Skocz do zawartości

[2034] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Ice23 napisał:

Nie wiadomo jeszcze, ja z Jazz kiedys wygralem 4:3, przegrywajac 0:3.....

No ja mam teraz skład porównywalny właśnie do Twoich Kings z '32 - sporo randomu, Jazz słabsi niż wtedy, więc czemu miałbym nie powalczyć? :)

Po prostu presji już nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarter: 4  Time Remaining: 0:09  Nuggets 107,  Trailblazers 110
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuggets ball:

Alonzo Mourning inbounds the ball to Jason Williams
Jason Williams brings the ball over the timeline.
Jason Williams shoots a three-pointer from the top of the key.
Not good.
Elton Brand(Trailblazers) gets the rebound.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:02  Nuggets 107,  Trailblazers 110
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trailblazers ball:

Elton Brand passes the ball to Rajon Rondo (Left wing).

Final Score - Trailblazers 110, Nuggets 107

 

Nuggets powalczyli w ostatnim meczu i żegnają się z honorem. Dziadki z Denver pokazały, że mają charakter.

Po kontuzji Petersona w 1 meczu było dla mnie jasne, że kompletnie nic nie ugram. Miałem kiepski matchup z PTB, a po tej kontuzji to już tragiczny.

Cel na ten sezon został jednak zrealizowano, był awans do PO i sporo dobrej gry w sezonie. Szkoda, że po ASG wpadło tak dużo kontuzji i ze 20 meczy trzeba było grać jednocześnie bez 2 graczy z podstawowej rotacji.

Gratulacje dla PTB @Qcin_69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzemo napisał:


 

Gratulacje dla PTB @Qcin_69

Dzięki! Byłem pewny ze Denver zaliczy ostatni run, no ale tym razem się udało, teraz niestety ci przeklęci Kings wiec pewnie podzielę Twój los :) 

Tak czy inaczej, wejście z buta do PO w wykonaniu Blazers :) oby szczęście w loterii tez dopisało a Julek nagrodził Sonicks za niezmordowana postawę w 1 części sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.