Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrać Hicksowi obywatelstwo,  żeby nie można było go już powołać. Jak gościa można lubić (odc. Strefy Chanasa z nim) to za to co odpierdalał na tym turnieju to tylko parola na czoło i to takiego konkretnego mu strzelić, jebaniec za wszelką cenę próbował zostać gwiazdą meczu. Może i dał medal w Amsterdamie (po krokach) ale jego czas jak widać się skończył, niech znajdzie sobie jakieś rozgrywki 1x1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

zamawiał pizzę w Tokio o 23 ?

Chyba dla całej reprezentacji patrząc po występach naszych:) pływacy w sztafecie ostatnie miejsce, 10 sekund straty do przedostatniej drużyny:) 

Mamy dziś szanse w taekwoondo ale rywalką polki wygrała 3 ostatnie mistrzostwa świata więc szanse nie są za duze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Zrobilismy pierwszy finał w pływaniu (200m delfinem), i to jest i tak wynik powyżej oczekiwań. 

No to akurat prawda że w pływaniu odjechał nam cały świat i każdy finał to sukces gdzie finały robią tu takie kraje jak litwa, Izrael, czy bialorus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

No to akurat prawda że w pływaniu odjechał nam cały świat i każdy finał to sukces gdzie finały robią tu takie kraje jak litwa, Izrael, czy bialorus

Świat nam odjechał jakoś w 2008 roku (wcześniej był moment gdy byliśmy w szerokiej europejskiej czołówce), potem mieliśmy paru dobrych zawodników, a teraz po prostu mamy zapaść, ale ten typek (Chmielewski) może być dobry. A szkoda, wiadomo, że jeden pływak ze ścisłej czołówki potrafi zrobić dorobek medalowy na poziomie 1/3 naszej kadry olimpijskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kubbas napisał:

Ogląda ktoś ciężary kobiet ? 

Ta liczba kategorii wagowych w ciezarach jest bez sensu. Zawodniczki które zajęły przedwczoraj dwa pierwsze miejsca w niższej kategorii wagowej, dziś też byłyby na podium. Ale że nie mogą startować to medale zdobywają słabsze zawodniczki. 

11 minut temu, BMF napisał:

Świat nam odjechał jakoś w 2008 roku (wcześniej był moment gdy byliśmy w szerokiej europejskiej czołówce), potem mieliśmy paru dobrych zawodników, a teraz po prostu mamy zapaść, ale ten typek (Chmielewski) może być dobry. A szkoda, wiadomo, że jeden pływak ze ścisłej czołówki potrafi zrobić dorobek medalowy na poziomie 1/3 naszej kadry olimpijskiej.

Oby był, chociaż u nas te talenty regularnie znikają i ogólnie poziom spada. ja pamiętam jeszcze barzycka z olimpiady gdzie też sensacyjnie zrobiłam miejsce w wieku 18 lat a potem było tylko gorzej. 

Taki majchrzak 5 lat temu był 10 na olimpiadzie na 200 metrów, a dziś popłynął ponad 3 sekundy wolniej niż wtedy co na tym poziomie jest przepaścią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Oby był, chociaż u nas te talenty regularnie znikają i ogólnie poziom spada. ja pamiętam jeszcze barzycka z olimpiady gdzie też sensacyjnie zrobiłam miejsce w wieku 18 lat a potem było tylko gorzej. 

Yup, najbardziej szkoda Wojdaka i Świtkowskiego, mieliby szanse na medale z wynikami sprzed paru lat. Ale taka jest specyfika pływania, że wielu zawodników wyskakuje, a potem znika, problem jest taki, że nie mamy nikogo innego. Chmielewski może być dobry w Paryżu, ale na jego dystansie do zdobycia są dwa medale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Braveheart22 napisał:

Mamy jeszcze duży talent w grzbiecie kobiet na 200m, ale to też potencjalnie w przyszłości tylko jedna szansa na medal. 

Laura Bernat! I mamy całkiem spore zaplecze, bo fajnie poszły me jun jak na nas. Tylko wypieprzyc Slominskiego, który spieprzyl karierę Kaweckiego, a teraz ora całe pływanie.

Dzis dzień fatalny. Szermierka to był pewny medal, po cichu liczyłem na strzelców, ale Stankiewicz znowu w końcówce zabrakło. No nic w strzelectwie nasze największe nadzieje przed nami.

Klaudia Zwolinska była blisko, Kowalczuk również. Mała mam pociechę, ze typowałem, ze będą blisko. No nic szansa na 15+ wciąż istnieje, ale ktoś musi ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

Mamy jeszcze duży talent w grzbiecie kobiet na 200m, ale to też potencjalnie w przyszłości tylko jedna szansa na medal. 

Ona jest dobra i może się bardzo fajnie rozwinąć, ale takich dziewczyn w młodym wieku robiących wyniki jest zawsze wiele, a spora część przepada i nie robi progresu, na ten moment Beernat jest na poziomie półfinału na swoim dystansie. Na tegorocznych ME juniorów zdobyliśmy 5-6 złotych medali i to na nasze standardy na tyle fajne talenty, że coś może ruszyć, Chmielewski tutaj poszedł krok dalej poprawiając PB i mamy od razu finał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.