Skocz do zawartości

[2034] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Właśnie coś stronka nie działa. Pamiętam, że trzy zespoły (bodajże 9-11) miały taki sam bilans. Żeby wałków tam nie było. Go Suns! :P

kolejny raz wrzucam :P

http://titus.webd.pl/html/

poddomena simbasket.pl padła - może za jakiś czas się wyjaśni czemu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elwariato napisał:

W sensie będziesz energicznie kibicował 😄😉

O i to jest poważny skandal, i uchbienie, w sensie ze ktos lajkuje w ogole posty Qcina 😄

Jestes zatem Koelnerem zachodu😛

Sam draft - kto z którym pickiem pójdzie akurat mnie średnio interesuje - za to kolejność wybierania w czołówce już tak. ;) 

Rookich z draftu już nie potrzebuję, teraz zależy mi tylko na dobrych campach moich aktualnych graczy. Koelner akurat tez całkiem fajnie przebudowuje Knicks - Monroe mu się zreszta trafił z moim pickiem. 

 

8 godzin temu, Tecu napisał:

Będzie mi smutno. Obawiam się, że w graniu o coś nie będę tak dobry jak w tankowaniu 🙂

Połowa sukcesu to odpowiednie nastawienie, a reszta już zależy od kliknięcia myszki Julka :P 

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

#1 dla SEA #2 i #3 dla

Rockets i chyba mamy zgodę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Alonzo napisał:

Sam draft - kto z którym pickiem pójdzie akurat mnie średnio interesuje - za to kolejność wybierania w czołówce już tak. ;) 

Rookich z draftu już nie potrzebuję, teraz zależy mi tylko na dobrych campach moich aktualnych graczy. Koelner akurat tez całkiem fajnie przebudowuje Knicks - Monroe mu się zreszta trafił z moim pickiem. 

 

Połowa sukcesu to odpowiednie nastawienie, a reszta już zależy od kliknięcia myszki Julka :P 

 

Nie no wiadomo propsy itd. chodzilo mi o tą ciekawą skądinąd taktyke tankowania bez picku 😋

@Qcin_69 na co ci khahujawi, branda sobie za min podpiszesz 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.