Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada to następujaco.

 

Sala jest wspólna dla podstawówki i gimnazjum, na chwile obecną nie są w stanie nic zagwarantowac, gdyż w pierwszej kolejnosci musza ustalic grafik zajęć pozalekcyjnych. Niestety nie było osoby odpowiedzialnej bezposrednio za sale, bo jest na urlopie, wiec nie poznałem nawet kwoty jaką chca za wynajem.

 

Ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia w obliczu informacji jakie podano mi później. Żadnych zgłoszeń nie przyjmuja do 25 sierpnia, wtedy to będzie znany rozkład zajęc, a potem trzeba podania składać i będą sie dopiero wtedy umawiać

 

Wiec wydaje mi sie, ze nie mamy co tak długo czekać, ale jesli chcecie to ja nie widze kłopotu i moge to monitorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra czas podsumowań już chyba nadchodzi, przynajmniej tak mi sie wydaje

 

Wychodzi na to, ze zostajemy przy SGGW zaproponowanym przez Borysa. Mi osobiscie pasuje, bo z tego co pamiętam fajnie sie tam grało, druga sala była zaraz obok, wiec mozna było jak sie odpoczywało chwile porzucać

Kasa tez w porzadku, przynajmniej jak dla mnie, a ze to jeden przystanek busem od metra to i połączenie genialne. Dla mnie bomba

 

Dobra czas na małą nieoficjalną na razie listę, kto chce niech potwierdza tutaj, będziemy wiedzieli ilu nas faktycznie jest

 

1. Joseph+2, od września

tak jak wspomniałem mam dwie osoby, jedna specjalnie dla grega gabarytowo, motorycznie i z racji pełnienia dokładnie tej samej funkcji w grze...tez mi siatkarskie bloki w trybuny zakłada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze moge dac liste z poczatku, bo wszyscy w miare byli ze mna w kontakcie.

 

Stromile

Elwariato

Josephnba

Kolega I Josepha

Kolega II Josepha

Artek - od pazdziernika

Borys

Links - od pazdziernika

Kfadrat

Graboś - od pazdziernika

Ignazz

 

------

Suma: 11 (9 od we Wrzesniu)

 

Teraz pytanie, czy gramy od Wrzesnia, czy przesuwamy na Pazdziernik?

I jak macie jakis znajomych to sa mile widziani, dobrze byloby miec tak z 14 osob w skladzie, wiec mysle,ze wtedy tak 10-12 bedzie co tydzien.

 

Proponuje do konca tego tygodnia ustalic czy zostajemy przy wrzesniu czy zaczynamy od pazdziernika i jesli zostajemy przy wrzesniu, to zaczac zbierac kase za wrzesien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Greg tu nie pisal, dalem mu znac na GG, dawalem rowniez jak zakladalem temat, ale bez odzewu.

Nie wiem, czy kolanu mu pozwoli na granie co tydzien.

 

Juz 3 osoby moga od pazdziernika, wiec prawdopodobnie przesune wynajecie od pazdziernika, zebysmy bylo w komplecie.

A nie możemy zacząć granie w 8-9 od września?

 

Bo rozumiem, że gdyby połowa nie mogła we wrześniu, ale czekać miesiąc z powodu 3 osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stro ma troche racji... niestety jest jeden problem. Bez tych 3ech osób nie mamy pełnego składu, tym bardziej, ze z doświadczenia wiem, ze czasami zdarzy sie ze nie wszyscy dojdą

Moze być tak tak ze na salę przyjdzie 4-5 osób i wtedy będzie lipa

No chyba, ze ktoś jeszcze załatwi wsparcie w postaci 3-5 osób

Ja jeszcze skrobnę do Karczusia i Miodasa. Moze dołączą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie smiejesz z Miodasa, to rozumiem, ze ty i bieganie do siebie pasuje i moge dopisac cie do listy?

 

Co do Wrzesnia, to jest nas 8 osob, a jestem na 99% ze nie zawsze wszyscy beda mogli, wiec obstawiam 6 osob. \Mam tez inna obawe, ze pare osob nie sie wykruszy tez z wplata itd. czy stwierdzi,ze tez bedzie grac od pazdziernika i wtedy wyjdzie,ze jest nas 6, a skladajac sie w 6 wyjdzie prawie 100zl za miesiac i kolejne osoby sie wykrusza.

 

Mozemy zrobic tak, ze ja napisze w PM numer konta i do poniedzialku/wtorku sprobujemy zebrac kase od wszystkich (kto deklaruje, ze moze we wrzesniu grac) jesli zbiore to pojde i wplace za wrzesien jesli nie, to przejdzie na poczet pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys tak czy tak nie widze na chwilę obecna sensu robienia tego od września, tym bardziej, ze dzis mi kumpel przypomniał (podobno mówił jak go w lipcu pytałem o grę :shock: ), ze on w pierwszych dniach września jedzie na tydzien do Włoch...

Tak wiec zeby nie robić syfu zarezerwuj to na październik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał od września bo nie lubie odkładania, jak się coś przekłada to tak często dupnie jest że gówno z tego wychodzi, nawet jak na początek z 8 osób by było to można luźno pograć. Co do ludzi to zależy bo do kosza to mi ciężko będzie sprosić, chyba ze np chcecie tez pograć w nogę to juz inna sprawa, wtedy to mam aż za dużo chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el ja w nogę grał nie bedę, mogę co najwyzej z boku udzielac złosliwych komentarzy

A niestety odkładanie jest chyba konieczne, bo z tych 8miu osób jestem pewien, ze raz na jakiś czas ktoś wypadnie i bedzie lipa. Ja np wiem, ze nie bede mógł każdorazowo grac z wami bo pracuje tez wieczorami, komus coś wypadnie i z 8miu osób bedzie 6 czy 5 i wtedy granie traci jakikolwiek sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.