Skocz do zawartości

beGM - Pelicans i Knicks


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Eld napisał:

na Irvinga wpłynęły do tej pory trzy oferty.

Ofert jak coś wpłynęło już więcej (info dla osób spoza Rady), ale post był pisany pewnie przez dłuższy czas, stąd ten błąd - wydaje mi się że ofert jest 5 albo 6, ale nie dam sobie ręki uciąć (4 pamiętam) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EldSzklaneczkę to może ci podam na starość jak już będziesz niedomagał żebyś mi jakiś akt notarialny podpisał 😅

po prostu patrząc jak cześć spolecznosci jest ostatnio wyczulona i wrażliwa (jak kobieta w trakcie okresu) to lepiej ogłoszenie ze może irving pójść do okc zostawiłbym jako element niespodzianki w trakcie wyjawienia ofert ;) 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ofert jak coś wpłynęło już więcej (info dla osób spoza Rady), ale post był pisany pewnie przez dłuższy czas, stąd ten błąd - wydaje mi się że ofert jest 5 albo 6, ale nie dam sobie ręki uciąć (4 pamiętam) :)

Między czasie byłem zapalić co by umysł przed postem odświeżyć, nakarmiłem kota, pogadałem przez telefon więc tak zapewne było.

Ja się zatrzymałem na 3.

1 minutę temu, Szulim napisał:

to lepiej ogłoszenie ze może irving pójść do okc zostawiłbym jako element niespodzianki w trakcie wyjawienia ofert ;) 

Wtedy to by dopiero jebło :D. Kusiło, ale darowałem sobie. 

1 minutę temu, Tecu napisał:

W celu doprecyzowania. Chodzi Ci ogólnie o pojutrze, czyli niedzielę, czy jutro, czyli za 1,5h? 

Wybacz. Nie doprecyzowałem. CM ma całą Sobotę na to.

I btw. Dziś jest jeszcze pIątek.

Chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Dla mnie spoko, fajna będzie opcja z Kawhim '23 czy AD w '24 w Lakers;)

 

LeBron i Butler we dwóch, czyli 2x SS bdb obudowani przetoczyli się po lidze. Davis z Leonardem mają wszelkie warunki do tego aby ten wyczyn powtórzyć.

Teraz, karpik napisał:

Irving na TB to szczerze mówiąc skandal. Nie trzeba tego robić, a skoro nie trzeba, to Rada jako tymczasowy zarządca robić tego nie powinna.

Ale zrobiła, bo jest Radą i taka zapadła decyzja. Sprawdzamy jego wartość, co pomaga nam wycenić zasoby,, a czy dojdzie do transferu? Oferty na razie dwie są znośne, reszta to szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szulim napisał:

XD 

serio ktoś myśli ze siedzą po drugiej stronie ludzie-chu#ki i coś takiego robią?

po co? W jakim celu? Sorry @Alonzo ale jak bardzo cię szanuje i lubię to jest dla mnie totalna bzdura 😂

Z tego co zrozumiałem to intencja Rady jest uratowanie nyk przez sprzedażą np takiego Irvinga za nic w ramach bankructwa - wiec niezależnie od tego czy ktoś jest w Radzie czy nie - ma prawo dać ofertę i pod publiczne głosowanie - why not

Dla mnie to zwykła etyka, że pewnych rzeczy się nie robi w określonych sytuacjach, bo to fatalnie wygląda (nikogo oczywiście nie oskarżając o nic), ale tradycyjnie jestem w mniejszości. Zatem bawcie się dobrze, ja tam w tym procederze nie biorę udziału. Zrobię sobie popcorn, rozsiądę się wygodnie w fotelu i popatrzę z nieukrywanym smutkiem na tą pożogę..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do huja Wacława. Znowu Eld się miotasz. Najpierw zapowiadałeś ze 2 oferty są mega tluste a potem piszesz ze znośne. Idź Pan w huy nie ufam jak to mówił Podsiadło w roast chce pan nas na pieniądze pooszukiwać  

1. Dwie tluste inne ok

2. jest ich więcej ale byłem na dymku

3. dwie znośne a inne szrot 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo to właśnie dokładnie co miałem na myśli ;) 

uwazam ze uczciwe podejście może mieć każdy - niezależnie czy jest z Rady czy nie. Nieetyczne byłoby nie wstawienie innych ofert niż jedna - Radnego

ale tez nie widzę powodu aby spinać się już o to czy Eld napisał to za wcześnie czy nie

podoba mi się pomysł publicznej ankiety z opcja żadna powyższych jak napisał @cvbe i zdecydujemy czy trade ma sens czy nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

Irving na TB to szczerze mówiąc skandal. Nie trzeba tego robić, a skoro nie trzeba, to Rada jako tymczasowy zarządca robić tego nie powinna.

No dla mnie to jakiś lol i nie traktuje tego powaznie. Wszelkie rozmienienie big3 na jakis bolków minny głosuje na nie.

Pojebana akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Do huja Wacława. Znowu Eld się miotasz. Najpierw zapowiadałeś ze 2 oferty są mega tluste a potem piszesz ze znośne. Idź Pan w huy nie ufam jak to mówił Podsiadło w roast chce pan nas na pieniądze pooszukiwać  

 

1. Dwie tluste inne ok

2. jest ich więcej ale byłem na dymku

3. dwie znośne a inne szrot 

A czytasz też posty Cvbe? Czy nie bardzo? Słowo 'znośne' od 'ok' to jak różnica między kolorem różowym, a różem majtkowym. Rozróżniasz w ogóle te dwa kolory? Bo ja nie. Albo inaczej. Jest jakaś różnica dla Ciebie które ściągasz Kobiecie? Bo dla mnie też nie. A z ciekawostek Ci dodam, że jest podobno 13 kolorów różowych i wiesz co jest najlepsze - naukowo kolor różowy nie istnieje. To tylko nasz mózg odbiera go w ten sposób. A wiesz dlaczego nie istnieje? Bo nie ma takiej długości fal elektormagnetycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 12:10, człowiek...morza napisał:

Siema, mam interesujace oferty na stole za kyriego, beasleya, robinsona i leonarda.

jak ktos chce wejsc do gry, to jeszcze mozna

Przecież to CM wystawił Irvinga na TB i dostał za niego "interesujące oferty". Skoro dla niego były one interesujące to co takiego strasznego jest w tym że chcemy się nimi z Wami podzielić i zapytać o zdanie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

No dla mnie to jakiś lol i nie traktuje tego powaznie. Wszelkie rozmienienie big3 na jakis bolków minny głosuje na nie.

Pojebana akcja.

Aha, Czyli lepiej aby poszli z torbami. Został Davis, Leonard, Iriving i 11 bolków na minimum przy tym hard cap.

Seems legit.

111M idzie w 2021/22 tylko na tą trójkę. Hard cap mają na 131,4. 20 milionów na 11 graczy. Przecież to nawet na minima nie wystarczy.

 

Jak CM nie zareaguje, któraś z ofert wygra dla dobra organizacji i jej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:
 

Na razie to na RS byłby po INJ Leonarda i oddaniu Irviga tylkoDavis raczej średnio obudowany. W RL to takie coś się źle kończyło;) Kyrie jako koń pociągowy na obwodzie tam jest trochę nie do oddania.

Skończyłoby się to trade request, ale kto się tutaj takimi rzeczami przejmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

No więc lepiej, żeby teraz się zabijali o Irvinga, czy licytowali w dół po tym jak padnie trade request?

Nie trzeba przecież nic robić poza oddaniem Malika Beasley, na którego znajdą się chętni, bo ma dobry kontakt. Przeczekać rok i w następnym sezonie spróbować grać o tytuł z BIG3. Pisałem Ci na PM jaki jest dobry pomysł na rozwiązanie kwestii Knicks, oferowałem pomoc, ale odbiłem się od ściany. Ciągniecie Knicks aż na samo dno w ogóle rozważając rebuilding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.