurkowanie oraz polo z programu Olimpiady. Świat się zmienia -

mi nie chodzi o to jakie sporty, tylko dlaczego? czemu nie zostawiac?

7 godzin temu, elwariato napisał:

Fakt bo jakby osaka miala taka depreche ze by sie powiesila to by nie bylo specjalnie poważne 🙄

nie o to chodzilo, rozumiem ze ktos moze miec problemy psychiczne, ale to zupelnie co innego niz blokada mentalna w swojej dziedzinie, gdzie tak na prawde prostymi slowami mogla spasc i sobie ten glupi leb rozwalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sebastian napisał:

Nieprawda. To media robią z tego sensacje. Czy słyszałeś aby ktoś z Twoich znajomych rozmawiał o seksualności Piaska  ? No właśnie, ja też nie. To media dmuchają temat. Co więcej artykuły są w stylu tych aktualnych czyli " jaki to odważny, że się przyznał bo to Polska to taki homofobiczny kraj"  Przecież to jest bzdura. 

 

Po 6 wyścigach para skrzypulec-ogar prowadzi w żeglarstwie i biorąc pod uwagę orientację pani ogar to spodziewaj się kolejnego wysypu artykułów na ten temat:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubbas napisał:

mi nie chodzi o to jakie sporty, tylko dlaczego? czemu nie zostawiac

Bo się zmienia. Kiedyś polo to był ważny sport drużynowy a teraz nawet elity w niego nie grają poza może UK i USA... Softball czy baseball czasem się pojawia a czasem nie bo w niektórych krajach to mega ważny sport a w niektórych z zerową popularnością. 

Tak naprawdę to powoli trzeba skasowac podnoszenie ciężarów. Nie dość ,że coraz mniej świata go uprawia to jeszcze nie ma sportu tak demolującego organizm i sylwetkę.

 

Ech szkoda tego Małachowskiego... Myślałem ,że tu będzie blisko medalu

23 minuty temu, fluber napisał:

Po 6 wyścigach para skrzypulec-ogar prowadzi w żeglarstwie i biorąc pod uwagę orientację pani ogar to spodziewaj się kolejnego wysypu artykułów na ten temat:)

Ale większość artykułów dotyczyła tego ,że ani premier ani prezydent nie gratulowali medalu ( premier chyba w końcu pogratulował ale prezydent chyba nadal nie )a na dodatek na forach wylało się sporo hejtu na naszą wioślarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał:

Ale większość artykułów dotyczyła tego ,że ani premier ani prezydent nie gratulowali medalu ( premier chyba w końcu pogratulował ale prezydent chyba nadal nie )a na dodatek na forach wylało się sporo hejtu na naszą wioślarkę

Nieprawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.